Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 27. 10. 2006 8:51

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: Jak s tím naložit???

Ahoj všichni, kapitulation
trošku se to tady rozvášnilo, Commex už ani v klidu nemůže dospat rána...

...dobře míněné rady...

věřím, že to zvládne,

cestou lásky, tolerance

hezký den všem

smile

Není tady

 

#52 27. 10. 2006 9:05

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

Ra......

Předně přeji všem v tomto vláknu "Krásné ráno a příjemný celý den"......

Commex asi fakt nemohl dospat rána....(Jinak Leoš).....

Měl jsem možnost trochu přerovnat své myšlení a popřemýšlet nad každým příspěvkem....

Nejsem "Pan dokonalý" - a určitě nikdy nebudu....

Možná ale najdu zase cestičku,která povede kupředu a ne zpět....  Díky Axi....tummenupp

Není tady

 

#53 27. 10. 2006 11:03

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Jak s tím naložit???

Commexi,
dá se ti někam poslat mail?


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#54 27. 10. 2006 11:26

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

Largo jasně....
commex@volny.cz

Není tady

 

#55 27. 10. 2006 11:32

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Jak s tím naložit???

Commexi,
a přijde to přímo tobě "na stůl"? To, co mě napadá, se mi zdá být hodně soukromé....


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#56 27. 10. 2006 11:32

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Jak s tím naložit???

Commexi, četla jsem všechny příspěvky, nenech se zbytečně strhnout do neplodných debat (a nespat kvůli těmto debatám, to už vůbec nedělej)  lidmi, kteří na 100% ví, jak to vlastně s tím jejich"Bohem" vypadá. Ono vše, co se zde napíše, se dá napadnout, protože myšlenky, které se snažíš ty vyjádřit písemně, ne vždy může každý dobře pochopit, neznáme se navzájem a nevíme ani, v jakém rozpoložení je člověk, který právě píše. Jinak více víry v člověka a lásku cítím rozhodně z Tvých příspěvků, než od někoho, kdo v mnoha odstavcích recituje to, co někde slyšel a co mu je třeba předkládáno církví.
Z těchto příspěvků, co jsem četla se mi zdá velice trefná věta Salvátora :" Pokud ji zaujmeš, přestane se o sektu zajímat. Když jí to nedáš, hledá si to v sektách a ty přijdeš zkrátka...." Zamysli se nad tím.

Není tady

 

#57 27. 10. 2006 11:34

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

Largo napsal(a):

Commexi,
a přijde to přímo tobě "na stůl"? To, co mě napadá, se mi zdá být hodně soukromé....

Largo....Přímo mně..A nikomu jinému...

Není tady

 

#58 27. 10. 2006 11:37

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

1jana napsal(a):

Commexi, četla jsem všechny příspěvky, nenech se zbytečně strhnout do neplodných debat (a nespat kvůli těmto debatám, to už vůbec nedělej)  lidmi, kteří na 100% ví, jak to vlastně s tím jejich"Bohem" vypadá. Ono vše, co se zde napíše, se dá napadnout, protože myšlenky, které se snažíš ty vyjádřit písemně, ne vždy může každý dobře pochopit, neznáme se navzájem a nevíme ani, v jakém rozpoložení je člověk, který právě píše. Jinak více víry v člověka a lásku cítím rozhodně z Tvých příspěvků, než od někoho, kdo v mnoha odstavcích recituje to, co někde slyšel a co mu je třeba předkládáno církví.
Z těchto příspěvků, co jsem četla se mi zdá velice trefná věta Salvátora :" Pokud ji zaujmeš, přestane se o sektu zajímat. Když jí to nedáš, hledá si to v sektách a ty přijdeš zkrátka...." Zamysli se nad tím.

Jani ahojík.....

Co se tady napíše,tak je to občas o tom,že je to ode zdi ke zdi.....Já jsem svůj a mám sám pro sebe svou cenu....
Jinak s mou ženou to není o sektě....A když jsem si jí vzal,byla dávno věřící,takže jsem věděl,do čeho jdu....Bude to dobrý...A po dnešku už to dobrý asi je.....Přeji příjemný den....

Není tady

 

#59 27. 10. 2006 20:43

x256987
Host

Re: Jak s tím naložit???

Samozřejmě, že vždycky by se dalo "vytknout před závorku" něco ve smyslu - tohle jsou moje postřehy, můj pohled na věc, o které vím jenom tolik, kolik druhý napsal... patent na rozum nikdo nemá, má jenom schopnost podívat se na věc z jiné perspektivy...

 

#60 28. 10. 2006 10:01

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

Judito..........

Všechno to,co tady bylo napsáno,mělo nějaký smysl....Některé příspěvky byly zaměřeny tak a jiné zase onak...Myslím,že celkově měly pro mne a rovněž pro mou ženu přínos...(o veškeré příspěvky jsem se s ní podělil...Jak reakce Vás všech,tak reakce mé..)

Výsledek?

Oba jsme začali vidět věci trochu jinak a dalo nám to myslím oběma dost hodně pozitivního..A když jsem napsal"Výsledek?"..Výsledek je takový,že vím,že má žena je pro mne ta jediná a žádné jiná ženská její místo nepřebere...A vím od včerejška,že cenu,kterou mám pro svou ženu,by mi mohl leckdo závidět..Že je to tak,jak cítím,že by to mělo být....

Ani svatební kytice nebyla taková,jako kytice,se kterou jsem včera za svou ženou spěchal....

Díky těmhle řádkům,které tady na Babinetu něco daly do našich hlav a srdíček,se naše manželství začalo po čtyřech letech ubírat jiným-tím správným směrem....

Držte nám palečky.....Všem Vám tady skládám k nohám velké DÍKY !!!!!  Jste fajn....

Není tady

 

#61 29. 10. 2006 13:44

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Jak s tím naložit???

Tak to je nejlepší konec, a vám to oběma vydrží už kvůli dětem.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#62 30. 10. 2006 7:49

Blank
♥♥-----
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 35

Re: Jak s tím naložit???

Móóóóóóóóc moc moc moc moc držím palce !!!! A vám vše klape!

commex napsal(a):

A tobě Commexi děkuji, že jsi o svém problému napsal. Mě to káplo úžasně do noty a po přečtení příspěvkú jsem si uvědomila spoustu nových věcí  ....

Potýkám se s podobným problémem jako ty asi půl roku a pořád jaksi nemůžu najít řešení.
Ale ještě asi nenazrála kvalita času aby se to u mě rozuzlilo.
A nebo Bůh mě ještě z něčeho zkouší, nebo mi mým trápením sděluje něco, a já pořád nejsem schopná pochopit význam.

Proto mě tak zahřálo u srdce, když jsem četla o Vašem happyendu smile .

Judito..........

Všechno to,co tady bylo napsáno,mělo nějaký smysl....Některé příspěvky byly zaměřeny tak a jiné zase onak...Myslím,že celkově měly pro mne a rovněž pro mou ženu přínos...(o veškeré příspěvky jsem se s ní podělil...Jak reakce Vás všech,tak reakce mé..)

Výsledek?

Oba jsme začali vidět věci trochu jinak a dalo nám to myslím oběma dost hodně pozitivního..A když jsem napsal"Výsledek?"..Výsledek je takový,že vím,že má žena je pro mne ta jediná a žádné jiná ženská její místo nepřebere...A vím od včerejška,že cenu,kterou mám pro svou ženu,by mi mohl leckdo závidět..Že je to tak,jak cítím,že by to mělo být....

Ani svatební kytice nebyla taková,jako kytice,se kterou jsem včera za svou ženou spěchal....

Díky těmhle řádkům,které tady na Babinetu něco daly do našich hlav a srdíček,se naše manželství začalo po čtyřech letech ubírat jiným-tím správným směrem....

Držte nám palečky.....Všem Vám tady skládám k nohám velké DÍKY !!!!!  Jste fajn....

Není tady

 

#63 30. 10. 2006 8:53

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

Blank...........
Děkuji..... godlike 

A k Tvému problému.....(mimochodem,jsem se v tom plácal sám do té doby,než jsem napsal svá písmenka tady na Babinet)....

Vyklop to ze sebe a nenechávej si to pro sebe...Spousta lidiček dokáže podržet,poradit a případně nakopnout správným směrem...Nikdo nejsme dokonalí...A svěřená bolest,je poloviční bolest....

Budu-li moci a budu-li umět,o Tvé Ouvej se podělím a nejen já.....

Není tady

 

#64 30. 10. 2006 10:21

Ra
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 5. 2006
Příspěvky: 952

Re: Jak s tím naložit???

krásný den přeji,

mám velikou radost z těchto zpráv,

můžete nám býti příkladem

godlike

přeji spousty krásných, šastných dní na vaší cestě

hjarta

Není tady

 

#65 30. 10. 2006 10:39

Blank
♥♥-----
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 35

Re: Jak s tím naložit???

commex napsal(a):

Blank...........
Děkuji..... godlike 

A k Tvému problému.....(mimochodem,jsem se v tom plácal sám do té doby,než jsem napsal svá písmenka tady na Babinet)....

Vyklop to ze sebe a nenechávej si to pro sebe...Spousta lidiček dokáže podržet,poradit a případně nakopnout správným směrem...Nikdo nejsme dokonalí...A svěřená bolest,je poloviční bolest....

Budu-li moci a budu-li umět,o Tvé Ouvej se podělím a nejen já.....

Já už jsem o tom tady jednou psala v Životu po nevěře jako :Existuje i duchovní nevěra.
Ukončila jsem to taky happyendem, kdy jsem po krásné dovolené ve dvou nabyla dojmu, že je vše vyřešeno.
Ale ono je to složitější a složitější. A vůbec nevím co s tím.
Vždycky je období pohody a lásky. To ale vystřídává s železnou pravidelností období hádek a neporozumění. A vždy to má ten samý důvod.
Začínám nabývat dojmu, že čím víc se snažíme řešit to, tím méně nacházíme společnou řeč a každý si mele to své, které pokládá za naprosto srozumitelnou a jednoduchou pravdu, ale ta se bohužel u protějšku míjí pochopením.
A řešení je stále v nedohlednu.... sad

Není tady

 

#66 30. 10. 2006 11:11

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

Blank.........

Přečti si zpětně všechny příspěvky.....Třeba si je vytiskni a čti je pozorně.....Stejně to bylo u nás....Čtyři roky jsem obhajoval svou pravdu...Čtyři roky obhajovala má žena svou pravdu...Přitom jsme to oba cítili,jako že:Jak nemůže ten druhý pochopit tak jednoduchou věc?????

A ono je to o tom,pochopit toho druhého....Začít se snažit vidět celou věc očima partnera....

Možná by nebylo od věci udělat to,co jsem udělal já a mělo  to v našem případě smysl : Dát všechny příspěvky přečíst partnerovi...A s ním si to potom probrat....Ale to musí samozřejmě být snaha obou lidiček,chtít s tímto vztahem něco udělat k lepšímu a né ho "Odpískat"......

Není tady

 

#67 30. 10. 2006 12:46

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Jak s tím naložit???

Ahojky commexi, než jsem se tímhle pročetla, tak už sis to pěkně pořešil.......  smile   jen nechápu v příspěvcích to řazení, copak nějaký Bůh může chtít, a NEJDŔÍV miluju jeho, pak jakési bratry a sestry  a pak teprve človíčka, který by mi měl být nejbližší? Pokud mi dotyčný Bůh nedovolí milovat oba současně a případné braty a sestry považovat za přátele, tak .... prostě NENÍ.....  a myslím si že dotyčný by to ani nepožadoval, spíše je to šikovná manipulace duchovních .....  teď mi to připomělo pitomou otázku některých příbuzných, kteří se dítěte na návštěvě vlezle zeptají , jestli má radši maminku nebo tatínka .........  dítě chudák v patu a a odpoví jak odpoví  ...... myslí si že je to špatně ....
Sice možná zmatený příspěvek, ale můj ......
Držím ti palečky .....

Upravil(a) BB (30. 10. 2006 12:47)


BB

Není tady

 

#68 30. 10. 2006 14:03

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Jak s tím naložit???

Přeji hodně štěstí, ta rychlost s jakou bylo u Vás vše dobře vyřešeno, je tedy až obdivuhodná, je vidět, že mᚠchu a snahu to u Vás řešit. A se Vám daří. J.

Není tady

 

#69 30. 10. 2006 19:55

x256987
Host

Re: Jak s tím naložit???

Nevím, proč se mi to vybavilo, ale doporučuju knížky Paula Watzlawicka Stručný úvod do neštěstí a Pragmatika lidské komunikace. Jsou mimo jiné o tom, že někdy přivádíme bližní do neřešitelných situací. Příklad: Chcete učinit partnera nešastným? Kupte mu dvě kravaty. Počkejte, až si jednu vyzkouší, smutně se na něj podívejte a řekněte: A ta druhá se ti nelíbí?

Fakt nevím, jaká je souvislost, ale napadlo mě to právě teď a ty knížky jsou výborné.

 

#70 31. 10. 2006 9:26

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

BB..

Všichni jsme lidičkové omylní....A někdy se nám to může v těch makovicích dobře pomotat...A v tomto případě,když je člověk od mala veden nesprávným směrem,nebo lépe je od mala naučen na nějaký způsob,tak si to nese sebou životem..Samozřejmě,než příjde na to,že se mají všci jinak...

Není tady

 

#71 31. 10. 2006 9:28

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Jak s tím naložit???

1jana.....

Ta rychlost trvala čtyři roky....Ale myslím,že se povedla dobrá věc....Také mám z toho radost..A nejen já,ale my všichni zúčastnění....tummenupp

Není tady

 

#72 31. 10. 2006 13:53

1jana
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 47

Re: Jak s tím naložit???

commex napsal(a):

1jana.....

Ta rychlost trvala čtyři roky....Ale myslím,že se povedla dobrá věc....Také mám z toho radost..A nejen já,ale my všichni zúčastnění....tummenupp

Já jsem právě viděla pouze datum, kdy jsi napsal dotaz, co s tím mᚠdělat to bylo 21 a vlastně během týdne jste měli vyřešeno. To je to slovo psané, že člověk samozřejmě netuší souvislosti, mějte se spolu hezky a važte si toho, není to zase nic tak samozřejmého v dnešním uspěchaném světě. J.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů