Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 10. 2006 10:26

anitaak
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 189

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Nᚠstužkovák byl pojatej jako ples, takže holky šaty, kluci kvádra. Maturiák už byla jenom akce mezi náma, takže civil.

Není tady

 

#27 31. 10. 2006 12:52

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

sarka napsal(a):

Já se divím,že o kvádru přemýšlí až před maturitou .Můj syn má oblek už od prváku předepsaný na normální nošení.Není sice plesový ,ale společenský musí být.

On ho do teď ještě nikdy nepotřeboval.Kdyby ho měl od prváku,tak dneska by z něj měl jakýsi letní komplet s bermudama,protože za těch 5 let je asi o 20 cm větší.Nechodil ani do tanečních,ani na plesy.Radši pojede na Techno festival než na ples.Do divadla měli povolené plááky a tričko bez nápisu,takže kvádro by u nás byli vyhozené peníze.Na maturitu bude mít půjčené.

Není tady

 

#28 31. 10. 2006 13:22

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Nám ve škole přímo řekli, že studenti budou končit studium ve společenském oděvu, tak jsme museli koupit. Ale vím, že si obleky i půjčují mezi sebou......i dříve to ale bývala  spíše slavnost, třeba pak odloží kluci motýlky a saka, ale trošku slavnostní by to dle mého názoru být mohlo.....nematurují každý den a tu chvíli to snesou snad...

Není tady

 

#29 31. 10. 2006 13:28

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Aneri napsal(a):

Nám ve škole přímo řekli, že studenti budou končit studium ve společenském oděvu, tak jsme museli koupit. Ale vím, že si obleky i půjčují mezi sebou......i dříve to ale bývala  spíše slavnost, třeba pak odloží kluci motýlky a saka, ale trošku slavnostní by to dle mého názoru být mohlo.....nematurují každý den a tu chvíli to snesou snad...

Ta matura,to je samozřejmost,ale jak zjišuji,tak ten stužkovák je různý.

Není tady

 

#30 31. 10. 2006 13:38

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Záleží asi, kde to je - já měla v nádherném hosnosném sále starého typu - to byla opravdu slavnost. Pokud to ale bude na hřišti, nebo v tělocvičně, tak s tím bych si hlavu nelámala...... dětičky stejně kvádra nemají rády.

Není tady

 

#31 31. 10. 2006 13:41

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Prý to bude v takové vinárničce na okraji města.Vejde se tam tak akorát jejich třída.

Není tady

 

#32 31. 10. 2006 17:54

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

No, tak tam může dojet i na skejtu.....

Není tady

 

#33 31. 10. 2006 21:17

Maxík
Host

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Hellga napsal(a):

Ztužovák???! roll ...a copa, že to je? rodna To jako tuží vztahy?

Barborka napsal(a):

Já jsem asi z jiného kraje, či co, ale já o ztužkováku v životě neslyšela yikes Co to je?

Já bych řek´, že je to odvozeno od slova STUŽKA, která je však navíc něčím VYZTUŽENÁ ...

Ivča K. napsal(a):

... co už homěl,tak neměl kvádro.On je někdy tak přesvědčený o své pravdě,že se nikomu nepovede ho zvyklat na jinou stranu ...

Ale co to (nebo kdo) je HOMĚL - to opravdu netuším! Ale zase dovedu pochopit, že poté co ztvrdne, se může i VYKLAT ... kapitulation

Upravil(a) Maxík (31. 10. 2006 21:21)

 

#34 31. 10. 2006 21:47

x256987
Host

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Maxíku, ty detajlisto dumbom tummenupp big_smile big_smile big_smile

(to je od slova "tajle" tongue )

Upravil(a) Judita (31. 10. 2006 21:49)

 

#35 31. 10. 2006 22:29

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Ivča K. napsal(a):

Prý to bude v takové vinárničce na okraji města.Vejde se tam tak akorát jejich třída.

Teda pani, řikam to nerada, dy mě znáte, ale... Já to říkala...!  Hned ze začátku jsem to říkala...!!! Tralala...big_smilesupermariobig_smile
Tak že přeju hodně štěstí, a si to užije! tummenupp

Není tady

 

#36 1. 11. 2006 0:25

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Takže slovo"stužkovák"jsem si nebyla jista jak se to píše a na internetu jsem našla jakési stránky nějaké střední školy a bylo tam psáno ztužkovák.Jinak chyby dělám málokdy,ale jelikož jsem ze školy 25 let,tak občas si nejsem jistá.Fascinuje mě moje kamarádka,která mi ještě nenapsala sms bez hrubky jak prase.Třeba ahoj ivčo napiš jestly se můžu stavyt.
Pro Maxíka:
Mᚠtu celé téma,kde začínáš,že nejsi žádný velký šoural,ale potom následuje výpis hrubek z různých příspěvků.Většinou se soustředím,abych chybu neudělala.Dneska jsem jednak byla ve stresu,protože jsem si byla pro výsledky operace.Potom jsem nevěděla jestli mi v práci prodloužili smlouvu a nakonec jsem se nemohla se synem domluvit,kdo má pravdu,tak jsem poprosila babinet o radu.chodím sem ráda a když někdo prosí o radu a udělá hrubku,tak mě nenapadne ho zesměšňovat Ty rejpale obecný.Jestli mᚠmalý přirození a tímhle si zvyšuješ ego,tak budiž.Každej máme nějaký mindrák.dumbom

Není tady

 

#37 1. 11. 2006 0:30

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Jo a to,že občas nefunguje mezerník a potom napíšu homěl dohromady nebo i když zmáčknu shift,ale stejně mi to napíše malé písmeno,tak za to nemůžu.Nebo si kvůli Tvému rejpalství mají všichni všechno číst několikrát?

Není tady

 

#38 1. 11. 2006 7:31

briza3
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 298

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Synové měli " stužkovák" v Lucerně zároveň s maturitním plesem, tak pochopitelně měli kvádro.

Není tady

 

#39 1. 11. 2006 7:59

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

.

Upravil(a) misha88 (13. 2. 2011 20:44)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#40 1. 11. 2006 8:07

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Navždy sa zachová v pameti stužková....
Stužková je od stužky-mašličky(potažmo maturitní šerpa), alespoň takovou měly mé sestřenice na Slovensku, když měly maturitní ples

Není tady

 

#41 1. 11. 2006 17:37

luckies
♥♥♥♥---
Místo: Praha 5
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 441

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

No jednoznačně oblek. Já zase neznám nikoho, kdo by šel na ples v civilu. Tady je to vesměs spojeno s maturitním plesem. Výtají se prvácí /tím stužkováním/ a loučí se s maturanty /šerpou/ smile ale jak se říká: Jiný kraj, jiný mrav. smile

Upravil(a) luckies (1. 11. 2006 17:38)


život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš...

Není tady

 

#42 1. 11. 2006 17:56

Hannah
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 3. 10. 2006
Příspěvky: 529

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Já bych to nechala na klukovi.Koneckonců je to jeho akce.Jistě se v této situaci orientuje lépe.Začíná prostě období kdy i muži musí zapřemýšlet o vhodném oblečení.To jestli se trefí nebo ne patří také ke vzdělávání.

Není tady

 

#43 1. 11. 2006 18:41

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

luckies napsal(a):

No jednoznačně oblek. Já zase neznám nikoho, kdo by šel na ples v civilu. Tady je to vesměs spojeno s maturitním plesem. Výtají se prvácí /tím stužkováním/ a loučí se s maturanty /šerpou/ smile ale jak se říká: Jiný kraj, jiný mrav. smile

No maturiák je jako ples,ale oni jdou opravdu jen do hospody na pivo a daj si večeři.Budou jen samí kluci a jejich učitelka,takže jdou v čemkoliv.

Není tady

 

#44 1. 11. 2006 18:46

x256987
Host

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Ivčo, tak a se nějak sladí se spolužáky. On je trapas být jediný v kvádru, když mají všichni ostatní rifle, a naopak.

A náhodou nad tím Maxíkovým výkladem "homěla" jsem si včera smíchem prodloužila život o dobrou půlhodinu lol tummenupp lol

Taky mě napadlo: někdo se na večírku zlinkuje, někdo zkáruje, a někdo by se mohl ztužkovat...

 

#45 1. 11. 2006 23:32

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Oni se sladí neboj!Myslím že se přímo upraví storstark
Včera mě Maxík tak naprd,protože jsem měla blbou náladu a normálně chyby nedělám,ještě se divím,když v některých příspěvcích někdo dělá hrubajzny,že to přímo bije do očí.A klávesnice mi blbne,takže mezerník někdy nefunguje a on ze mě udělal debila.Ale potom jsem si našla,že to dělá pořád,takže ho mám na salámu,blbečka.dumbom

Není tady

 

#46 1. 11. 2006 23:46

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Maxíku!!!!!

Vidím,že si(vlastně jsi)připojen,tak na mne laskavě nereaguj! Ty profesore českého jazyka.http://www.gify.nou.cz/smajlici_soubory/z272.gif

Není tady

 

#47 1. 11. 2006 23:51

Maxík
Host

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Ivča K. napsal(a):

... tak mě nenapadne ho zesměšňovat Ty rejpale obecný.

Já nechtěl nikoho zesměšňovat, ešivá jsi nepochopila, tak Ti sděluji, že šlo o nadsázku! kapitulation

Ivča K. napsal(a):

... Jestli mᚠmalý přirození ...

Hmm ... jak to víš? No a co - lepší malý než žádný! Zvláště po plavání mezi ledovými krami! Ostatně mě stačí a nikdo jiný si zatím nestěžoval!
Mimochodem - prosba na administrátora: ja chci smajlíka s malým pindíkem!  tongue

Ivča K. napsal(a):

... a tímhle si zvyšuješ ego ...

Ego nemám zapotřebí si zvyšovat! A už vůbec ne tímto způsobem! reta

 

#48 1. 11. 2006 23:56

Ivča K.
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 13. 1. 2006
Příspěvky: 3060

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Maxík napsal(a):

Ivča K. napsal(a):

... tak mě nenapadne ho zesměšňovat Ty rejpale obecný.

Já nechtěl nikoho zesměšňovat, ešivá jsi nepochopila, tak Ti sděluji, že šlo o nadsázku! kapitulation

Ivča K. napsal(a):

... Jestli mᚠmalý přirození ...

Hmm ... jak to víš? No a co - lepší malý než žádný! Zvláště po plavání mezi ledovými krami! Ostatně mě stačí a nikdo jiný si zatím nestěžoval!
Mimochodem - prosba na administrátora: ja chci smajlíka s malým pindíkem!  tongue

Ivča K. napsal(a):

... a tímhle si zvyšuješ ego ...

Ego nemám zapotřebí si zvyšovat! A už vůbec ne tímto způsobem! reta

Nadsázka je,když někdo opravuje neustále po někom chyby?Já nejsem žádnej retard a když se někdo v rychlosti upíše a potom si díky Tobě připadá jak největší pablb,tak jsi spokojený?Tady je pořád chyb jak nasráno všude,ale jenom Tobě to vadí.dumbom

Není tady

 

#49 2. 11. 2006 6:41

misha88
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 15639

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

.

Upravil(a) misha88 (13. 2. 2011 20:44)


http://lbyf.lilypie.com/jGYVp1.png

https://lb4f.lilypie.com/wxkxp2.png

https://lbdf.lilypie.com/V2Y7p2.png

Není tady

 

#50 2. 11. 2006 7:37

x256987
Host

Re: Ztužkovák.Kvádro nebo civil?

Ivčo K. sory, ale mně přijde jako pablb člověk, který se nedokáže sám sobě zasmát... Tady včera panovala náladička, jen co je pravda. U nás máme přísloví "vstát pr...í napřed"

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů