Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 9. 10. 2006 9:32

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

SEZNAMKA

Ahoj!
Chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti se seznámením přes inzerát. Bydlím na malém městě, jsme pracovně dost vytížená, pohybuji se stále mezi stejnou bandou bezvadných přátel a jsem delší dobu rozvedená.  Tak jsem se rozhodla zkusit tuto formu seznámení. Jenže jsem zjistila, že valná většina mužů je ženatých a chce se jen pobavit a další skupina mužů přibližně mého věku (35 let) hledá ženy tak o 10 - 15 let mladší než jsou oni. A když jsem si sama inzerát podala a na rovinu napsala co hledám (nezadaného, nekuřáka, s trochou volného času a chutí sportovat, a že bych přivítala i jeho děti) a uvedla, že sama mám dvě velké děti.......tak jsem velký úspěch neslavila. Když se někdo ozval, byl bohužel z druhého konce republiky. Co s tím? Já si na život momentálně nestěžuji, jen vím, že ve dvou by mi bylo ještě veseleji. Děkuji.

Není tady

 

#2 9. 10. 2006 10:32

jsem.sva
♥♥♥♥♥--
Místo: Plzeň
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 601

Re: SEZNAMKA

Ahoj Májo, já jsme se seznámila s nejskvělejším chlapem na světě prostřednictvím Rande.cz. Tam se přihlásíš, napíšeš kdo jsi a koho hledᚠ(udᚠi město, věk a pod.). Jsem taky rozvedená, 37 letá s dětmi. Přihlásil se mi muž, rozvedený s 1 závazkem a jsme spolu už skoro 2 roky hrozně šastní... Nesmíš se nechat odradit prvním neúspěchem. Měla jsem asi 4 hodně nepovedená rande... smile Samozřejmě, že to nebyla otázka několika dnů, psala jsem si na Rande.cz asi 1/2 roku a za tu dobu jsem už poznala z textu, že je muž ženatý. A ty jsem hned vyčleňovala. Pak hodně psali ti, kteří chtěli jen sex. Tak ti taky letěli.... smile smile

Není tady

 

#3 10. 10. 2006 7:42

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: SEZNAMKA

Ahoj Májo,

jsem na tom podobně. Já když si dám inzerát, většinou mi nenapíší chlapi mého věku ( 34), ale buď o dost mladší nebo o dost starší. Když už je v mém věku jde mu jen o sex, nebo je ženatý. Mᚠnaprostou pravdu, že chlapi v našem věku hledají mladé kočky. Já už seznamování na inzerát vůbec nevěřím. Mohla bych už o tom psát romány ( 8 let po rozvodu), ale jsem tak psychicky ze všeho na dně, že už se o nic ani nepokouším.
Držím palce, a Ti to vyjde.

Není tady

 

#4 10. 10. 2006 22:05

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: SEZNAMKA

Ahoj, taky jsem se seznámila s naprosto úžasným chlapem přes rande.cz(jsem spolu už rok a je to čím dál lepší wink ), asi jsem měla štěstí, ale byl to hned ten první, který se mi tam ozval..ale je pravda, že pak mi psala ještě spousta takových, kterým šlo jen a jen o sex a ještě někdy to dávali najevo dost nechutným způsobem..moc ti držím palce, a mᚠtaky štěstí a seznámíš se s nějakým skvělým chlapem wink

Není tady

 

#5 10. 10. 2006 22:57

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: SEZNAMKA

Ahoj!
Děkuji vám za vaše příspěvky.
max72 - zatím mám hodně podobné zkušenosti jako ty - jen jsem zatím seznámení přes inzerát nezavrhla - ovšem kdo ví, jak to dopadne. Ale přiznávám, že se naděje nevzdávám.
jsem.sva a elinko - díky vám jsem objevila stránky pro mě do teď  nepoznané. A jsem ráda, že se ozval někdo s pozitivní zkušeností. Taky se vám přiznám, že jsem se zaregistrovala a čas ukáže. Je fakt, že se mi tam pár chlapíků už ozvalo a někteří mají neuveřitelné nabídky (sexuální), že jsem se skoro začervenala.....ale s tím je jednoduché pořízení, rovnou to mažu a ani nereaguji. Tak dál držte palce, pevně věřím, že i na mě se štěstí jednou usměje.....určitě vám dám vědět.

Není tady

 

#6 12. 10. 2006 11:57

masena
♥♥-----
Registrovaný: 24. 1. 2006
Příspěvky: 27

Re: SEZNAMKA

Ahoj Májo,
nevěš uši, já jsem se seznámila přes seznamku.cz, je pravda, že to bylo několik schůzek k ničemu, ale musíš být trpělivá, dočkala jsem se, mám chlapa už rok a půl, jsem šastná a je to ten nejlepší chlap, jakého si můžu přát.
Ještě pro informaci - na inzeráty mě nalákala moje kamarádka, ale pozor, to byla přebornice. Absolvovala asi 70 kafíček, ale taky našla, už je s ním 5 let vdaná a moc spokojená.
Tak je vydrža. Držím palečky.

Není tady

 

#7 12. 10. 2006 15:47

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: SEZNAMKA

Souhlasím, většinou platí:" Kdo hledá, najde". Ale musí se trochu obrnit ....protože je to trochu jako hledání v kupce sena. Ale když je člověk (v našem případě žena) - chlapi to mají nejen v tomto jednodušší, vytrvalý, poštěstí se...Nesmí se nechat odradit těmi různými sobci, hulváty, lakomci, žárlivci, podivíny aj. k soužití nevhodnými typy. Tak trochu proklestit. hjarta vissla

Není tady

 

#8 13. 10. 2006 7:59

max72
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 292

Re: SEZNAMKA

Ahojte,

tak Vám napíšu úplně čerstvý případ seznamovaní. Dala jsem si inzerát, pár odpovědí, tak jsem odepsala jednomu, napsal mi mobil, tak jsem si psali SMS a když už se schylovalo ke schůzce, tak ticho po pěšině. Tak jsem si říkala, co se asi stalo. Další den jsem šla s kámoškou na internet, taky má inzerát na seznamce a měla tam pár odpovědí a ejhle. Měla tam odpověď i od tohoto hajzlíka. Takže už mám jasno. Vzal seznamku od vrchu dolů, odepsal třeba na deset inzerátů, hlavně asi proto, aby si užil, protože i ty jeho SMSky byly takové oplzlé. Ach jo, já se asi už nikdy neseznámím.

Není tady

 

#9 13. 10. 2006 8:20

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: SEZNAMKA

max 72 - neztrácej naději, jednou se to povede, neboj wink
moje kámoška má zkušenost s chlapem z inzerátu, který jí dokonce tvrdil, jak ji miluje a ona pak zjistila,že si mailuje a smskuje ještě s dalšíma pěti ženskejma..byl už prostě zvyklej odpovídat na inzeráty, že nemohl se seznamováním přestat..no možná, že si chtěl bez ohledu na náboženství vybudovat středoevropský harém dumbom
Prostě i při seznamování asi platí - důvěřuj,ale prověřuj.
Držím palce, aby jsi už nenarazila na žádnýho prevíta,ale aby přišel PAN ڎASNÝ wink

Není tady

 

#10 13. 10. 2006 10:21

Tiina
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3170
Web

Re: SEZNAMKA

Osobně mám se seznamováním přes internet docela dobré zkušenosti. Když mě tedy manžel zrovna nevytáčí :-))

Ale jinak holky klídek, na internetu je vyšší koncentrace úchylů, ale i mezi nimi se dá narazit na někoho normálního, ale chce to trpělivost, znáte to s tím senem a jehlou že jo ?

Není tady

 

#11 13. 10. 2006 10:39

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: SEZNAMKA

Ahoj všem!
Taky vím, že úchylů a divných chlapů je ne netu více než dost......ale budu trpělivá.  Stále si totiž myslím, že i normální a obyčejní chlapi mají problém se seznámit - stejně jako já. A když čtu vaše příspěvky, tak si to utvrzuji. Svět přeci nebude tak špatné místo pro život - ve dvou.
A ze své zkušenosti mohu říct, že jsem si přes inzerát našla úžasnýho kamaráda - píšeme si druhý rok, nikdy jsme se neviděli a ani po tom netoužíme. Jeden druhému děláme vrbu a občas slyšet mužský názor na věc je úžasná věc. Je to prima člověk.
Hodně štěstí všem - i sobě. Hezký den.

Není tady

 

#12 13. 10. 2006 14:38

step
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 1177

Re: SEZNAMKA

Ahoj, na netu jsem dost dlouho a většinu chlapu mám tzv. přečtenou...jsou mezi ni i dobří i špatní..... ublížení i hledající...ale je to pohodlnější a rychlejší seznamovat se na netu...

Není tady

 

#13 13. 10. 2006 17:26

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: SEZNAMKA

Ahoj Májo. Vůbec se toho seznamování neboj. Já sama jsem měla manžela ze seznamky a přítele z www.chcitebe.cz , a i když ani jedno nevyšlo, mohu říci, že mám dobré zkušenosti. A věř mi, že hledám na tomto servru opět a chodím tak nějak na kafíčka musím říci, že jsem ještě na úchyla nebo magora nenatrefila. Nejsem zralá na vážný vztah, ale našla jsem už pár prima kamarádů. A co já vím, třeba časem.............. smile

Není tady

 

#14 15. 10. 2006 14:10

x256987
Host

Re: SEZNAMKA

My jsme seznámení přes internet (seznamka.cz) a klape to. Pravda, je poznat, že "normálně" bychom na sebe asi nikdy nenarazili, nemáme třeba moc společné zájmy, ale do divadla můžu chodit i s kamarádkou nebo sama, zato jiné věci se bez chlapa dělat prostě nedají (a nemyslím zdaleka jen postel). Stejně jako já má své mouchy i mušky, ale je to parák pro život.

Na 100% platí: "jaký šel, takovou našel" - člověk si přitáhne partnera podle toho, jaké vlny vyzařuje... Doporučuju překonat zklamání, než se do seznamování pustíte, případně na sobě zapracovat jinak... Zoufalá žena s pečovatelskými sklony (například) má velkou šanci narazit na "odpovídajícícho" muže...

 

#15 18. 10. 2006 7:41

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: SEZNAMKA

Ahoj!
Judito, mᚠpravdu, že člověk se musí smířit nejdříve sám se sebou, naučit se žít sám se sebou a pak teprve hledat - stejně jako ty si myslím, že jinak "přitahne" takového člověka, kterého vlastně nechce.
Po mé registraci na Rande a prvních nabídkách úžasné sexu (jak přímočaře napsaných, tak i těch dost vulgárních) musím napsat, že se ozvali i zcela normální chlapíci, s kterými se dá pěkně psát. Takže uznávám, že i dobří muži žijí. Co bude dál se uvidí, zatím je přijemná i ta komunikace. Docela si to užívám. Všechny zdravím

Není tady

 

#16 25. 10. 2006 22:13

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: SEZNAMKA

KlaroG, musím napsat, že mám stejnou zkušenost jako ty - na seznamce jsem natrefila na příjemného chlapíka - psali jsem si - super - sms - super - telefonáty také......pak jsem se sešli, měli si o čem povídat, bylo to příjemné, já jsem mu do oka padla......jenže stejně jako u tebe - z mé strany tam prostě nezajiskřilo - až mi to bylo hloupé vůči němu...... tak jsem také jenom kamarádi. Vím, že je to inteligentní, milý a hodný člověk - nevadili by mu ani moje velké děti - ale srdci neporučím..... v tomto případě asi bohužel.

Není tady

 

#17 1. 11. 2006 18:09

elinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 14. 9. 2006
Příspěvky: 495

Re: SEZNAMKA

KlaroG to vypadá, že jsi se už skoro rozhodla, mᚠpovícero důvodů, proč ne (není to to ONO, netěšíš se na něj, nechce děti...), ale na druhou stranu připouštíš možnou změnu svých pocitů vůči němu.. A dovedeš si představit, že s ním strávíš dalších 20,30 let? Připadá mi, že ne....no ale třeba se pletu.. nejsem baba a asi ti neporadím, ale já bych hledala dál..a kamarádit s ním přece můžeš dál, koneckonců kamarádů není nikdy dost wink

Není tady

 

#18 8. 11. 2006 19:08

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: SEZNAMKA

KlaraG napsal(a):

Ahoj, pridam take svou trosku do mlyna. Ac jiz obstarla (38) a bezdetna, take to zkousim na seznamce. Po nekolika hruznych setkanich jsem narazila na mileho (sice trochu mladsiho) a slusneho kluka, schazime se jako kamaradi, ale mam velky problem, nedokazu se vubec zamilovat, tzv. mne nebere. Ani on mne nijak neuhani, takze je to tak trochu nanic. Jake mate zkusenosti vy?

Ja mám 2 kamošov ako "vedžajší produkt" zoznamovania - to len ako vtip, inak som rada, že som ich spoznala. A zoznámila som sa cez net aj s priatežmi? milencami? frajermi? - aj keď žiadny z tých vzahov nebol dlhodobý, ale v tom čase som ani dlhodobý vzah nehžadala... nebola som ho schopná. Takže mi tie vzahy spríjemnili obdobie, keď som sa vyrovnávala so vzahom predošlým a hžadala samu seba. Súhlasím, že treba vedie číta medzi riadkami, ale keď som sa tým riadila, plus počúvla svoju intuíciu, dobre som obišla. Nemusíš sa hneď zamilova, kamarátstvo nie je na zahodenie, a pokiaž sa na tom obidvaja zhodnete, tak to nie je prehra, ale výhra. Mmch, kamaráti mi ostávajú tí istí, aj keď som mala obdobie, že som milencov striedala relatívne dos rýchlo...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#19 29. 11. 2006 15:01

Zlatynka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Plzeň
Registrovaný: 18. 8. 2006
Příspěvky: 1042
Web

Re: SEZNAMKA

Byla jsem na seznamce asi půl roku a jedno vím jistě, nemá smysl si s chlapama dlouhodobě psát, protože je to strašně zavádějící. Veškeré přeskočení jisker proběhne vždy až na konkrétních schůzkách. Taky jsem si psala s jedním asi měsíc, než jsme se sešli. I několik SMS denně. Těšila jsem se na ně jako blázen. Neustále psal, jak musím být úžasná, že si se mnou rozumí, že jsem jiná, než ostatní...Bylo to příjemné, ale pak, když jsme se viděli...necítila jsem vůbec nic a on se zamiloval...Když mi pak napsal zase něco hezkého, tak to pro mne byla prázdná slova...konec
Pokračovala jsem dál v seznamce a hlavně , začala jsem to brát s velkou rezervou.Bylo to pořád stejné. Kdo chtěl mne, toho jsem nechtěla já a zase obráceně.  Pochopila jsem, že nejsem typ "Láska na první pohled"- myslím z mé strany. Byla jsem na pár kafíčkách a už jsem od toho nic neočekávala.
Řekla jsem si lepší mít 3x týdně nějaké randíčko, pokecat si, než sedět v koutě.
Jenže asi po třech měsících jsem zjistila, že mi to opravdu nic už nedává.
Velký zlom nastal, když jsem vyrazila s kamarádkou k moři. Vlahý vzduch, večerní procházky a neustále nadbíhající místní mladíci mi úplně převrátili život. Ono když 10 dnů v kuse slyšíte pozvání na skleničku, roztomilé poklony a to, že jste krásná žena, tak tomu FAKT uvěříte.hjarta
Když jsem se vrátila, byla jsem naprosto vyléčená ze všech svých bývalých vztahů!!!! Prostě jsem naprosto přesně věděla, že všechny bývalé vztahy, a už ty dlouhodobé, nebo ty ze seznamky jsou minulostí.
Jenže ti chlapi na to mají šestý smysl, když je ženská  v pohodě, hned to vycítí. Najednou z ničeho nic se začali ozývat ti, za kterýma bych šla světa kraj, kdyby ještě před měsícem chtěli. Všechny jsem slušně poslala někam.
Se seznamkou jsem si řekla taky dost. Přece mám na to, abych se seznámila normální cestou!!!
A vyšlo to, asi za měsíc jsem potkala člověka, kterého jsem si po dvou letech vzala (teď v sobotu)a čekáme spolu
prcka. dudlik


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/16533.png

Není tady

 

#20 29. 11. 2006 16:43

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: SEZNAMKA

Tak tak, pokud se volí seznámení pomocí inzerátů, seznamky, lépe je, než si sáhodlouze psát , sejít se záhy. Dlouhodobým neosobním kontaktem může vzniknout přátelství, ale málokdy láska nebo-li partnerství, založené aspoň trochu na přitažlivosti. Tož jsem si taktéž, bylo to v dřevní době, kdy mobily byly hudbou budoucnosti a telefonní hovor stál paušálně asi korunu, volala (6 hodin v kuse prosím!! ) - pamatuju si to jako dnes. Od desíti večer do čtyř do rána, pořád jsme si měli co říct, k ránu jsem byla zamilovaná do hlasu a unavená jako po flámu. Pořád jsem si prohlížela dopis od něj, měl úhledné, hezké písmo, inteligentní vyjadřování...Po pár dnech jsm,e se sešli. To těšení předtím ...a to rozčarování po tom se skoro nedá popsat. Bylo to fakt zklamání. Ne, že by byl tak hrozný, ale prostě jiný, jiný než jsem si ho po dobu telefonického kontaktu představovala. A i když si většinou nikoho nevysníte úplně konkrétně...Prostě jiný. Měla jsem pocit, že přišel snad kamarád, prostě jiné individuum yikes
No, možná jsem byla ještě dost mladá a romantická...ale stejně je lepší se dřív vidět.
I ti jedinci, kteří tvrdošíjně trvají na svém, že je pro ně rozhodující POUZE porozumnění, čestnost, charakter a další ušlechtilé vlastnosti   a ne VZHLED se zklamou. Rozhodující je holt oboje. Teda, pokud člověk vidí..

A u pánů snad ještě víc, jak říká aforismus: Přikládáte-li větší důraz své kráse než své inteligenci, činíte tak správně. Muži bývají častěji hloupí než slepí lol

Není tady

 

#21 7. 12. 2006 23:22

71maja
♥♥♥----
Registrovaný: 5. 3. 2006
Příspěvky: 105

Re: SEZNAMKA

Tak  už je to nějaký pátek, co činím pokusy na seznamce. Souhlasím s tím, že dlouhodobé psaní není ideální.....
Ale teď se mi několikrát stalo, že si s dotyčným napíšeme pár meilů - prozradím něco málo ze svého života - z jeho strany je zájem - začínáme domlouvat schůzku a vypadá to, že se oba těšíme........ a NIC - konverzace ze dne na den ustane - z ničeho nic......... Nerozumím tomu. Máte podobné zkušenosti?

Není tady

 

#22 8. 12. 2006 9:11

Líba06
♥------
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 23

Re: SEZNAMKA

Mám se seznamkou stejné zkušenosti, vyměníme si pár mailů a najednou vše skončí. Nevím proč, z jakého důvodu.

Není tady

 

#23 8. 12. 2006 13:04

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: SEZNAMKA

Někteří to berou jen jako hru, nebo jako relaxaci, nebo formu, jak zabít čas, něco jako: přečíst si v čekárně  u doktora časopis, který se tam povaluje...dumbom Můj dojem.

Není tady

 

#24 8. 12. 2006 18:05

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: SEZNAMKA

Zlatynka a Judinka mají v mnohém pravdu a vyjádřily to výstižně.
Seznamka po netu má svoje výhody. Je rychlá, bezpečná, anonymní.
Má ale i svá úskalí. Nestačí totiž mít stejné názory a mít vzájemnou radost ze psaní. Ta jiskra sympatie musí přeskočit při osobním setkání. Jakmile chemie nefunguje...je houby platné, že bydlíte poblíž, jste přiměřeného věku a oba rozvedení...
Oč lepší je náhodné setkání...někde. Kouknu a vidím.
Když se sejdeme po x týdnech psaní s někým, kdo si ubral roky a přidal centimetry...nehledě ke kilům....Prostě není nad to, seznámit se normálně. Ovšem, co je dneska normální...Že.

Není tady

 

#25 13. 1. 2007 17:13

♥♥-----
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 82

Re: SEZNAMKA

Ahoj
Mám také zkušenosti se seznamkou a myslím,že dobré.
Je pravda,že se tu potkají lidé,co by se jinak nepotkali,ale proč ne.-))
Můj první přítel byl až z Mostu,já bydlím v Ústí nad Orlicí.Psali jsme si 4 měsíce,protože byl na Floridě,pak přiletěl a nᚠvztah trval dalších 5 měsíců.Milovali jsme se,ale byla to moc velká vzdálenost.
Já se v té době rozváděla(ne kvůli němu),tak jsem se za ním nemohla přestěhovat hned a ve chvíli,kdy to bylo možné,už to nebylo ono.Moc velká dálka:-((( udělala své.
Mám odtud i pár přátel a před třemi měsíci jsem poznala prima človíčka,zase na seznamce.-),kdy jsem si dala inzerát.Zjistili jsme,že jsme nedávno bydleli pár metrů od sebe,tak když se někdo zeptá,známe se díky tomu.-)).
Chce to vytrvalost,také jsem narazila na ty ženaté a jen sex,ale dala jsem najevo,že nezájem,tak jsem měla pokoj.
Všem přeji,aby měli takové štěstí .....ono určitě přijde.-)

Upravil(a) Bí (13. 1. 2007 21:42)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů