|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Ahoj holky,vím že se tu určitě řešilo podobné téma,ale chci se zeptat,co to znamená hypotéka standard do 85% hodnoty nemovitosti?Znamená to že když si najdu dům za 1000000,- tak mi dají jen 850000,-? A kde vezmu ten zbytek?A to budu platit úvěr z 850000,-? Možná že jsem trochu natvrdlá,ale to víte,už mi to vůbec nepálí.Díky
Není tady
Ano, 85% z hodnoty. A navíc dodávám, že hodnota není totéž, co kupní cena, takže si nechají udělat tržní odhad, který může být nižší, než kupní cena... Zbytek si musíte našetřit :-(
Není tady
Díky,tak to se na to asi vykašlu :-(
Není tady
můžeš si vzít i hypo na 100% odhadní ceny nemovitosti (případně pokud máš dobrou bonitu, tak i na 120% u jedné banky)
Není tady