Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 19. 10. 2006 7:42

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

macháček napsal(a):

Tak Vám napíši jak můj sok trumfnul tak milá slůvka jako jsou miluji Tě, zbožnuji Tě, jsem navždy jen Tvůj která jsem manželce říkal, psal i šeptal. Tak ji přitáhl těmito výrazy - jsi úžasná, skvělá a báječná nic víc, nic míň a to jsem tato slůvka s určitostí také použil i když ta četnost byla menší než u miluji Tě. Jinak jsem taky lev, nemáme mi to lvi nějakou smůlu, která se nás drží ?

.......no zrovna na to koukám, nějak moc lvů..........


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#27 19. 10. 2006 8:30

uzlík
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 586

Re: Sladká slůvka

Jo, jo, všude se to hemží lvy. I naše "milá přítelkyně" je lvice.

Není tady

 

#28 19. 10. 2006 12:06

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Sladká slůvka

macháček napsal(a):

Tak Vám napíši jak můj sok trumfnul tak milá slůvka jako jsou miluji Tě, zbožnuji Tě, jsem navždy jen Tvůj která jsem manželce říkal, psal i šeptal. Tak ji přitáhl těmito výrazy - jsi úžasná, skvělá a báječná nic víc, nic míň a to jsem tato slůvka s určitostí také použil i když ta četnost byla menší než u miluji Tě. Jinak jsem taky lev, nemáme mi to lvi nějakou smůlu, která se nás drží ?

Nase m. take asi mela velikou zasobu sladkych slovicek, a zvysovala mu  dle jeho slov sebevedomi .Nechtel mi prozradit , co to bylo , coz je skoda, protoze by mne to opravdu zajimalo , co se v takovych situacich rika,treba to taky nekdy budu potrebovat.

Není tady

 

#29 19. 10. 2006 13:40

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Sladká slůvka

Zde se hlásí také jeden LEV ozdobený parohy. Před lety, když to bylo aktuální jsem říkala, že nemohu ani na podzim do lesa, aby mě omylem nezastřelili myslivci. No šibeniční humor.

Není tady

 

#30 24. 10. 2006 13:14

helena.i
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 45

Re: Sladká slůvka

nevím jestli věříte na horoskopy. Ale p. Kludská se vyjádřila v tom, že tento rok bude pro lidi ve znamená lva nejhorší za posledních 20 let. Menší změna k lepsšímu měla nastat v polovině roku. Nevím jak ostatní, já jsem taky lev, a je mi čím dál tím hůř.

Není tady

 

#31 24. 10. 2006 13:17

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Sladká slůvka

ahoj Helenko, jak se daří? jak koukám nic moc viď?


helena.i napsal(a):

nevím jestli věříte na horoskopy. Ale p. Kludská se vyjádřila v tom, že tento rok bude pro lidi ve znamená lva nejhorší za posledních 20 let. Menší změna k lepsšímu měla nastat v polovině roku. Nevím jak ostatní, já jsem taky lev, a je mi čím dál tím hůř.

Není tady

 

#32 24. 10. 2006 13:24

Daniela02
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 5. 2006
Příspěvky: 1195

Re: Sladká slůvka

no mně se nelíbí být lev s parohama dumbom, mně učili v přírodopisu něco jiného grater


To nejkrásnější na světě je lásku dát a láskou být milován

Není tady

 

#33 24. 10. 2006 13:31

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Sladká slůvka

Zdá sa ti Panna s parohmi lepšia? reta Asi takto... hmm Myslím, že parohy nepristanú nikomu(no, možno Kozoroh, Baran a Býk by s nimi mohli rátať vissla ) Ale nejako sme offtopic - vráťme sa k slovíčkam... O znameniach je tu speciálne vlákno na psychologickej diskusii


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#34 24. 10. 2006 13:33

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Sladká slůvka

teda Selimo, že jsem tohle nevěděla dřív - bych tomu mýmu Býkovi nasadila parohy a nemusela bych bejt Panna s parohama - i když mě sluší všechno - i ty parohy lol


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#35 24. 10. 2006 13:34

helena.i
♥♥-----
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 45

Re: Sladká slůvka

Lucie33horší, a horší. Včera jsem chytla "rapla" a normálně jsem ho zbila. Všechna ta zloba a emoce nějak musely ven. Pak klasika - kouření jedna od druhé, zvracení , hyster. záchvaty apod. Dělám přesně opak toho co bych měla. Podotýkám, že se M začal tak trochu víc snažit, se mnou víc komunikuje i s dcerama. Ovšem po včerejšku /opět jsem na něj řvala ať mi už vypadene ze života / se oblékl a jako že odchází, mně krávě blbé se najednou ze strachu podlomily kolena a on vida v jakém jsem stavu si sedl, brečel a zase neodešel. Vím, že dělám všechno proto abch mu byla ještě protivnější, aby se mu mu "vesele" odcházelo od rodiny. Výdycky držím, byly i dny , kdy byl klid a dalo by se říct i pohoda a pak to najednou přijde. Včera ten výbuch byl kvůli tomu, že slečna si našla stejného cvičitele jako já a shodila 10 kg. Racionálně-jsem debil, ale mě to rozhodila. Mám nervy na dranc.

Není tady

 

#36 24. 10. 2006 14:35

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40313

Re: Sladká slůvka

Heli, kým budeš súťažiť so slečnou, pracuješ jedine na svojom zrútení. Ser na ňu! Nech trebárs vychudne na kosť, čo ťa je po nej! Rieš seba, deti a manžela, nie fitness program nejakej slečny...!! dumbom


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#37 25. 10. 2006 8:35

user
♥♥-----
Registrovaný: 27. 6. 2006
Příspěvky: 88

Re: Sladká slůvka

helena.i napsal(a):

nevím jestli věříte na horoskopy. Ale p. Kludská se vyjádřila v tom, že tento rok bude pro lidi ve znamená lva nejhorší za posledních 20 let. Menší změna k lepsšímu měla nastat v polovině roku. Nevím jak ostatní, já jsem taky lev, a je mi čím dál tím hůř.

Tak teď už to chápu ...
(Já taky.)

Není tady

 

#38 25. 10. 2006 8:39

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Sladká slůvka

Já jsem taky lev smile, a rok mám mizerný, ale už se to začíná opravdu lepšít.

Není tady

 

#39 25. 10. 2006 8:46

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

hehe ja som tiez lev big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#40 25. 10. 2006 8:47

aeva1
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 1207

Re: Sladká slůvka

Jo ?? Taky to máš tak : zařvat a lehnout ? lol

Není tady

 

#41 25. 10. 2006 8:53

Mazlík
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 6. 2006
Příspěvky: 391

Re: Sladká slůvka

A nevíte někdo, jak je to se štírama? Já mám taky skoro celej rok na h....o, tak nevím, jestli za to můžou i hvězdy nebo jen já sama a moje okolí.
Ale jedno vím jistě, zase bude líp - ale kdy???????

Není tady

 

#42 25. 10. 2006 8:55

user
♥♥-----
Registrovaný: 27. 6. 2006
Příspěvky: 88

Re: Sladká slůvka

Oxi napsal(a):

hehe ja som tiez lev big_smile

Oxi, přečetl jsi si - Kde a kdy, možná opravdu jsme se setkali, jednu dobu chodil do Práglu ...

Není tady

 

#43 25. 10. 2006 18:49

Ivik
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 4. 2006
Příspěvky: 148

Re: Sladká slůvka

Mazlík napsal(a):

A nevíte někdo, jak je to se štírama? Já mám taky skoro celej rok na h....o, tak nevím, jestli za to můžou i hvězdy nebo jen já sama a moje okolí.
Ale jedno vím jistě, zase bude líp - ale kdy???????

....Taky štír a rok blbec...a čím dál ,,lépe"...myslím si jak jsem silná a čím dál si připadám jako papinák...před výbuchem...
Tak v tom nejsi sama štírka..par


GNÓTHI SEAUTÓN!
POZNEJ SÁM SEBE!

Není tady

 

#44 26. 10. 2006 8:06

Áda1
♥♥♥♥---
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 476

Re: Sladká slůvka

Já jsem Rak a taky prožívám nejhorší rok svého dosavadního života


http://bd.lilypie.com/jgq2p2/.png

24.8. ultrazvuk viděny 2 srdíčka

Není tady

 

#45 26. 10. 2006 9:33

ida06
♥♥-----
Registrovaný: 26. 5. 2006
Příspěvky: 38

Re: Sladká slůvka

nevěřte tomu - letošní rok je nejhorší pro všechny!!!!!!
tedy já jsem Beran, a takový blbý rok, jako je ten letošní, jsem ještě neměla!

a můj ˇprý "šťastně" zamilovaný ještě M. je štír - asi si myslí, že jeho letošní rok je nejlepší (ale myslím, že rok za dva to bude taky hodnotit jinak). A tak ten letošek pos.... ještě jednomu Vodnáři a jedné Panně (tím myslím tedy dceru lol  , samozřejmě)
jo ale dokud budeme zdraví, tak o co jde???? Takže to je vlastně dobrý, ne?

Není tady

 

#46 26. 10. 2006 10:20

Lucie33
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 26. 6. 2006
Příspěvky: 1064

Re: Sladká slůvka

ahoj Ádo, totéž. jsem rak, prožívám nejhorší rok zatím vůbec a můj manžel je lev a myslim, že to má taky letos pěkný.

ale už je ta druhá půlka roku, tak by se to snad mělo otočit !!!!!


Áda1 napsal(a):

Já jsem Rak a taky prožívám nejhorší rok svého dosavadního života

Není tady

 

#47 26. 10. 2006 10:28

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Sladká slůvka

Přidám se k vám, holky, když už jsme teda tak odběhli od tématu - jako vodnář musím prohlásit, že letošní konec roku taky nevnímám právě příliš pozitivně.. Ale doufám, že se to otočí a že bude líp..


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#48 26. 10. 2006 10:34

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Sladká slůvka

Jsem Ryba , rok mám průměrný a dle astroložky poslední špatný na dlouho dopředu, a chci přispět k původnmu tématu pár veršema, respektive citací jedné krásné písničky od  Prokopa(Až si pro mě přijdou):

Takový ty slova jako čmeláčci,
huňatý a milý s kapkou medu...
v duchu ti je stokrát šeptám do ucha,
ale znáš to, lásko,
mluvit nedovedu.

Tak nějak...Chce se mi brečet, každá ženská by to někdy chtěla slyšet od toho svýho jedinýho...
Konečně se mu to povedlo, a já tála a tála a tála big_smile  hjarta  cool

Upravil(a) Regina (26. 10. 2006 10:35)


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#49 26. 10. 2006 10:51

faf
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3353

Re: Sladká slůvka

Ojoj, nestraste ja som tiez Rak a mam sa celkom fajn, zatial..... klop, klop na drevo.....   
dumbom
dumbom
dumbom


I see hell in your eyes
Taken in by surprise
Touching you makes me feel alive
Touching you makes me die inside

Není tady

 

#50 26. 10. 2006 11:03

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Sladká slůvka

aeva1 napsal(a):

Jo ?? Taky to máš tak : zařvat a lehnout ? lol

Ako sa to vezme, vecer si zarvu, lahnem, ale zaspat nemozem wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů