Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 10. 2006 22:06

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Taky se vám něco podobného stalo?Jak jste reagovaly?Já si v pondělí zajedu do města koupit krásné zlaté náušnice,na bolístku...


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#2 19. 10. 2006 22:08

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

No tak upřímně, z toho bych byla strašně smutná... Řekla jsi mu to, že zapomněl? Co on na to?

Není tady

 

#3 19. 10. 2006 22:10

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

he napsal(a):

Taky se vám něco podobného stalo?Jak jste reagovaly?Já si v pondělí zajedu do města koupit krásné zlaté náušnice,na bolístku...

ja bych si koupila ohromny puget k tem nausnicim, postavila bych to pred televize a na listek bych k tomu napsala KRASNE NAROZENI MILACKU;;;;; DEKUJI? TAKY TE MILUJU. jestli se po tom nebude stydet, tak neni neco v poradku....

nejdriv bych si ale taky overila, ze nechysta neco na wekend.... my to doma taky tak delame, kdyz vychazeji narozky na vsedni den, slavime az nejblizsi sobotu


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#4 19. 10. 2006 22:23

Nela
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1891

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Asi bych zvážila, jaký je vlastně nᚠvztah. Jestli je všechno v pohodě, jen prostě zapomněl (známe chlapy), tak bych mu to odpustila, i když to mrzí, ale nedělala bych z toho žádnou velkou aféru. Jako zadostiučení by byly  ty náušnice.
   Jestli je Vᚠvztah na bodu mrazu, tak  jsi asi nic jiného čekat nemohla a ty náušnice bych si koupila taky, na tu bolístku.
   Můj manžel taky většinou zapomínal, moc mě to mrzelo, když jsem si začala zvykat, že to tak prostě je, tak najednou zapomínat přestal. Já mám narozeniny zítra, tak doufám, že jsem nic nezakřikla.


"Člověk si uvědomí, že byl šastný, až už je to pryč."

Není tady

 

#5 19. 10. 2006 23:56

maggie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 14. 3. 2006
Příspěvky: 557

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Po prvních letech manželství, kdy jsem naivně očekávala automaticky kytku k výročí svatby a k narozeninám, jsem to vzdala - tedy to očekávání...
Asi tak 10 let praktikuji tzv. "deklarování". Měsíc dopředu nahlas prohlásím: "Tak za měsíc mi bude ... let" nebo "Víš miláčku, že to bude PŘESNĚ za měsíc ... let, co jsme spolu?".
Dále deklaruji 3 - 2 -  1 týden předem. Pak už tak po dni. V den narozenin - výročí - rovněž. To už mu v podvědomí na sto procent bliká kontrolka....

Ještě před třemi lety mne můj muž "dostal", když mi koupil náušnice - a šel se pochlubit mamince, jak se pochlapil. Jeho matka se podívala do krabičky a řekla: "Pěkný, ale ty samý má Tvoje žena už několik let v uších".
Stejně jsem je dostala a před několika měsíci se hodily - dostala je švagrová! Jak Ti chlapi kolikrát uvažují nadčasově, že?
Jinak - kromě manžela, který doteď neví nejen datum mého narození, našeho sňatku, matně si vzpomene na narozeniny dětí, ale narození svých rodičů běžně zapomíná, stejně jako narozky vlastních sourozenců, mám doma ještě 2 syny. S maximálním úsilím jsem je dovedla alespoň ke dni matek - s přispěním školy, kde nacvičují každoroční představení a vyrábí přáníčka. Pevně doufám, že se někdy v budoucnu i dočkám umytého nádobí po "snídani do postele" pro maminku....

Upravil(a) maggie (19. 10. 2006 23:59)

Není tady

 

#6 20. 10. 2006 0:20

madla
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 102

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Nejsi sama, stalo se to i me kamaradce a pak ji koupil dodatecne hodinky, ktere nesnasi.
Muj taky parkrat zapomel, ale tentokrat na moje ctyricetiny ne. Mozna proto, ze jsem je ze strachu pripomela.
Ale sposta chlapu je takovych.dumbom

Není tady

 

#7 20. 10. 2006 9:12

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

To jsou holt chlapi-oni to jako selhání absolutně neberou a ještě se diví, že je nám to líto. Vždy, co se jako stalo tak hrozného....! Jsou to prostě tvorové z jiné planety.

Není tady

 

#8 20. 10. 2006 9:16

Ajax
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 20. 4. 2006
Příspěvky: 532

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

můj to vyřešil tak, že má všechny datumy narozek, výročí a svátků jako upomínku v mobilu:-)))

Není tady

 

#9 20. 10. 2006 9:22

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Ještě nedávno bych se nad tím pozastavila, ALE: letos jsem zapomněla, že má narozeniny můj syn - který je má jen den po mně!!! Co na to říct..stydím se!!! Moc mě to mrzí, vzpomněla jsem si na poslední chvíli, naštěstí mám vždy nějakou drobnost v záloze - dostal tričko i blahopřání, ale stejně...někdy má člověk zrovna plnou hlavu jiných myšlenek (u mně to byla nová práce..).


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#10 20. 10. 2006 9:34

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Nemůžeš chtít po chlapovi, aby si pamatoval jakákoli data narození. Ten můj si pamatuje pouze svoje. Nezná ani narozeniny svých rodičů ani bratra. Tedy, ví zhruba, ale ne přesně.... Proto, když chci, aby na moje nezapomněl, taktně mu to předem připomenu. Ušetřila by sis tím spoustu zklamání. I když je pravda, že vzhledem k tomu, že to o sobě ví, tak si sám od sebe všechno hodil do upomínek v mobilu lol

Není tady

 

#11 20. 10. 2006 9:35

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

he, nedívej se na to jako na tragédii, ono se to opravdu stává. Sama víš, jestli na to zapomněl úmyslně, nebo je tak pracovně vytížený, že to opomenul. Já jsem to jednou zažila také. Další den jsem to manželovi jen tak slovně naukla. Byl z toho překvapený, protože v zápalu své práce na to opravdu zapomněl. Ještě ten den všechno napravil. Mne to mrzelo, ale chápala jsem i jeho. Dnes se tomu již jen směju. A podotýkám, že se to již nikdy nestalo.

Není tady

 

#12 20. 10. 2006 9:55

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

No, mě se to naštěstí ještě nestalo, ale vím, že u mých rodičů je to běžné.
Otec má narozeniny či svátek a dostane vše co si přeje, pak přijde mamky oslava a táta přinese po třech dnech flašku a kytku, z čehož jí zůstane jen kytka, protože lahev vínka vypije papa..
Ale stát se to mě, tak bych si asi otevřela pusu...některým chlapům to prostě nedochází, že pozornosti jsou pro ženy mnohem důležitější..

Není tady

 

#13 20. 10. 2006 11:25

Allice
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 531

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Muj pritel take zapomina na vsechny narozeniny sourozencu, rodicu, snad i svych, nevi kdy ma svatek, kdyz mu preji, tak je z toho prekvapeny ze ma svatek.. :-) Když to tak pozoruji a ctu prispevky, tak to zaridim asi tak, ze koupime velky nastenny kalendar a tam cervenou fixou napisu, kdo kdy co má :-) romantika to sice nebude :-( :-)

Není tady

 

#14 20. 10. 2006 12:41

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Já jsem taky z těch , co zapomínají a proto jsem si všechna výročí psala do kuchyňského kalendáře.Letos jsem si je naklapala do mobilu a v kalendáři tím pádem nic není.
Koupím si krásné náušnice a starýmu řeknu, že mi je koupil milenec ke 40nám.
Vytížený prací není,už týden se válí doma na neschopence.
Jinak mě těší, že chlapi jsou v tomhle stejní,nicméně ho to neomlouvá,protože to není poprvé.Prošvihl už mé 35tiny.


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#15 20. 10. 2006 13:44

Stelička
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 1. 2006
Příspěvky: 1160

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

He, a ta nemocenská může být právě tou příčinou. Přiznám se, že když nejsem v práci (prázdniny, nemocenská, ...), vůbec nevedu v evidenci, co je za den - tedy jaký je datum. Fakticky.


http://sirmi.ic.cz/cara/215.gif

Není tady

 

#16 20. 10. 2006 14:47

Evelin
♥♥♥♥---
Registrovaný: 23. 2. 2006
Příspěvky: 400

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Když jsem byla vdaná, včas jsem hlásila, že budu mít narozeniny ...a pak si koupila kytku i dárek (já sama sobě-si). Je-li vše ostatní ok, ber to jako nemoc mužů, se si to prostě nepamatují.
KDyž mu to připomeneš, tak ho sama musíš připravit na svou oslavu, na překvapení a pod.
Anebo pak "zapomeŃ" jako ponaučení na jeho narozky a sleduj, co mu to udělá (zvládneš-li to) a proberte to, jaký to je pocit.
ALe někdo neslaví rád a nejsou mu tato data podstatná...

Není tady

 

#17 20. 10. 2006 15:12

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Je fakt, že co jsem na mateřské, je mi tak nějak jedno (a někdy fakt ani nevím) jaký je den. Strašný!!!

Není tady

 

#18 20. 10. 2006 19:00

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Já bych z toho nedělala tragédii, my slavíme většinou stejně přes víkend, tak bych se řádně připomněla a o to víc bych žádala.../ naušničky,kytku a ještě něco.../.....nemůžeme čekat, že ve čtyřiceti nám budou chlapi padat k nohám....smile, oni to tak neprožívají, jako my......

Není tady

 

#19 20. 10. 2006 19:39

Jessie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 809

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Tak já špatný příklad. Můj přítel vždycky zapomněl na všechny včetně svojí mámy, kromě mne. Tuhle jeho vlastnost jsem znala a tak když teď zapoměl na moje devatenáctky, přestože jsme byli domluvení i kam si půjdeme sednout, tak jsem se tomu jen zasmála i když mě to trošičku mrzelo. Ale přesto mě to netrápilo. Bohužel o tři dny později se se mnou zničehonic rozešel po rok a půl dlouhém vztahu. Takže jeho zapomětlivost byla zřejmě důsledkem tohoto rozhodování


Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

 

#20 20. 10. 2006 22:48

anela
♥♥♥♥---
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 397

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

tak já tedy nevím. Řeší se tady, jestli je běžné a normální, že manžel či přítel zapomene na datum narozenin své ženy. Mně tedy spíš přijde divné, že oslava kulatých narozenin se v rodině nijak neplánuje. Holky, vy si nechcete svoje narozeniny nějak oslavit? Zejména tedy ty kulaté? Já si tedy nedokážu představit, že bych v den svých narozenin čekala, až mi někdo popřeje a jestli si vůbec vzpomene. U nás se o tom mluví, domlouváme se, jestli někoho pozvem - rodinu, přátelé, nebo třeba půjdem na večeři. Přece je to moje oslava, a měla by probíhat jak chci já. Při narozeninách přece nejde o to, že přijde domů manžel s kytkou a naušnicema a dá mi v předsíni pusu.

Není tady

 

#21 21. 10. 2006 18:17

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Ajax napsal(a):

můj to vyřešil tak, že má všechny datumy narozek, výročí a svátků jako upomínku v mobilu:-)))

Ano, můj přítel taky. Ale už si to celkem i pamatuje. Úspěch!!!

Není tady

 

#22 21. 10. 2006 18:21

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Anelo, já jsem z domova zvyklá, že se na oslavu narozenin i svátků sejde celá rodina, s tetou i babičkou - moc nás není, takže to zas není takový problém. Přítel zase považuje třeba svátek za neco nevýznamného a slavit ani nic nechce. Takže to řešíme tím způsobem, že oslavenec si řekne, co si přeje a je to..

Není tady

 

#23 21. 10. 2006 19:47

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

U nás se narozeniny slavily vždy jen v okruhu rodiny:dort,bonboniéra,nějaká drobnost.Slavnosti se dělaly jen na 50.Za svobodna jsme slavili s kamarády,ale "za vdana" z toho sešlo.Já bych ani nějakou velkou oslavu nechtěla,jak píšeš oslavenec si to určí sám.Zase je fakt,že při velké plánované oslavě na výročí zapomenout prostě nelze.
Mě jen zaráží,že když si ty vaše příspěvky projedu od začátku,tak všechny
považujete pánskou zapomnětlivost za něco zcela normálního a přecházíte to jako by se nic nedělo.Možná proto tak často zapomínají,vědí,že jim to projde.


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#24 21. 10. 2006 20:10

x256987
Host

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Mám fobii z oslav. Neslavím vlastní narozeniny a na cizích oslavách trpím.

Přítel si ty moje ovšem zapamatoval! A zrovna teď mi shání dárek!

 

#25 21. 10. 2006 21:14

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: Včera mi bylo 40 a manžel úplně zapomněl na mé narozeniny.

Kamarádka Michala mi dneska hlásila, že když měla v týdnu svátek, tak se ptala přítele, jestli jí aspoň koupí kytku. A on ji na to odpověděl, že jí dá peníze a jestli si ji nechce zajít koupit sama.Tak to mně přišlo fakt jako vrchol drzosti, nebo lenosti... a nedivím se, že je jí to líto. Ten její je teda docela sobec.Hlavně že oni jsou tak ješitní a stát se tohle naopak tak nevim nevim, jak by reagoval.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů