Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 16. 10. 2006 14:26

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

partner a vaše postava

Ahojky, jen mě zajímá, jestli vám někdy partner řekl nějakou nelichotivou poznámku na vaše tělo?
Mě se tohle úplně nestalo, ale na začátku mě přítel upozornil, že má rád hubené a byl by rád, abych to měla na vědomí.

Není tady

 

#2 16. 10. 2006 15:01

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: partner a vaše postava

Ne to se mi nestalo, my se spíš s přítelem tak vzájemně špičkujeme ohledně našich špeků tongue
Měla jsem kluků docela dost, postavu nemám nic moc, ale nikdy nikdo neměl žádné nelichotivé poznámky na moje tělo.

Není tady

 

#3 16. 10. 2006 15:04

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: partner a vaše postava

Tím chceš říct, že by se s tebou rozešel, kdybys ztloustla? Já bych mu na to řekla, že mám ráda muže inteligentní, vychované a zdvořilé, to aby vzal na vědomí zase on.

Není tady

 

#4 16. 10. 2006 15:09

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: partner a vaše postava

eliimoor napsal(a):

Ahojky, jen mě zajímá, jestli vám někdy partner řekl nějakou nelichotivou poznámku na vaše tělo?
Mě se tohle úplně nestalo, ale na začátku mě přítel upozornil, že má rád hubené a byl by rád, abych to měla na vědomí.

No neco mi to pripomina:)))...jeste ze uz jsem rozvedena lol Ty chlapi jsou vazne nekdy volove lol


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#5 16. 10. 2006 15:14

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: partner a vaše postava

Teď ho nechci nějak obhajovat, jestli vám to tak bude připadat, tak to fakt ne, ale on je prostě toho názoru, že když se o sebe dokáže starat on (co se týče netláskání sladkého a pravidelné cvičení a používaní kosmetických přípravků), tak nevidí důvod, proč by se o sebe nemohla starat holka, udržovat se hezkou postavu cvičením a necpat do sebe nesmyslně hory jídla:)

Není tady

 

#6 16. 10. 2006 15:18

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: partner a vaše postava

Takhle napsané to zní celkem rozumně lol
Ale ono to není černobílé. Jedna věc je takhle se o sebe starat a druhá klást někomu podmínky.

Není tady

 

#7 16. 10. 2006 15:18

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: partner a vaše postava

eliimoor napsal(a):

Teď ho nechci nějak obhajovat, jestli vám to tak bude připadat, tak to fakt ne, ale on je prostě toho názoru, že když se o sebe dokáže starat on (co se týče netláskání sladkého a pravidelné cvičení a používaní kosmetických přípravků), tak nevidí důvod, proč by se o sebe nemohla starat holka, udržovat se hezkou postavu cvičením a necpat do sebe nesmyslně hory jídla:)

Vis ja jsem treba ztloustla po diteti...a stejne to bylo spatne...ne kazdemu se podari vratit se na svou predchozi vahu!!!


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#8 16. 10. 2006 15:22

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: partner a vaše postava

Z toho mám taky strach, co když jednou prostě naberu a nepůjde mi to shodit.
Nikdy jsem to neměla s váhou jednoduché, nejsem silná, ale ta dřina a odříkaní je někdy vražedné.
Ale zas když vidím jeho jak sportuje a omezuje se trochu v jídle, tak si říkám, že to nikdo nemá jednoduché a přesto mu stojí za to vypadat dobře.

Není tady

 

#9 16. 10. 2006 15:26

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: partner a vaše postava

eliimoor napsal(a):

Z toho mám taky strach, co když jednou prostě naberu a nepůjde mi to shodit.
Nikdy jsem to neměla s váhou jednoduché, nejsem silná, ale ta dřina a odříkaní je někdy vražedné.
Ale zas když vidím jeho jak sportuje a omezuje se trochu v jídle, tak si říkám, že to nikdo nemá jednoduché a přesto mu stojí za to vypadat dobře.

tyjo ja bych doma nechtela chlapa kterej se omezuje v jidle...pripadala bych si vedle nej hrozne:)NO to ze to neshodis je docela mozne.Rekla bych ze jestli by mu vadilo kdybys pribrala tak bych hooodne uvazovala nad tim jestli mit nekdy dite...zvlast kdyz pises ze si to nemela nikdy s vahou jednoduche...ja jo,ale jen do doby nez jsem otehotnela...:(Ma cenu byt s chlapem ktery by se s tebou rozesel kdybys pribrala?


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#10 16. 10. 2006 15:42

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: partner a vaše postava

třeba dělá jen tlaky, ale ve skutečnosti by to neudělal..
on ví, že se o sebe starám, tak....no já nevím, asi ho moc omlouvám a to je chyba č.1

Není tady

 

#11 16. 10. 2006 15:43

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: partner a vaše postava

Mně nikdy nic takovýho neřekl. Žádnej. smile
Asi mám štěstí  dumbom

Není tady

 

#12 16. 10. 2006 15:44

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: partner a vaše postava

eliimoor napsal(a):

třeba dělá jen tlaky, ale ve skutečnosti by to neudělal..
on ví, že se o sebe starám, tak....no já nevím, asi ho moc omlouvám a to je chyba č.1

hele kdyz spolu jdete na veceri nebo kdz spolu jite citis se pred nim blbe a jis pred nim min nez byses ve skutecnosti najedla?


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#13 16. 10. 2006 15:50

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: partner a vaše postava

Svas napsal(a):

Tím chceš říct, že by se s tebou rozešel, kdybys ztloustla? Já bych mu na to řekla, že mám ráda muže inteligentní, vychované a zdvořilé, to aby vzal na vědomí zase on.

tummenupp


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#14 16. 10. 2006 15:53

Dita.L
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 9213

Re: partner a vaše postava

napr moje definice diety zni - cvicim, abych si mohla dovolit zblajsnout vse co mi chutna. jestli nekde nejakou kalorii nespalim, nebo 5 dkg priberu nebo shodim je mi suma fuk.

Upravil(a) Dita.L (13. 2. 2007 16:29)


Odpovídám za to co říkám. Ne za to, jak ty tomu rozumíš.

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/71x35tm2w.pnghttp://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/d/dflqakn4e.png
http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/2/2cxnuzbkh.png

Není tady

 

#15 16. 10. 2006 16:01

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: partner a vaše postava

No asi takhle: místo večeře piju jogurtový nápoj a když večeřím, tak se snažím málo.
Oběd, sním půlku...nejsem na 100% plná, ale říkám si, že lepší než se přecpat..
PS: s tím jogurtem místo večeře jsem začala už dřív, než jsem s ním začala

Není tady

 

#16 16. 10. 2006 16:17

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: partner a vaše postava

pokud jis tak jak chces ty tak je to o.k ale pokud se omezujes kvuli nemu je to spatny...ja kdyz jsem s BM nekam sla tak si dal veceri a ja si radeji nedala protoze bych poslouchala ty kecy...takze u me to bylo tak ze jsem nejedla protoze jsem byla s nim...jinak bych si tu veceri dala.


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#17 16. 10. 2006 16:20

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: partner a vaše postava

Tak to on mě zase nebuzeruje, jen když se podle něj moc cpu, tak mi řekne, budem zítra sportovat a bude to dole

Není tady

 

#18 16. 10. 2006 16:25

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: partner a vaše postava

eliimoor napsal(a):

Tak to on mě zase nebuzeruje, jen když se podle něj moc cpu, tak mi řekne, budem zítra sportovat a bude to dole

podle nej moc cpes?Co to znamena?vezmes si k veceri jogurt a k tomu rohlik?


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#19 16. 10. 2006 16:26

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: partner a vaše postava

Ale je fajn ze Ti to aspon rekne takhle a ne nejak hnusne:)))Ale prece jen bysis to mela rict sama:)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#20 16. 10. 2006 17:58

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: partner a vaše postava

Tak to já celý život trpěla podváhou (docela těžkou) a teprve nedávno, asi před rokem jsem najednou přibrala asi 8kg. Tak jsem byla šastná a manžel mi řekl, že mám děsnou pr....

Není tady

 

#21 16. 10. 2006 18:07

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: partner a vaše postava

Mně tohle nikdy nikdo neřekl to teda nevím asi bych to pociovala jako výhrůžku. Co by asi dělal kdybys třeba onemocněla, vím že ženy co měly problémy se štítnou žlázou tak přibraly...


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#22 16. 10. 2006 22:03

janyka
♥♥♥----
Registrovaný: 24. 2. 2006
Příspěvky: 100

Re: partner a vaše postava

Já jsem přibrala až po třetím porodu , před tím bylo vše v poho . Ty kila ale manžel nijak nekomentoval . Ostatně , vždycky mě uklidňuje při mých pochybnostech , že nejlepší je to zrovna teď  , tak jak vypadám . Ale zeptal se , kde že jsem nachala můj zadek (ale nemyslel to a já to ani nechápala jako nelichotivou poznámku ) . I když jsem přibrala 10 kilo , tak můj zadek vypadal jako vyfouknutej balon , nebo prázdnej batoh . Než jsem se znovu vytvarovala a jsem už skoro na své váze , trvalo skoro 2 roky . Jde to pomalu , ale samo . Já nejsem typ na diety , jsem na to líná .

Není tady

 

#23 16. 10. 2006 22:32

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: partner a vaše postava

tohle(nebo i neco podobneho) mi nekdy nejakej chlap rict tak leti i s tema jeho svetabornejma myslenkama na zrovna to co nemam...a mohl by to rict pekne i zle..

Není tady

 

#24 16. 10. 2006 22:45

madla
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 102

Re: partner a vaše postava

choysia napsal(a):

Mně nikdy nic takovýho neřekl. Žádnej. smile
Asi mám štěstí  dumbom

Asi vypadas dost dobre. To co ja jsem si vyslechla bych neprala nikomu

Není tady

 

#25 16. 10. 2006 22:49

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: partner a vaše postava

Hned bych ho poslala někam... Holky neblbněte, nenechte se takhle ponižovat! Jste individua, krásná individua, nemáte za potřebí něco takového. Jediná rada - na někoho takového se vykašlat a hledat jinde - někde je určitě ten, co vás bude mít rád takové, jaké jste.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů