|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
dík za chlupáče - já si tak někdy smutím - ale opravdu jen někdy. Jsme rodáci asi - narodila jsem se ve Znojmě 
Není tady

Růžičko... - ano - tak to rodáci opravdu jsme... A neděkuj, nemáš zač..
Narodil jsem se ve Znojmě a taky jsem tu nakonec zůstal.. Možná jsem někdy měl jiné plány, ale je to tak, jak je.. Kde žiješ Ty v současný chvíli?? Teda jestli nechceš, neprozrazuj.. Nebo v SZ, jestli chceš.. 

Není tady

Růžičko, jak jsem Ti slíbil, tak činím, přihodím sem ten text, ať z toho mají něco i ostatní..
(Hudba i text Josef Kainar)
Míval jsem klobouk,
leč klobouky pomíjejí.
Zlý vítr ho vzal
a pak se mi z dálky smál.
Míval jsem děvče,
leč dívky nás opouštějí.
Říkám: vzal jí ďas,
já najdu si jinou zas.
Jenomže když se večer stmívá
a šedé stíny plynou v dál,
na tebe myslím a vzpomínám,
na vítr, který mi šedý klobouk vzal.
Kdybyste našli
ten klobouk tak to bych byl rád,
tu dívenku však
si můžete ponechat
Jenomže když se večer stmívá
a šedé stíny plynou v dál,
na tebe myslím a vzpomínám,
na vítr, který mi šedý klobouk vzal.
Kdybyste našli
ten klobouk tak to bych byl rád,
tu dívenku však
si můžete ponechat...

Není tady
Ď 
Není tady

Ti říkám - neděkuj, není za co..
A tak mě napadlo, pokud jsou tu i lidi (jakože určitě jsou..), kteří vědí, jak na angličtinu anebo znají tu skupinu.. Tak dám ještě další navrch.. Jmenuje se to "Křišťálová koule", zbytek překládat nemohu a ani nechci, neb básník fakt nejsem.. A posílám Ti chlupáče, Růžičko: 
(Keane - Crystal Ball)
Who is the man I see
Where I'm supposed to be?
I lost my heart, I buried it too deep
Under the iron sea
Oh, crystal ball, crystal ball
Save us all, tell me life is beautiful
Mirror, mirror on the wall
Lines ever more unclear
I'm not sure I'm even here
The more I look the more I think that I'm
Starting to disappear
Oh, crystal ball, crystal ball
Save us all, tell me life is beautiful
Mirror, mirror on the wall
Oh, crystal ball, hear my song
I'm fading out, everything I know is wrong
So put me where I belong
I don't where I am
And I don't really care
I look myself in eye
There's no one there
I fall upon the earth
I call upon the air
But all I get is the same old vacant stare
Oh, crystal ball, crystal ball
Save us all, tell me life is beautiful
Mirror, mirror on the wall
Oh, crystal ball, hear my song
I'm fading out, everything I know is wrong
So put me where I belong

Není tady

Růžičko.... Ještě jednu.... Pro Tebe.. Od Plíhala.. Chceš??
1. Když jsi smutná, tak i kapky deště bolí,
rány se otevřou a naplní se solí,
držím tě za ruku a nemám žádnou záruku,
že nezůstanu o žebrácké holi.
2. Když jsi smutná, tak mi něco ruce sváže,
do mé hlavy mlčky vpochodují stráže,
všechny mé nápady hned zahánějí do řady
a střílí puškou té nejtěžší ráže.
3. Když jsi smutná, tak i sochy v parku brečí,
stromy procitnou a mluví lidskou řečí,
tiše tě konejší, jak umí stromy vezdejší,
[: a náhle si víc svoje, nežli něčí :]

Není tady
Ď - pozdě ale přece 
Není tady

klokan napsal(a):
Ti říkám - neděkuj, není za co..
A tak mě napadlo, pokud jsou tu i lidi (jakože určitě jsou..), kteří vědí, jak na angličtinu anebo znají tu skupinu.. Tak dám ještě další navrch.. Jmenuje se to "Křišťálová koule", zbytek překládat nemohu a ani nechci, neb básník fakt nejsem.. A posílám Ti chlupáče, Růžičko:
(Keane - Crystal Ball)...
Tú mám rada aj čiste melodicky, vôbec Keane je svieži zjav na hudobnej scéne... 
Není tady