Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 20. 10. 2006 17:11

he
♥♥-----
Registrovaný: 18. 6. 2006
Příspěvky: 96

Re: anketka byt x RD

souhlasím s Honey,přesně tak si představuji svoje bydlení v domě,tedy až ho budeme konečně,na starý kolena,mít.
Klid ,pohoda,žádná křeč.


Ještě se nestalo, aby nějak nebylo.

Není tady

 

#27 20. 10. 2006 20:05

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: anketka byt x RD

Hm, tak dneska jsem domyla okna v domku. Myla jsem je natřikrát, máme 6 trojdílných, ještě starý špaletový, sype se z nich kyt i barva, dále dvě dvojdílný okna na chodbě a 4 menší na WC a v koupelně. Celou dobu jsem si říkala "zlatý byt v paneláku". Jinak samozřejmě jsem ráda, když si můžu sednout pod pergolu a vypít si na zahrádce kafe, jenže pořád je tak málo času a tolik práce....


Iveta X

Není tady

 

#28 21. 10. 2006 11:08

Hana12345
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 2. 2006
Příspěvky: 1454

Re: anketka byt x RD

Bydlíme v domě a asi bych neměnila. Když byly děti malé, hrály si na zahradě, nemusela jsem mít strach, kde do čeho šlápnou nebo o co se popíchají. Ony si hrály, já jsem si dělala na zahradě co jsem potřebovala nebo jen tak se třeba opalovala. Teď, když jsme starší zase máme soukromí. A když nám soukromí vadí, stačí vyjít ven, všichni se tady známe. Na rozdíl od činžáku (v Praze), kde bydlí můj syn a nezná tam skoro nikoho.

Není tady

 

#29 26. 10. 2006 19:25

Vendaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 15. 8. 2006
Příspěvky: 660

Re: anketka byt x RD

Taky bych se asi neuměla rozhodnout. Sice mám malý panelákový byt, který je hlavně přes zimu pohodlný- nemusíš topit, teče teplá voda..atd.Ale celé léto trávím na chalupě, kde se cítím taky skvěle a nedokážu si představit být celý léto zavřená v paneláku.Obzvl᚝ v těch parnech.Nemám ani balkon,tak je to utrpení.Na chalupě mám zahradu, malinkej bazének a jsem spokojená, dovedu si představit, že to ve městě zabalím a půjdu bydlet na vesnici do baráku.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;31;49/st/20070303/n/Tadeasek/k/7d15/age.png

Není tady

 

#30 26. 10. 2006 20:38

Jenča
♥------
Registrovaný: 28. 9. 2006
Příspěvky: 9

Re: anketka byt x RD

bydlela jsem v rodinném domě i v bytě a teď na stará kolena to mám tak, že v létě vlastně bydlíme na chatě a v zimě ve městě v bytě. Je to super, v zimě se nemusíme starat o topení a teplou vodu.

Není tady

 

#31 26. 10. 2006 22:42

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: anketka byt x RD

Já bych rodinný domek za byt vyměnila jen násilím dumbom Mě se moc líbí domek, rosa na trávníku, bazének na zahradě, posezeníčko venku bez čumilů, prostě můj malý ráj gloria


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#32 27. 10. 2006 9:54

lastunicorn
♥♥-----
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 44

Re: anketka byt x RD

Anitaak: Žijeme v bytě a hledáme dům. Radši budu dávat na svůj barák 5000,- za hypotéku, než 5000,- do fondu oprav (i když byt vlastním, jsou vysoké náklady - podle předsedy družstva), nikdo na mě nebude bouchat když budu chtít hrát na klavír za bílého dne... Kafíčko na trávě před barákem, to bude paráda, nikde žádná sousedská slepice, co závidí... Pejsek, kočičky a další havě budou vítány. Celé to bude naše a jak si to uděláme (a budeme udržovat), takové to budem mít. Svoboda!!! Svoboda!!! Svoboda!!!  Jednoznačně domek!  tummenupp

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů