Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 10. 2006 18:22

filda
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 112

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Není to jednoduché,zahodit 16 let pěknýho vstahu,když si myslím,že by to ještě mohlo fungovat.Za tu dobu už jsem se s tím naučila žít,ale hrozně to bolí. Už to navíc vypadalo, že to ukončí a to dítě zase zkomplikovalo.Myslím ,že to byl od ní taktický tah, možná i výmysl,i když M. tomu věří.Nazval to průserem.Cítí zodpovědnost k nám oběma.Rok proti 16.Fakt nevím.

Není tady

 

#27 31. 10. 2006 18:30

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Beru to jinak, nemusel by brát dítě jako průser, kdyby ten vztah tehdy, když jsi to zjistila, pomalu zkusil ukončit, když chce být s tebou. Není to vždycky vina milenky. Myslím, že si prostě chtěl dál žít na dvou hromádkách, s dítětem nepočítal, to je jasné. Vím , že to bolí. Jsi statečná, že čekᚠcelý rok. Teď už se to asi stejně vyřeší - tak nebo tak. Držím palce, a to dopadne tak, jak chceš ty. smilesmilesmile

Není tady

 

#28 31. 10. 2006 18:36

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

filda napsal(a):

Není to jednoduché,zahodit 16 let pěknýho vstahu,když si myslím,že by to ještě mohlo fungovat.Za tu dobu už jsem se s tím naučila žít,ale hrozně to bolí. Už to navíc vypadalo, že to ukončí a to dítě zase zkomplikovalo.Myslím ,že to byl od ní taktický tah, možná i výmysl,i když M. tomu věří.Nazval to průserem.Cítí zodpovědnost k nám oběma.Rok proti 16.Fakt nevím.

Zrovna jsem Ti to chtěla napsat, ale bylas rychlejší. Je to od ní taktický tah. Určitě. Jednačtyřicetiletá ženská většinou neotěhotní nechtěně. Viděla, že jí hoří koudel u zadku, tak zkusila poslední možnost. Dokonce bych si tipla, že vůbec těhotná není, ale použila tuto lest k vyhlášenjí ultimáta. Přece není nic neobvyklého říct pak, že došlo k samovolnému potratu. To se přece stává a to by ho už případně měla doma, takže už by to bylo fuk. Účel by byl splněn.
Některé ženské se neštítí ničeho. HNUS.
Kdyže se to má rozhodnout? Držím pěsti, když ho tak chceš. Pravděpodobně je to jen další ze zbabělců, kterým to přerostlo přes hlavu a nedokážou to s m. ukončit a teď je v průseru a drbe si hlavu. Patří mu to. Nech ho v tom vymáchat. Hlavně ho nelituj.

Upravil(a) Fanny5 (31. 10. 2006 18:38)

Není tady

 

#29 31. 10. 2006 18:55

filda
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 112

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

No do zítra se má k ní nastěhovat,nebo jde na mini.Tak nevím,ještě je v práci.Zítra budu chytřejší,snad.

Není tady

 

#30 31. 10. 2006 19:13

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

A kam jde dnes z práce? Domů nebo k ní? Ptám se jen protože mě zajímá, proč se to dozvíš až zítra.
To už kluk nemá moc času na stěhování. Fildo, uvědom si, že jemu je dnes asi nejhůř z vás všech. A to je dobře. Dnes platí daně. A asi na ně nemá. A udělá, cokoli bude se cítit mizerně.

Není tady

 

#31 31. 10. 2006 19:17

filda
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 112

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

No ptala jsem se ho jestli jede domů a řekl že neví.Tak uvidíme. Jezdí do práce docela daleko a dnes měl dvanáctk,tak toho má asi dost.Dělá různě  ahodně i noční-policajt.Tak je nemožné se v tom orientovat.Často v práci přespává!!!????Nebo taky u ní???!!!

Není tady

 

#32 31. 10. 2006 20:01

Míša Kulička
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 16397
Web

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

No ptala jsem se ho jestli jede domů a řekl že neví.Tak uvidíme. Jezdí do práce docela daleko a dnes měl dvanáctk,tak toho má asi dost.Dělá různě  ahodně i noční-policajt.Tak je nemožné se v tom orientovat.Často v práci přespává!!!????Nebo taky u ní???!!!

Nebo taky u ní... Fildo, asi bych mu sbalila kufry. Rok čekání je dle mého víc než dostačující. A chlap, který tě prý miluje, ale v kritický den "NEVÍ" jestli přijede domů dumbom, za to trápení rozhodně nestojí. A zatímco s takovým ztrácíš čas, připravuješ se třeba o šanci být s někým, kdo za to stát bude.

Na tvém místě bych na to jeho "nevím" vylítla jak čertík ze škatulky a rovnou bych mu vpálila, že když neví, tak už se ani nemusí obtěžovat.... a že kufry má přede dveřmi. A to si piš, že by je tam měl.
(Selimo, z nejtvrdších hrdinek bez zkušeností se možná stávají ty nejhodnější a nejměkčí ženušky... ale pokud už má někdo podobnou zkušenost za sebou, tak ví, že nemá cenu prodlužovat agónii, přestože také ví, že to vůbec nebude jednoduché... Já si pak po šesti letech říkala - sakra, proč jsem to neutla hned? Už jsem to mohla mít dávno za sebou... a co jsem za tu dobu trápení mohla všechno zažít....)

Fildo, minimálně bys mu měla dát najevo, že takové chování ti ubližuje, a že je NEMÍN͊ DÁL TRPĚT, protože ikdyž se rozhodne vrátit se k tobě, bude vědět, že mu tady něco rok více méně procházelo bez nějakého většího odporu. Pokud se bude chtít vrátit k tobě i po té, co TY ho vyhodíš, bude to určitě jiné, než když se milostivě vrátí proto, že se v tuto chvíli rozhodl pro tebe.

Držím palec, a to všechno zvládneš a napiš, jak válčíš.... Jo, a neřeš přestárlou milenku, řeš sebe a svou dcerku, choďte mezi lidi, užívejte života, bavte se.... a vám nezbývá moc času na smutnění. hjarta


"Každý něco miluje, třeba jenom chleba." Čögyam Trungpa rinpoče
"Je velký omyl domnívat se, že když lidé ztratí víru, nebudou věřit v nic. Budou věřit v cokoli!" Gilbert Keith Chesterton
“Vede-li tě skuhrající havran, dojdeš k mršině.“ Arabské přísloví

Není tady

 

#33 31. 10. 2006 21:56

kika888
♥------
Registrovaný: 26. 10. 2006
Příspěvky: 5

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Podle mého , tím že mu to už rok procházelo, tak je si rodinou příliš jistý. Opravdu by chtělo mu dát najevo, že se musí rozhodnout, ale že tenhle život Tě už nebaví.

Není tady

 

#34 31. 10. 2006 22:17

evca1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 279

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Ahoj,
já bych od něj odešla, ale to ti neradím, to bych totiž udělala já. Musí to být pro tebe moc těžký takhle rok žít vlastně přežívat a čekat jak se pán rozhodne. Měl na to dost dlouhou dobu a zřejmě si je tebou velice jistý.
Kruci proč jsou některý lidi na dumbom

Upravil(a) evca1 (31. 10. 2006 22:18)

Není tady

 

#35 31. 10. 2006 22:34

sarah66
♥♥-----
Registrovaný: 2. 9. 2006
Příspěvky: 45

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Fildo nezlob se,tomu říkᚠ pěkný vztah? A není to náhodou už delší dobu jen divadlo? Obdivuji Tě. Já bych nedokázala spát s chlapem a vědět, že zároveň spí i s druhou .... to je asi něco jiného než nějaký úlet. Ale každá vydržíme něco jiného, jen aby to fungovalo.
Já bych řekla - ukonči to, pryč od něho. Držím palce a to zvládneš .

Babinetky PS : co tak místo chodit společně na kafe, tak zajít společně zmlátit nějakohé toho chlapa  dumbom

Není tady

 

#36 1. 11. 2006 6:52

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Fildo, co je u Vás nového? Pohnulo se to někam?


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#37 1. 11. 2006 7:28

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Danielko, zdravím Tě...

K tématu:
Fildo, přečti si prosím příspěvky od ženy jménem tora.... Tam nalazneš také spoustu odpovědí, i když trochu jiného ražení. Je možné, že ho miluješ a on tebe, lze zůstat spolu.... Cizí dítě to komplikuje, na druhou stranu, ted se o muži najednou dozvíš víc, než jindy za mnoho let. A můžeš najít i laskavý náhled na situaci a užít si ji, užít si tu změnu v životě. Je to jen o úhlu pohledu....

Není tady

 

#38 1. 11. 2006 7:31

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

poletucha napsal(a):

Danielko, zdravím Tě...

K tématu:
Fildo, přečti si prosím příspěvky od ženy jménem tora.... Tam nalazneš také spoustu odpovědí, i když trochu jiného ražení. Je možné, že ho miluješ a on tebe, lze zůstat spolu.... Cizí dítě to komplikuje, na druhou stranu, ted se o muži najednou dozvíš víc, než jindy za mnoho let. A můžeš najít i laskavý náhled na situaci a užít si ji, užít si tu změnu v životě. Je to jen o úhlu pohledu....

Ahoj Poletuško................, dlouho jsi tu nebyla..... smile


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#39 1. 11. 2006 7:40

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Ahojky Fildo jak jsi na tom???? Už něco víš nebo nevíš??? Nebo ses sama rozhodla, nerozhodla...........


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#40 1. 11. 2006 8:25

Salen
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 14. 7. 2006
Příspěvky: 1456

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Tak jak to dopadlo Fildo??
Asi je třeba nahrazovat si ty jejich pojmy reálnějšími : říká mi, že mě miluje, že odejít nechce = má nás rád silou zvyku, letitého manželství, nechce se mu odcházet do nového nejistého a začínat znovu. Nebo "nedokáže to ukončit" = milenka to s ním prostě umí, dává mu to, co mu manželka po xx letech dávat nemůže a on je sobeckej hajzlík, kterej se toho prostě nedokáže vzdát.
Vztah 33letého kluka a 41leté milenky nevidím nijak perspektivně. A nezdá se mi ani trochu, že by se suverénní podnikatelka nechala v tomto věku zbouchnout jen tak náhodou. Už má nějaké dítě?


Forest Gump:  Život je jako bonboniera, nikdy nevíš co ochutnáš.

Není tady

 

#41 1. 11. 2006 9:10

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Tak mě při tomhle věkovém rozdílu napadá, jestli paní podnikatelka nemá pocit, že jí tikají biologické hodiny sakra rychle a buď si zvedá sebevědomí "zajíčkem", nebo cítí poslední šanci pořídit si dítě s (s odpuštěním) troubou, u kterého je jistá šance, že se o dítko postará, když maminka bude muset podnikat a "živit rodinu". Prostě ona si pořídí dítko se zajdou, čímž omládne v očích svých i svého okolí (lepší než plastická operace) a on jí to žere, aniž by si dokázal představit věci příští. Je ovšem možné, že při tomhle věkovém rozdílu, kdy ona bude za 10 let "baba" a on v nejlepším věku, svou protivnou klimakterickou manželku opustí pro mladší model.
Pak je druhá možnost, že on hledá "maminku", ale to paní podnikatelky většinou nebývají a asi by si neřídil "konkurenci" v podobě nového miminka.


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#42 1. 11. 2006 9:33

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Salen napsal(a):

Tak jak to dopadlo Fildo??
A nezdá se mi ani trochu, že by se suverénní podnikatelka nechala v tomto věku zbouchnout jen tak náhodou.

No přesně. Už jsem to tu psala. Je to od ní tah na bránu. A ještě ke všemu možná jen fiktivní.

Holky uděláme tipovačku: Je nebo není těhotná?  Já myslím, že není.

Není tady

 

#43 1. 11. 2006 9:37

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Fanny5 napsal(a):

Salen napsal(a):

Tak jak to dopadlo Fildo??
A nezdá se mi ani trochu, že by se suverénní podnikatelka nechala v tomto věku zbouchnout jen tak náhodou.

No přesně. Už jsem to tu psala. Je to od ní tah na bránu. A ještě ke všemu možná jen fiktivní.

Holky uděláme tipovačku: Je nebo není těhotná?  Já myslím, že není.

Sázím na to taky, že není.....


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#44 1. 11. 2006 9:53

filda
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 112

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Tak jsem tady holky.Přečetla jsem si vás a je v tom hodně pravdy. Dokonce jsem se pobavila a zasmála, což v mojí situaci je fajn.Včera večer přijel,šel za malou do pokojíku a ležel a koukal na ni. Pak si lehl v oblečení na postel s mobilem a tekly mu krokodýlí slzy. Nemluvil,jen psal a pak venku volal. V noci řekl že musí odjet,ale nesbalil si.Napsal mi po cestě sms "musíš mě nenávidět,ale mám tě v srdci. Ráno volal co malá a v kolik ji má vyzvednout a kdy já příjdu,že se mnou potřebuje mluvit.Zeptala jsem se jestli se stěhuje-řekl asi né. Tak nevím nic.

Není tady

 

#45 1. 11. 2006 10:00

evca1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 4. 2006
Příspěvky: 279

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Aho fildo,
myslím na tebe, hlavně toho svého nelituj a zůstaň nad věcí, i když je to moc těžký.Taky si tipuju, že není těhotná, někdy zoufalé ženy dělají zoufalé věci.

Není tady

 

#46 1. 11. 2006 10:02

filda
♥♥♥----
Registrovaný: 30. 10. 2006
Příspěvky: 112

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Ta vaše tipovačka je skvělá. Já nevím, doufám že není. Ted mi napsal m." Musím se z toho dostat tak nebo tak!Už nemůžu dál nemůžu,nemůžu. Včera jsem se málem vyboural to musí skončit". Nevím on se snad nerozhodne. Nechci ho poslat k ní,třeba by šel a mě by puklo srdce. On je z toho v pr....Padají mu vlasy, má vředy a já nevím co ještě. Vím že i když od nás odejde,nebude s ní šastný. Jsem asi blbá, ale když ho pořád miluju.

Není tady

 

#47 1. 11. 2006 10:04

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Fildo, moc ti rozumím , ale nechej ho, a si v tom pořádně vymáchá čumák

Není tady

 

#48 1. 11. 2006 10:07

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Já bych tipla, že i je, ale někdo tu hádal na pozdější "samovolnej potrat"...
Boj o chlapa = každá rána dovolená...Tak bych to viděla já... tummenupp
Léta běží, podnikatelka se jen tak neseznámí a dítě v tomhle věku, aby ve školce vypadala, jako babička? I když...roll

Není tady

 

#49 1. 11. 2006 10:11

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Fildo, jsi neuvěřitelně zamindrákovaná a a s prominutím zabedněná. Rok je moc dlouhá doba, abys našla sílu rozhodnout se  SAMA. On to přeci neudělá, jen ti posuvá hranice,  chová se k tobě jak k hadru na holi...to jsi fakt tak závislá????
Vždy musíš být s nervama v kýbli, to se nebojíš, že tě nakazí?A jestli uzná otcovství, tak to dítě bude mít nárok na vᚠbarák!To si fakt nechᚠlíbit?
Vyhovuje ti žít vedle člověka, který nemá ani dost hrdosti, aby  odešel?To je pro tebe bůh?
Jsi tak ošklivá, že si myslíš, že bys zůstala sama?Že se smiřuješ s tím, že ti člověk tobě nejbližší VĚDOMĚ ubližuje?
Klidně se na mě zlob, ale rok je MOC dlouhá doba, abys pochopila,že tudy vede jen cesta k naprosté ztrátě tvé idenntity a sebevědomí a  k totální závislosti, která ho odpuzuje...

Upravil(a) Regina (1. 11. 2006 12:32)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#50 1. 11. 2006 10:12

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: Manžel čeká dítě s milenkou

Hele, fildo, milovat ho klidně můžeš, ale hlavně se nenech zblbnout divadýlkem typu plačícího muže s mobilem a vyděračskými SMS. Kdyby byl opravdu chlap, tak - ne, že nebude mít milenku, to se holt občas stane, ale bude si prů... s ní řešit bez toho, aby tě do toho tahal. I kdyby byla březí, je to jen mezi jimi dvěma a tvůj problém by začal v momentě, kdy by tě postavil před hotovou věc, tj. "čeká dítě, stěhuju se k ní". Jenže on to na tebe vybalil horký, ty se zbytečně žereš a tak mi to připadá, že tvůj "chlapeček" možná čeká na to, že ho vytáhneš z bláta, olížeš, uložíš do pelíšku a budeš litovat, jakou to měl chudinka smůlu, že mu ujely nohy v cizí posteli. Takže zapomeň na to, jak se doma ublíženě předvádí, zprávama se nenech rozhodit (je to těžký, vím) a naplno mu řekni, že je jen a jen JEHO věc, jak si celou záležitost vyřeší, jestli odejde nebo ne, ale ty mu prostě pomáhat, radit a nic dalšího nebudeš. Nakonec s tebou paní podnikatelka neotěhotněla, že?


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů