Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 31. 10. 2006 13:40

Me
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1041

Přechod na jinou HA

Ahoj,přecházím z Lyndynette 20 na Yasminelle, a doktorka mi řekla,že musím vzít první pilulku Yasminelle hned po dobrání posl.pilulky Lindynette,tzn.že to mám vzít hned,bez té 7denní pauzy...jenže mi by se to víc hodilo vzít to až po té 7denní pauze,protože pak se mi o týden posune menstr.,a to se mi zrovna v té době moc nehodí...
v letáčku u té Yasminelle je napsáno,že první tabletka se má brát po zkončení 7denního intervalu bez užívání předchozích tablet,nebo po dobrání poslední INaktivní/tzn.neaktivní/tablety předchozích prášků,tzn.že bych tam tu pauzu mohla mít.Dokonce tam není ani slovo o tom,co mi říkala doktorka,že se to dá brát hned po využívání té posl.tablety...
volala jsem sestře,ta mi řekla,že se ještě musí poradit s doktorkou,ale ta moje doktorka je děsně autoritativní,vždy musí být po jejím,myslím, že mi řekne,at to udělám tak,jak mi ona řekla...a přitom v návodu u těch pilulek je napsáno něco jiného hmm

nemáte někdo zkušenosti s přechodem z jiných pilulek kombinopvané HA na Yasminelle?

Ono je totiž důležité,že je to ta Yasminelle,je to prý nejlepší pilulka na trhu,a tak to u ní možná může být jiné než u ostatních HA.Díky!

Není tady

 

#2 31. 10. 2006 16:36

Táňa.M
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 10. 2006
Příspěvky: 207

Re: Přechod na jinou HA

kdyz jsem prechazela z jine HA na jinou, tak jsem si ji vzala hned ten nasledujici den, co jsem mela brat HA... myslim, ze kdyz udelas 7mi denni pauzu a pak si vezmes novou HA tak se vubec nic nestane, dela to tak vic holek. smile

Není tady

 

#3 2. 11. 2006 14:20

Moninka
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 131

Re: Přechod na jinou HA

Tak já jsem na tom podobně, doktorka mi řekla, že to mám vzít po 7 denní pauze a někde jsem vyčetla, že to mám vzít první den menstruace ( to by znamenalo pauzu jen 3 dny ) hmm

A můžu se zeptat proč přecházíš z Lyndynette na jinou HA?

Není tady

 

#4 29. 10. 2009 19:49

ivanka05
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 2. 2006
Příspěvky: 6124

Re: Přechod na jinou HA

No taky by me zajimalo proc prechazis? ja mela doted YAZ(predtim yadine), ale je to dost finance narocne to utahnout na matersky, tak jdu do nizsi cenove kategorie, snad to budu snaset dobre...a jdu do Lindynette taky.

Není tady

 

#5 30. 1. 2010 17:03

xcluso
♥♥-----
Registrovaný: 31. 5. 2007
Příspěvky: 60

Re: Přechod na jinou HA

Já sem taky přecházela na jihou HA a doktorka mi řekla, že ji můžu začít brát bez přestávky po doužívání předchozí HA nebo pokud mi vyhovuje můj menstruační ciklus, tak můžu pokračovat plynule po 7 denní pauze. Jen se musím dalších 7 dní chránit.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů