Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 18. 10. 2006 15:47

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Mezižeberní nerv?

KlaraG napsal(a):

Ahoj, budu vděčná za radu. Už asi 14 dní mne bolí napravo v místě mezi posledními dvěma žebry a trochu zboku. Nejdrive jsem myslela že je to jen sval, ale nepřechází to a v noci mi to přijde jak když mne tam kopl kůň. Neznáte to někdo? Doktorka mi řekla igalgin, teplo, prohmatala, ale nic se nemění. Bolí to hlavně na omak.

Ja jsem mela skriply mezizeberni nerv, pekne to bolelo, hlavne ze sedu do stoje.V te dobe jsem resila jsete jine zdrav.problemy, tak s timto se nic nedelalo a po case to prestalo bolet.

Není tady

 

#2 18. 10. 2006 16:41

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Mezižeberní nerv?

Asi Tě nepotěším. Přesně tohle mám- už 2roky a nikdo mi nebyl schopen doteď pomoci!!! Rehabky nepomohly, injekce a prášky už odmítám, tak se vždy nahřeju a aspoň na chvíli to přejde. Někdy nemůžu ani ležet (spát).

Není tady

 

#3 19. 10. 2006 15:53

Angie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 916

Re: Mezižeberní nerv?

a co játra nebo žlučník? podstoupila jsi sono?

Není tady

 

#4 19. 10. 2006 16:56

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Mezižeberní nerv?

U mně to bylo diagnostikováno jako první-prošla jsem ultrazvuky a všechny vnitřnosti mám v pořádku, tak řekli, že je to opravdu páteř(mezižeberní nerv). Prý je více, než možné, že se to skříplo při velkém kašli.

Není tady

 

#5 26. 10. 2006 21:23

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Mezižeberní nerv?

Angie napsal(a):

a co játra nebo žlučník? podstoupila jsi sono?

Mne se to stalo po operaci zlucniku, muze to stim mit nejakou spojitost ?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů