Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 10. 2006 12:52

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Tae-bo

Cvičila jsem Tae-bo, ale z časových důvodů nemůžu chodit na pravidelná cvičení. Chtěla jsem si koupit CD nebo kazetu, abych mohla cvičit doma, ale nikde jsem nic neobjevila. Neví někdo, kde se to dá koupit?

Není tady

 

#2 9. 10. 2006 13:51

Janina24
♥♥♥----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 123

Re: Tae-bo

Také bych chtěla začít chodit na Tae-bo.
Jaké to je...prosím podrobnosti.
Co všechno je potřeba, jak to probíhá a tak.
Díky moc godlike

Není tady

 

#3 9. 10. 2006 17:23

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Tae-bo

Janina24 napsal(a):

Také bych chtěla začít chodit na Tae-bo.
Jaké to je...prosím podrobnosti.
Co všechno je potřeba, jak to probíhá a tak.
Díky moc godlike

Tae-bo je celkem fyzicky náročné (beru podle sebe). Spočívá v kombinaci aerobního cvičení, kopů a úderů podobných kickboxu. Cvičení by se mělo rozdělovat na čtyři fáze - protažení, rychlé sekce, posilování a relax, ale záleží samozřejmě na cvičitelce. Ale počítej s tím, že pokud moc necvičíš, tak je to docela záhul styrka

Není tady

 

#4 10. 10. 2006 7:52

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Tae-bo

Tae-bo je nekontaktní bojové umění. Je to kombinace aerobiku, kick boxu a prvků dalších bojových sportů.  Jak píše Gabrielle, je to dost náročné, ale mě to na 100% vyhovuje. Nejsou tam složité aerobní sestavy a posílíš i svaly, které jinak neposílíš (ani v posilovně). Cítím se při tomhle cvičení skvěle. Je to lehce, ale tak žensky agresivní. Správný trenér hodně dbá na to, aby jednotlivé cviky byly správně prováděny, protože jinak by sis mohla poškodit svaly nebo šlachy. Takže trenér chodí a opravuje, ale to mě nevadí. smile

Není tady

 

#5 10. 10. 2006 9:40

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Tae-bo

jsem. sva - kam chodíš? Nejsi z Prahy? třeba se vídáme a ani o tom nevíme :-)

Není tady

 

#6 10. 10. 2006 10:02

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: Tae-bo

Ne, jsem z Plzně, takže jsme se asi nepotkaly smile Ale Tae-bo mě chytlo, jenže mám 2 děti, s přítelem hodně sportujeme, mám práci, chodím na angličtinu, do posilovny, tak mi na pravidelné chození na kurzy nezbývá čas. Doma bych si zacvičila při CD nebo kazetě.

Není tady

 

#7 18. 10. 2006 15:25

Gabrielle
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Kladno
Registrovaný: 7. 4. 2006
Příspěvky: 12032
Web

Re: Tae-bo

Tak to asi ne :-)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů