Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#151 30. 10. 2006 19:00

Růža
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1098

Re: Sladká slůvka

dík za chlupáče - já si tak někdy smutím - ale opravdu jen někdy. Jsme rodáci asi - narodila jsem se ve Znojmě smile

Není tady

 

#152 30. 10. 2006 22:35

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Sladká slůvka

Růžičko... - ano - tak to rodáci opravdu jsme... A neděkuj, nemáš zač.. smile Narodil jsem se ve Znojmě a taky jsem tu nakonec zůstal.. Možná jsem někdy měl jiné plány, ale je to tak, jak je.. Kde žiješ Ty v současný chvíli?? Teda jestli nechceš, neprozrazuj.. Nebo v SZ, jestli chceš.. wink


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#153 4. 11. 2006 22:03

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Sladká slůvka

Růžičko, jak jsem Ti slíbil, tak činím, přihodím sem ten text, ať z toho mají něco i ostatní..

(Hudba i text Josef Kainar)

Míval jsem klobouk,
leč klobouky pomíjejí.
Zlý vítr ho vzal
a pak se mi z dálky smál.

Míval jsem děvče,
leč dívky nás opouštějí.
Říkám: vzal jí ďas,
já najdu si jinou zas.

Jenomže když se večer stmívá
a šedé stíny plynou v dál,
na tebe myslím a vzpomínám,
na vítr, který mi šedý klobouk vzal.

Kdybyste našli
ten klobouk tak to bych byl rád,
tu dívenku však
si můžete ponechat

Jenomže když se večer stmívá
a šedé stíny plynou v dál,
na tebe myslím a vzpomínám,
na vítr, který mi šedý klobouk vzal.

Kdybyste našli
ten klobouk tak to bych byl rád,
tu dívenku však
si můžete ponechat...


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#154 5. 11. 2006 8:49

Růža
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1098

Re: Sladká slůvka

Ď smile

Není tady

 

#155 5. 11. 2006 22:32

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Sladká slůvka

Ti říkám - neděkuj, není za co.. smile A tak mě napadlo, pokud jsou tu i lidi (jakože určitě jsou..), kteří vědí, jak na angličtinu anebo znají tu skupinu.. Tak dám ještě další navrch.. Jmenuje se to "Křišťálová koule", zbytek překládat nemohu a ani nechci, neb básník fakt nejsem.. A posílám Ti chlupáče, Růžičko: pussa

(Keane - Crystal Ball)


Who is the man I see
Where I'm supposed to be?
I lost my heart, I buried it too deep
Under the iron sea

Oh, crystal ball, crystal ball
Save us all, tell me life is beautiful
Mirror, mirror on the wall


Lines ever more unclear
I'm not sure I'm even here
The more I look the more I think that I'm
Starting to disappear


Oh, crystal ball, crystal ball
Save us all, tell me life is beautiful
Mirror, mirror on the wall
Oh, crystal ball, hear my song
I'm fading out, everything I know is wrong
So put me where I belong


I don't where I am
And I don't really care
I look myself in eye
There's no one there
I fall upon the earth
I call upon the air
But all I get is the same old vacant stare


Oh, crystal ball, crystal ball
Save us all, tell me life is beautiful
Mirror, mirror on the wall
Oh, crystal ball, hear my song
I'm fading out, everything I know is wrong
So put me where I belong


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#156 12. 11. 2006 22:01

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Sladká slůvka

Růžičko.... Ještě jednu.... Pro Tebe.. Od Plíhala.. Chceš??

1. Když jsi smutná, tak i kapky deště bolí,
rány se otevřou a naplní se solí,
držím tě za ruku a nemám žádnou záruku,
že nezůstanu o žebrácké holi.

2. Když jsi smutná, tak mi něco ruce sváže,
do mé hlavy mlčky vpochodují stráže,
všechny mé nápady hned zahánějí do řady
a střílí puškou té nejtěžší ráže.

3. Když jsi smutná, tak i sochy v parku brečí,
stromy procitnou a mluví lidskou řečí,
tiše tě konejší, jak umí stromy vezdejší,
[: a náhle si víc svoje, nežli něčí :]

smile


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#157 13. 11. 2006 21:11

Růža
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Jižní Morava
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 1098

Re: Sladká slůvka

Ď - pozdě ale přece smile

Není tady

 

#158 14. 11. 2006 15:40

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Sladká slůvka

klokan napsal(a):

Ti říkám - neděkuj, není za co.. smile A tak mě napadlo, pokud jsou tu i lidi (jakože určitě jsou..), kteří vědí, jak na angličtinu anebo znají tu skupinu.. Tak dám ještě další navrch.. Jmenuje se to "Křišťálová koule", zbytek překládat nemohu a ani nechci, neb básník fakt nejsem.. A posílám Ti chlupáče, Růžičko: pussa

(Keane - Crystal Ball)...

Tú mám rada aj čiste melodicky, vôbec Keane je svieži zjav na hudobnej scéne... tummenupp


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů