Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#51 2. 11. 2006 8:32

anela
♥♥♥♥---

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Ivčo, nezlob se, ale trochu přeháníš. Maxík to nemyslel nijak zle, naopak to bylo pro zasmání, a ty jsi na něj docela hloupě vystartovala. Je pravda, že je tu spoustu chyb, ale je něco jiného překlepy a něco jiného hrubky. Fakt to někdy bije do očí. A nikdy nikdo nepíše v takovém spěchu, aby si to po sobě nemohl přečíst, když se tím tu prezentuje. Tím tě nijak nenapadám za tvůj pravopis (aby to nebylo pochopeno špatně). Naopak jestli si vzpomínáš, před docela dlouhou dobou jsme tu spolu vysvětlovaly nějaká dívčině, že co napíše, je její vizitka, když ona tvrdila, že tady je to jedno, protože není ve škole. A ty jsi byla taky ta, co se jí snažila taky vysvětlit, že ústní i písemný projev je prvním obrázkem, který si o člověku uděláme.

Není tady

#52 2. 11. 2006 9:20

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5

Jééé SORRY smile tak to jsem přehlédla, že je to v hospodě. Tak to bych šla v neformálním oblečení smile

život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

#53 2. 11. 2006 11:02

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

anela napsal(a):

Ivčo, nezlob se, ale trochu přeháníš. Maxík to nemyslel nijak zle, naopak to bylo pro zasmání, a ty jsi na něj docela hloupě vystartovala. Je pravda, že je tu spoustu chyb, ale je něco jiného překlepy a něco jiného hrubky. Fakt to někdy bije do očí. A nikdy nikdo nepíše v takovém spěchu, aby si to po sobě nemohl přečíst, když se tím tu prezentuje. Tím tě nijak nenapadám za tvůj pravopis (aby to nebylo pochopeno špatně). Naopak jestli si vzpomínáš, před docela dlouhou dobou jsme tu spolu vysvětlovaly nějaká dívčině, že co napíše, je její vizitka, když ona tvrdila, že tady je to jedno, protože není ve škole. A ty jsi byla taky ta, co se jí snažila taky vysvětlit, že ústní i písemný projev je prvním obrázkem, který si o člověku uděláme.

Anelo,já teda často chyby nedělám,ale Maxík mi přijde,že lidi tímhle buzeruje.Mě zlobí mezerník a on kvůli tomu HOMĚL mě zesměšnil a já si připadala jak debil z pomocný.Ale pokud má někdo chybu v každém druhém slovu jako ta dívčina jak si vzpomněla,tak to je snad opravdu něco jiného.A pokud ten dotyčný třeba ještě poučuje druhé,tak proč ho nezpražit?Taky se mi povede třeba napsat zvyklat,ale v tu chvíli jsem byla tak trochu ve stresu kvůli spoustu věcem a nějak jsem nepřemýšlela.Ale když se podívᚠtřeba sem  http://fora.babinet.cz/viewtopic.php?id=11290  ,tak musíš uznat,že co je moc to je moc.Člověk někdy ve snaze nebo jiný ve stresu sem píše,aby poradil nebo čeká radu a nepřemýšlí nad každým písmenkem a pokud má pořád někoho za pr...í,kdo mu opravuje ještě chyby?jestli je Maxík pan profesor češtiny a nehledá tady radu nebo nechce pomáhat,tak a si buzeruje žáčky ve škole.

Není tady

#54 2. 11. 2006 11:30

Maxík
Host

Ivča K. napsal(a):

... ale jenom Tobě to vadí.dumbom

Ale vůbec mi to nevadí ... jenže proč se nezasmát??!
A Tvými agresívními reakcemi se taky bavím! Dík za ně! tongue

Upravil(a) Maxík (2. 11. 2006 11:31)

#55 2. 11. 2006 12:12

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

Maxík napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

... ale jenom Tobě to vadí.dumbom

Ale vůbec mi to nevadí ... jenže proč se nezasmát??!
A Tvými agresívními reakcemi se taky bavím! Dík za ně! tongue

Však to taky o Tobě dost vypovídá.dumbom

Není tady

#56 2. 11. 2006 12:34

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥

Ivčo, ty šotku svárlivej a agresívní big_smile ... tak homěl, nebo honeměl? supermario

Není tady

#57 2. 11. 2006 12:44

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-

Hellga napsal(a):

Ivčo, ty šotku svárlivej a agresívní big_smile ... tak homěl, nebo honeměl? supermario

asy HOVNOMĚL neboco ja y aňy nevým.

Není tady

#58 2. 11. 2006 13:09

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥

Ivčo...big_smiletummenuppbig_smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí