Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#51 26. 10. 2006 11:04

x62358
Host

Re: Sladká slůvka

Regi já jsem taky Rybááááá.

 

#52 26. 10. 2006 11:07

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

user napsal(a):

Oxi, přečetl jsi si - Kde a kdy, možná opravdu jsme se setkali, jednu dobu chodil do Práglu ...

Som v Prahe siesty rok, predtym som tu bol asi 3x ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#53 26. 10. 2006 11:10

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

lietajuca ryba ... to som este nevidel ... ale paci sa mi to wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#54 26. 10. 2006 11:14

x62358
Host

Re: Sladká slůvka

Oxi prej chlapi stojí na ryby frontu, ale žádnou nevidím.... lol

 

#55 26. 10. 2006 11:16

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

ale ako Selima spravne podotkla, mohli by sme sa vratit naspat k sladkym slovickam: kremes, studentska pecat, kokosovy kmen (ahoj ADRI smile ), hov.o z nutrie smile gumove medvediky ...
a falosne sladke slovicka: aspartam, acesulfám K, xylitol, cyklamat ...


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#56 26. 10. 2006 11:23

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Sladká slůvka

Teda Oxi - zapomněl jsi třeba na Dianer a Sacharin lol Podotýkám - hnusně sladké, jednou jsme to měli v jednom obchodě ve velkých krabicích a překládali jsme to a jak tam byl trošku rozsypaný ten prach z těch tabletek a člověk si jen utřel třeba tvář, tak to cítil až do druhého dne, jak to bylo koncentrovaný, od tý doby nesnáším limonády s umělými sladidly... A všeobecně asi všechno, co je umělé, za moc nestojí.. Ani umělá prsa nemám rád, ale to je na debatu někde jinde..


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#57 26. 10. 2006 11:23

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

ffly napsal(a):

Oxi prej chlapi stojí na ryby frontu, ale žádnou nevidím.... lol

V tvojej fronte nestoja? To preto ze nepouzivas novu Schaumu big_smile
ffly, mozno este nemas spravne otocenu cedulku OTEVRENO


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#58 26. 10. 2006 11:30

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

ffly napsal(a):

Oxi prej chlapi stojí na ryby frontu, ale žádnou nevidím.... lol

.......můj nevěrný manžel si taky stoupl do fronty na rybu....  sad


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#59 26. 10. 2006 11:31

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Sladká slůvka

Danielko, vaše je taky ryba? lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#60 26. 10. 2006 11:37

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

Jája napsal(a):

Danielko, vaše je taky ryba? lol

.....hm... sad grater


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#61 26. 10. 2006 11:42

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Sladká slůvka

Danielko, nebul
lev je hezčí zvířátko než ňáká blbá ryba wink

Ryby, to aby nebulela wink jinak rybičky jsou taky fajn pussahjarta

Upravil(a) Jája (26. 10. 2006 11:43)


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#62 26. 10. 2006 11:53

x62358
Host

Re: Sladká slůvka

Oxi správně, ještě je zavřeno a stažená roleta.

 

#63 26. 10. 2006 11:54

x62358
Host

Re: Sladká slůvka

Holky ta naše je Panna Vorleánská

 

#64 26. 10. 2006 11:57

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

nóóóó, lev by taky mohl sežrat tu rybu (ale on ryby nerad.....), to si dá raději trochu skopového..... lol


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#65 26. 10. 2006 12:00

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

ffly tak to aby sme ju odpanili lol
Aaaa Danielka je na bejcky, pardon na baranky (alebo ze by ovce???? ty sa nezdas vissla ) big_smile

Upravil(a) Oxi (26. 10. 2006 12:01)


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#66 26. 10. 2006 12:02

x62358
Host

Re: Sladká slůvka

Oxi nevím, kdo by se obětoval. I vím.......manžel.
lol

Upravil(a) ffly (26. 10. 2006 12:02)

 

#67 26. 10. 2006 12:02

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Sladká slůvka

Dani, jednoho bejčka k večeři mám - stačí doject a sežrat ho lol

já sú taky panna gloria


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#68 26. 10. 2006 12:04

x62358
Host

Re: Sladká slůvka

No takže ty máš za milenku rybu a já pannu, kurník jaká rovnováha.

 

#69 26. 10. 2006 12:04

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

no já raději ty beránky.................... tongue


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#70 26. 10. 2006 12:04

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Sladká slůvka

no právě
pamatuješ jsme ty protipóly a máme se od sebe učit lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#71 26. 10. 2006 12:04

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

ffly napsal(a):

Oxi nevím, kdo by se obětoval. I vím.......manžel.
lol

co som videl to som videl, ja by som sa neobetoval urcite usch
ale mozem pomoct vybrat dobru pusku s dalekohladom smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#72 26. 10. 2006 12:05

x62358
Host

Re: Sladká slůvka

Oxi na dálku to je jistější a nebo s blicím pytlikem. Téda mě to zas jde lol

 

#73 26. 10. 2006 12:05

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

ffly napsal(a):

No takže ty máš za milenku rybu a já pannu, kurník jaká rovnováha.

....no a kdo má za milenku lva?


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#74 26. 10. 2006 12:05

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Sladká slůvka

Daniela02 napsal(a):

no já raději ty beránky.................... tongue

to si budu pamatovat


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#75 26. 10. 2006 12:07

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

Jája napsal(a):

Daniela02 napsal(a):

no já raději ty beránky.................... tongue

to si budu pamatovat

........no pamatuj, ale nevím proč.... smile


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů