Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 31. 10. 2006 8:21

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: vánoce

sarka napsal(a):

Já to beru z pohledu prodavačky,teď začne ten šrumec,který skončí 24 v poledne a já si sednu do křesla a mám co dělat abych neusla protože za chvíli se dělá večeře,potom stromeček a potom usnu v tom křesle.Ale 25 ráno začínají Vánoce,uklidňuji si nervy z obchodu a začínám relexovat a dívat se na pohádky a teprve je to to pravé.

Prodavačky hrozně lituji. Holce jsem říkala, že jí přerazím "ruce-nohy", jestli bude chtít být prodavačkou. Celé dny v pr...... Naštěstí už to teď nebývá jako kdysi, pracovní doba: 8-12 a 14-18.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#27 31. 10. 2006 8:24

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: vánoce

Káča napsal(a):

Já právě řeším šííííílený problém. Koupit dceři (4) panenku Chou Chou, Baby Annabel, nebo Baby Born? Už mi jde hlava kolem. Jsou dost drahé, tak nechci šlápnout vedle.

Káčo, nevím přesně proč, ale sympatizuji s Chou-chou. Holka ji dostala v 10 létech, ale brzy ji omrzela a když jsem ji prodávala, trhalo mi to hjarta . Musela jsem si to dudlik ještě pořádně pochovat, než jsem ho odnesla. grater


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#28 31. 10. 2006 8:28

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: vánoce

tak já mám vymyšleno pro rodiče, složíme se s bráchou a koupíme jim takové to heblo  na telku na digitální televizi, jsem na sebe pyšná, že jsem přišla na něco, co budou stejně jednou potřebovat:-) a určitě by jim trvalo dlouho než by si to pořídili, tak už to budou mít:-) rodičům, kteří mají všechno, to je na palici něco vymyslet:-) takže taky dávám takovej tip:-) jinak dál druhým nevím zatím...

Není tady

 

#29 31. 10. 2006 8:35

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: vánoce

Steličko, bezva tip!Moje robě si zase přeje stroj na výrobu cukrové vaty, nedáte mi někdo tip? Našla jsem dva odkazy na NETU, ale všechno je drahé na to, jak je to primitivní zařízení...

Upravil(a) Regina (31. 10. 2006 8:35)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#30 31. 10. 2006 8:47

x256987
Host

Re: vánoce

Loni jsem si užívala Štědrý den poprvé s přítelem v bytečku, tak to bylo takové symbolické. Měli jsme krásně huňatou jedličku ověšenou perníčky a jablíčkama... baví mě strojení stromečku, baví mě balení dárků, baví mě vytahovat z trouby voňavé plechy. Vrátit se z nákupů a zalézt pod deku s hrnkem grogu. Zapálit úplně všechny svíčky, co doma máme.

Vymýšlení dárků a fronty v obchodě jsou takové výkupné, aby si člověk tohle všechno mohl užít. Já mám momentálně naopak dojem, že dárky pro muže se vymýšlejí mnohem líp! Řekla bych, že většinu chlapů ještě trochu v klukovském věku (tak do pětačtyřiceti lol ) potěší nějaká stavebnice. Nebo jinak: proč to maskovat za dárek pro dítě a nepořídít tu autodráhu rovnou jemu? A sama ježíškovi napsat třeba o poukaz do kosmetického salónu nebo na jávskou masáž?

 

#31 31. 10. 2006 10:38

kosatka
♥♥♥----
Registrovaný: 6. 4. 2006
Příspěvky: 129

Re: vánoce

Přesně tak, chlapi jsou "hračičky", (nic ve zlém), takže stavebnice, autodráhy atp. U nás už několik let bodují takové ty dřevěné slepovací domečky, vodní mlýny, kovárny atd. A vypadá to hezky i jako dekorace na obyv. stěně a poličkách. A letos chce můj muž ježka v kleci. No, proč ne, kdo si hraje nezlobí a navíc - vždy má teprve 40. :-)

Není tady

 

#32 31. 10. 2006 11:04

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: vánoce

Judito wink
Já mu tu autodráhu předloni koupila a jak jsem si to užili oba lol

Není tady

 

#33 31. 10. 2006 12:03

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: vánoce

Můj manža zase touží po nějakých malých varhanech. Když ho vidím u hudby potřásat hlavou a napodobovat rukama, že jako hraje s kytaristou, nebo varhanistou, tak si říkám, že Ti chlapi asi nikdy nedospějí (je mu 42). Je to vážně roztomilé....

Není tady

 

#34 1. 11. 2006 8:20

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: vánoce

Já pořádám klasické Vánoce, říkám si, že když mám ještě syny doma , musím jim připravit vše , aby měli pěkné vzpomínky na svátky doma, až budou za pár let s rodinami, říkáme si s mužem, že jedny Vánoce strávíme v cizině a jedny na horách nebo v lázních, ale to má ještě pár let čas. Naši příbuzní zahynuli tenkrám v Thajsku a já upustila od snu jet na Vánoce k moři s dětmi.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#35 1. 11. 2006 10:21

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: vánoce

Vánoce nesnáším od dětství. Přijdou mi vynucené a v posledních letech navíc zkomercializované. Koledy v obchodech nemohu vystát. Je to pro mne symbol neupřímnosti, proč bych najednou měla dělat to stejné, co jiní, jíst to, co mi nechutná a smrdí (ryba) a pak vzdychat, jak to bylo dobré a jak jsem ráda, že jsme se zase sešli. Sejdu se ráda v průběhu roku, dárky jsou na vánocích asi to jediné, co je prosvětluje.

Takže jsem uzavřela s rodiči dohodu, jedny vánoce s nimi, jedny jinde, což znamená, ty své vánoce slavím tím, že je neslavím ani trochu, buď jsem doma nebo vyjedu někam na lyže. Zato Sylvestr či narozeniny ( své i druhých) si opravdu užívám.

Není tady

 

#36 1. 11. 2006 12:25

petrželka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 881

Re: vánoce

Já zase naopak Vánoce miluju. Taková ta atmosféra, když se setmí a jdeme se projít na Staré město, svítí staré lucerny a výlohy jsou nazdobené...úplně to na mě dýchá klidem a pohodou. Jasně že poslední dva týdny před Štědrým dnem jsou obchoďáky k prasknutí, ale tomu se snažím statečně vyhýbat. Většinou dárky nakupuji s předstihem, ikdyž letos mám trošku skluz. Čekáme totiž právě na Vánoce naše první miminko a tak mám shánění dvakrát tolik. Ale to jsou malichernosti, hlavně, že jsme zdraví, ne? vissla


[url=http://www.TickerFactory.com/]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10300;6/st/20061229/n/Karol%EDnka/k/d1d7/age.png


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10300;122/st/20090730/n/Pep%EDk/k/4918/age.png

Není tady

 

#37 1. 11. 2006 16:15

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: vánoce

No tu komerčnost taky nesnáším, ale co se dá dělat, žijeme v takovém světě, přece si můžeš dát třeba zeleninový salát, hlavně, že Ti bude chutnat a scházet se jenom s příjemnými lidmi, to každého věc, já to tak dělám, klasika těch Vánoc spočívá u nác v některých zvycích naší rodiny a stromečku.

Upravil(a) Irenka21 (1. 11. 2006 16:16)


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#38 2. 11. 2006 10:21

Lana
♥------
Registrovaný: 10. 10. 2006
Příspěvky: 20

Re: vánoce

Nechci pusobit jako brucoun,ale nesnesim vanoce je zima,stoji to tisice a stoji to za prd kdyz se po vanocich do niceho nevejdu!na vanoce se rozesli moji rodice tak proto asi,rodina ma byt na vanoce spolu!Mam radeji velikonoce:-)Preji hezky den Lana

Není tady

 

#39 2. 11. 2006 10:39

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: vánoce

Taky Vánoce zrovna nemusím,  před několika lety nám na Vánoce onemocněl syn. I když  se už z toho snad dostáváme,  na Vánoce mám stále velmi stísněný pocit a když slyším kolem sebe hrát koledy, jsem v šílené depresi.  Taky nemám ráda začátek roku, vždy přemýšlím, co nám přinese, jestli budeme všichni zdraví, spolu .....neutral


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#40 2. 11. 2006 10:47

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: vánoce

Káča napsal(a):

Můj manža zase touží po nějakých malých varhanech. Když ho vidím u hudby potřásat hlavou a napodobovat rukama, že jako hraje s kytaristou, nebo varhanistou, tak si říkám, že Ti chlapi asi nikdy nedospějí (je mu 42). Je to vážně roztomilé....

Káčo,chlap zůstane navždy klukem,ale snad i proto nás milujete,ne?Hezký den.Ota.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#41 2. 11. 2006 12:00

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: vánoce

naše vánoce budou poprvé JINÝ. budem už totiž tři..v srpnu se nám narodil adámek a ten vydá za všechy dárky na světě..
když se mě někdo zeptá co chci pod stromeček.. každý rok jsem po něčem toužila a letos... vždy všechno co jsem si kdy přála už mám...dudlik

Není tady

 

#42 2. 11. 2006 12:20

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: vánoce

No, před 3 lety jsme seděli u stolu a já věděla, že manžel uvažuje  o odchodu k milence...Neodešel a od té doby mám paradoxně svátky ráda, protože jsem se začla víc radovat  z nových věcí, z maličkostí a rozhodně to není o gruntování a vyváření. Naopak, jsme po svátkách tak nacpaní, že spoustu dní skoro nevařím, chodí se po návštěvách, mandarinky a čokoláda nám už lezou ušima a pokud je ošklivě, tak se těšíme, až se půjde do práce, protože si lezeme na nervy wink.
Přestala jsem se bát, prostě si užívám, a když jsou u toho děti nebo dobří přátelé, tak je radost i mimo 24.12....
Taky mi to připadá trošku násilné. Vánoční náladu obvykle mám kolem prvního sněhu, nebo když koupím kolekce a ony se do vánoc snědí a pak nemáme co dát na stromeček...
Jednu výhodu to ale  nás má- šetříme na topení, ale o svátkách se rozšoupnem a můžu doma chodit i ve spodním prádle, jak je teploučko;).


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů