Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 18. 10. 2006 15:25

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

vy ste ale  dumbom   skaredyyyyy   lol   ach jo.Ja mam tezkej zivot.Koupim mu svetr,no ale to je blbost ten sem mu koupila ted na narozeniny v rijnu.Sakris fakt zensky jak to resite davat kazdej rok stejnymu chlapovi jiny darky?


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#52 18. 10. 2006 15:29

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Já ty brýle myslela vážně, švagr je třeba na vánoce opravdu chce. Jinak chlapy já řeším na poslední chvíli, prostě čekám, až mi něco padne do oka.

Není tady

 

#53 18. 10. 2006 15:29

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

big_smile tak jedinou možnost vidím vyměnit chlapa,koupit mu svetr  a je to lol  wink

myslíš že by se mu třeba nelíbil nějakej ten adrenalinovej sport nebo tak něco????mě to připadá jako dobrej nápad,já na to mít peníz tak jdu do toho,tomu mýmu by se to určo líbilo tummenupp


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#54 18. 10. 2006 15:30

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Já asi tomu mýmu zakoupím nějaký značkový triko, nebo nějakou kvalitní kšiltovku. Je do nich blázen...., má tedy většinou firemní a ty moc nenosí tak nějaká značkovka by snad šikla.... Co???? Myslíte, že je to good?????


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#55 18. 10. 2006 15:32

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Lucy určitě, to je dobrý nápad! Když šiltovky nosí, určitě se mu to bude líbit. Jinak já taky většinou kupuju nějaké to tričko nebo mikinu, někdy rukavice...

Není tady

 

#56 18. 10. 2006 15:32

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

ESKYMKA napsal(a):

big_smile tak jedinou možnost vidím vyměnit chlapa,koupit mu svetr  a je to lol  wink

myslíš že by se mu třeba nelíbil nějakej ten adrenalinovej sport nebo tak něco????mě to připadá jako dobrej nápad,já na to mít peníz tak jdu do toho,tomu mýmu by se to určo líbilo tummenupp

asi vymenim chlapa roll  to by bylo fajn,dat mu jen na vanoce parfem,zamrkat na nej a bylo by to.
tenhle me stve jen tim ze mi rika ze nic nepotrebuje ze vlastne vsechno ma.
Kdyby aspon chodil treba na nejakej tn sport nebo nekam tak bych mu dala neco k tomu ale on ma tak malo casu a jeste aby nekam chodil to tak..ma taky rodinu.

Nechcete ho nekdo?vymenime? roll  vissla


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#57 18. 10. 2006 15:33

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

A co třeba poukázku na masáže? Nebo na nějaký nákup oblečení? Nebo na nějakou auto moto show?

Není tady

 

#58 18. 10. 2006 15:33

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Lucy napsal(a):

Já asi tomu mýmu zakoupím nějaký značkový triko, nebo nějakou kvalitní kšiltovku. Je do nich blázen...., má tedy většinou firemní a ty moc nenosí tak nějaká značkovka by snad šikla.... Co???? Myslíte, že je to good?????

tak to je jasny kdyz se mu libi ksiltovky tak do toho bych sla k tomu mozna nejakou mikcu treba s kapuci a super.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#59 18. 10. 2006 15:37

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Babucha napsal(a):

A co třeba poukázku na masáže? Nebo na nějaký nákup oblečení? Nebo na nějakou auto moto show?

Ha ,ted me to cvrnklo do nosu.co kdyz mu dam poukazku treba na 2 tisice na obleceni,plus ty trenky,jeste me napadla ksiltovka (dik Lucy) co si nedavno zkousel ,a do toho nejaka kosile nebo tricko a je to. Slo by to?Jo a jeste mumchci koupit nejakou sadu pokryvky a polstare,furt si stezuje ze to ma malo nacechrany.

Jen je to takovy debilni ze vlastne ti chlypi dostavaji kazdej rok skoro to stejny ze?minulej rok dostal taky kosili trenky tricko .


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#60 18. 10. 2006 15:37

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

A co se takhle nahatá zabalit do veliký krabice, někdo to převáže červenou mašlí a..... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile    spíš by se to šiklo asi na narozky a museli bychom bejt spolu chvíli a ne 100 let.....

Upravil(a) Lucy (18. 10. 2006 15:38)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#61 18. 10. 2006 15:41

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Lucy napsal(a):

A co se takhle nahatá zabalit do veliký krabice, někdo to převáže červenou mašlí a..... big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile    spíš by se to šiklo asi na narozky a museli bychom bejt spolu chvíli a ne 100 let.....

taky dobry ovsem prvni co by napadlo toho myho je :Kdo to prevazal tou masli,kdyz si tam cela naha?Hmm.ani nevim koho bych pozadala.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#62 18. 10. 2006 15:44

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

A co kupujete tchánům????? My tradičně dárkovej balík s různejma dobrotama. Když tchyni koupím sprcháč, tak si ho schovává...., fakt nevím na co.... a pak když ho vytáhne tak ho má v koupelně ještě aspoň rok......, loni jsem jí koupila aromalampu jak na olejíček tak i na takovou tu voskovou vůni co se dá nahoru a smrdělo jim to.... Dobře beru to...., ale tak bych to hned neuložila do skříně. Zakoupila bych jinou vůni a prováněla bych a prováněla...... Ach jo.... to zase bude......

Upravil(a) Lucy (18. 10. 2006 15:46)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#63 18. 10. 2006 16:05

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Lucy napsal(a):

A co kupujete tchánům????? My tradičně dárkovej balík s různejma dobrotama. Když tchyni koupím sprcháč, tak si ho schovává...., fakt nevím na co.... a pak když ho vytáhne tak ho má v koupelně ještě aspoň rok......, loni jsem jí koupila aromalampu jak na olejíček tak i na takovou tu voskovou vůni co se dá nahoru a smrdělo jim to.... Dobře beru to...., ale tak bych to hned neuložila do skříně. Zakoupila bych jinou vůni a prováněla bych a prováněla...... Ach jo.... to zase bude......

No my to mame jednodussi,muj muz je Moldavan a rodice jsou tam,ale my tam vzdycky nakoupime plno veci a dobrutek a posleme jim to.
No a me mamce a jejimu pritelovy koupime tenhle rok ten darkovej kos a je to,jo a mymu otci svetr nebo mikinu.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#64 19. 10. 2006 9:46

pinka
♥♥-----
Registrovaný: 16. 10. 2006
Příspěvky: 38

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

já svámu příteli koupím volant k "plejstejšnu". Má ho doma a tak jednou za týden ho vytáhne o o tom volantu pořád mluví. Nu jo, chlapi jsou pořád děti!!! dudlik

Není tady

 

#65 19. 10. 2006 11:19

Jiněnka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 6. 2006
Příspěvky: 479

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

No holky, s tímhle tématem jste mi úplně káply do noty, zrovna včera jsem na kus papíru sesmolovala co komu pořídit (jako studentka jsem navíc omezena i finanční stránkou). Kupuju celkem jedenácti lidem, ženský už mám všechny vymyšlené, ale ti chlapi mě fakt se.... Chybí mi děda (který nic nechce, vrrr), mladej bratránek (kterému je 18 a "všecko je trapný"), samozřejmě přítel a strejda (který všecko má).
Ach jo, já bych toho chtěla, jen kdyby se mě zeptali, a ONI NEVÍÍÍÍÍÍÍ!!! hmm


Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl!

Není tady

 

#66 19. 10. 2006 11:44

Darja70
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 3. 2006
Příspěvky: 303

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Holky, manžel se poslední dobou rozplývá na takovýma hůlkama ( odborníci prominou) na hory, vypadá to jako lyžařské a je to teleskopické.
Mi to přijde na nic, ale jako dárek je ´to pro turisty dobrý nápad, ne?

Není tady

 

#67 19. 10. 2006 11:52

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Darja70 napsal(a):

Holky, manžel se poslední dobou rozplývá na takovýma hůlkama ( odborníci prominou) na hory, vypadá to jako lyžařské a je to teleskopické.
Mi to přijde na nic, ale jako dárek je ´to pro turisty dobrý nápad, ne?

Hele kdyz se nad tim rozplyva tak mu to kup.Co ja bych dala za to kdyby ten muj jen trochu naznacil...


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#68 19. 10. 2006 12:45

Lucy
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1716

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Jééé to je jak u nás....., mě se ani nezeptá co chci, a jsou to narozky svátek nebo Vánoce....Ale už jsem si bohužel zvykla. hmm hmm hmm  Loni jsem dostala obraz, kterej se mi líbil a co jsem mu ukazovala těsně před Vánocí....  jo dobře...koupil ho, ale že by se zabejval nějakým překvapením???? Jo mimochodem obraz ještě nevisí, páč nemáme ještě hotovou ložnici.... A to se mi líbí tolika věcí, o nichž ví, když jsme třeba v některým hypáči (a že jich v Plzni není málo) a ukazuji mu, co by se mi líbilo...jen řekne....."HMMMMMMMMMMMM!!!" dumbom dumbom dumbom
Já ač jsem na MD tak mu asi letos překvápko udělám. Furt si stěžuje že nemá nic na sebe, věčně chodí v montérkach nebo v šusákach tak mu koupím nějaký to triko a kšiltovku jak jsem už psala, ale aniž by o tom věděl. Já doufám, že se letos taky dočkám a že neutřu a že na mě nepůjde s tímhle:   reta reta reta rock rock rock

Upravil(a) Lucy (19. 10. 2006 12:47)


Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

 

#69 19. 10. 2006 13:25

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Lucy napsal(a):

Jééé to je jak u nás....., mě se ani nezeptá co chci, a jsou to narozky svátek nebo Vánoce....Ale už jsem si bohužel zvykla. hmm hmm hmm  Loni jsem dostala obraz, kterej se mi líbil a co jsem mu ukazovala těsně před Vánocí....  jo dobře...koupil ho, ale že by se zabejval nějakým překvapením???? Jo mimochodem obraz ještě nevisí, páč nemáme ještě hotovou ložnici.... A to se mi líbí tolika věcí, o nichž ví, když jsme třeba v některým hypáči (a že jich v Plzni není málo) a ukazuji mu, co by se mi líbilo...jen řekne....."HMMMMMMMMMMMM!!!" dumbom dumbom dumbom
Já ač jsem na MD tak mu asi letos překvápko udělám. Furt si stěžuje že nemá nic na sebe, věčně chodí v montérkach nebo v šusákach tak mu koupím nějaký to triko a kšiltovku jak jsem už psala, ale aniž by o tom věděl. Já doufám, že se letos taky dočkám a že neutřu a že na mě nepůjde s tímhle:   reta reta reta rock rock rock

Jo jo,bez prakvapka to neni ono.tys me dala dobrej typ na tu ksiltovku jen ja za boha nemuzu pijit na to kde si ji zkousel dumbom


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#70 19. 10. 2006 14:01

Zuzi79
♥♥♥♥---
Místo: Brno
Registrovaný: 2. 6. 2006
Příspěvky: 338

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

No musím říct, že jste mi nahráli dobrý tip s tou masáží (pro přítele). Pracuje na stavbě, tak ho bolívají záda a chce je masírovat alespoň po mně a minimálně jednou denně. Takova profi masáž, to by bylo něco. tummenupp

Našim dám asi poukázku na zahradní nábytek, to vím, že se shodí. Když se ještě prodával, tak nebyly penízky a teď se už zase neprodává, tak proto poukázka a dokoupím na jaře.

Jinak u nás obvykle bodují knížky (u mámy) a u babičky takový různý cerepitičky jako svícínky, svíčky, lampičky a tak.

Jo a našim hafíkům taky vždycky zabalujeme nějaký smradlavý věci, musí si je pod stromkem sami najít, a pak rozbalit. Minule se jim to trhání tak zalíbilo, že se vrhli i na naše dárky dumbom, tak jsme je museli zabrzdit. smile A morčičky asi dostanou extra ovoce. Takový speciální hlodavčí pochoutky jim totiž nelezou.


Pane, pomoz mi být takovým člověkem, za jakého mě považuje můj pes... (Janusz Leon Wisniewski)

Není tady

 

#71 19. 10. 2006 14:27

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Zuzi přítel je automechanik, pořád maká a všechno ho pak bolí. No a stejně jako ten tvůj pak vyžadoval, abych mu každý večer dělala masáže. Tak jsem se nas... a koupila mu permanentku smile. Ještě tam teda nebyl, ale měl velkou radost! Myslím, že je to super dárek, že si to užije a ta masហmu rozhodně pomůže.

Není tady

 

#72 19. 10. 2006 15:23

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

skoda skoda ze nemam cas cist...snad nekdy jindy..holky nevim co koupit manzilkovi..poradte kapitulation
jinak vanoce rada nemam...par let zpatky..ty brdo ten ani nevim...nam umrela babicka 21.prosince..takze u nas doma je to spis svatek si na ni vzpomenout sad..a to jsem ji tehdy pred vanocemi se sestrou nasla ..mela mrtvicku..par dni jeste zila,musela na operaci a pak se neprobrala sad(((( to jsou me vanoce avanoce cele me rodiny.Ale veceri a darecky furt dodrzujeme:)..takze ,....co chlapoviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?tongue

Není tady

 

#73 19. 10. 2006 15:36

Romča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: ostravsko
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 4803

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

A co nějaké předplatné, časopis , divadlo...
A nebo plavenku ....aspoň se člověk někdy donutí vypadnout

Není tady

 

#74 19. 10. 2006 15:39

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

hehe plavenku ..pro toho meho??Mame koupenou na rok v bazenu kousek od nas...uz je to cca 9 mesicu..a ja jsem jedina kdo plavat chodi..on tam ani nebyl big_smile hehehe...
premyslela jsem ze mu v obchode Honda koupim nejakou super bundu na motorku...no nekoupil si jednu pred dvema dny?Take prekazil me plany!...Koupim mu poukazku do obchodu s naradim atd...to co on miluje a koupi si podle sveho vyberu...ale co dal...nevim nevim hehe smile ..no musim sve zavity namahat big_smile

Není tady

 

#75 20. 10. 2006 13:48

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: VÁNOCE, Silvestr a jiné svátky...

Tak já jsem dnes koupila švagrovi Adidas sprej a příteli Adidas deodorant.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů