Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 8. 10. 2006 8:00

Lucy
♥♥♥♥♥♥-

Obarvené prádlo

kapitulation kapitulation kapitulation Holky, prosím, poraďte!!!!!!!! kapitulation kapitulation kapitulation

Malej mi do pračky hodil červené kraasy a zbylé prádlo se obarvilo do růžova. I moje nejoblíbenější světle modré rifle, ve kterých byla bílá místa tak  jsou taky mírně růžové. Existuje nějaký přípravek odstraňovač obarveného prádla??????? Nebo se to časem opere???? Prosím, pomozte......... Díky.

Upravil(a) Lucy (8. 10. 2006 8:20)

Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

#2 8. 10. 2006 10:21

Bety
♥♥♥♥♥♥♥

Re: Obarvené prádlo

Jj v drogerii se dá koupit takový prášek na omylem zabarvené prádlo, já to už jednou zkoušela (koupila jsem v Makru "kvalitní" drahé utěrky a všechny pustily barvu) ale moc to teda nepomohlo... po delším čase se to pak sice zlepšilo ALE.... no vzteklá jsem teda byla.
Je to v takovém malém sáčku a jmenuje se to myslím Odbarvovač omylem zabarveného prádla ale nevím to už jistě...

Upravil(a) Bety (8. 10. 2006 10:22)

Strach je malá smrt...

Není tady

#3 8. 10. 2006 10:30

x256987
Host

Existuje, dělá ho tuším firma Beckman. Mají taky spoustu přípravků na různé druhy skvrn. Odbarvovač se tuším jmenuje "obarveno omylem", vypadá jako prací prášek a taky se tak používá - dᚠho do pračky a zapneš na co nejvyšší teplotu. Dá se použít i pro naložení prádla do kbelíku, ale to je tak na tři dny... jo a je to celkem drahý špás, skor stovka za jednu dávku... Rozbij malému... kasičku big_smile big_smile big_smile

Mně zafungoval tak dokonale, že postižené kousky jsou nyní ještě o něco světlejší, než byly předtím. S původní barvou už se holt asi neshledáš.

Upravil(a) Judita (8. 10. 2006 10:33)

#4 8. 10. 2006 10:41

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Judito, prosímtě a na kolik to mám dát? Já bych potřebovala takhle šusákovku odbarvit, ale ta se smí jen na 30 C. usch
To přece nemůžu klupnout na 90. To bych měla bundu pro panenky a impregnace by byla v pr......vissla

Tu mi odbarvila švagrová roll dumbom

Není tady

#5 8. 10. 2006 11:18

Aneri
♥♥♥♥♥♥-

Já jsem sice strší kus - ale dívám se po mladých, protože mám i doma syna, ale ted se nosí úplně všechno, já bych to nechalal tak.....že to tak jako má být

Není tady

#6 8. 10. 2006 11:22

x256987
Host

Aneri tummenupp tummenupp tummenupp Tomu říkám tvořivý přístup!

Choys: no na teplotu, jakou snese to prádlo. Šusák by měl pouštět docela ochotně.

Mmch, vyzkoušeli jste někdo ten super přípravek z reklamy, který údajně vzájemnému obarvení prádla zabrání? Mně se tomu nechce věřit.

#7 8. 10. 2006 12:18

choysia
♥♥♥♥♥♥♥

Díky smile
Já na reklamy nedám, ale asi ho vyzkouším. Ta bunda stála 2000,- gratergrater

uschusch

Není tady

#8 8. 10. 2006 18:39

Lucy
♥♥♥♥♥♥-

Tak jsem zakoupila  dr.Beckmann (65,- Kč) vyprala a uvidím. Rifle se mi suší. Zdá se mi, ale,........., byly na nich takový vodorovný pruhy a teď jsou svislý...., no co......, aspoň mě to bude prodlužovat wink ........ jo a měla jsem tam bílý roztřepený okraje na nohavicích a na kapsách a teď jsou modrý.....takže asi žádnej kontrast.... neutral , no jsem zvědavá až to uschne, ale ten růžovej nádech se zdá, že pustil.........

Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

#9 28. 10. 2006 18:23

Yvett
♥♥♥----

Tak tahle diskuse mi zrovna bodla... tummenupp hned v pondělí valím pro ten odbarvovač já mám totiž zase všechno modrý dumbom tak doufám že to pomůže, nebo spíš že to tady v drogerii budou mít kapitulation malý město no, někdy je problém sehnat tu i marmeládu roll

Není tady

#10 1. 11. 2006 20:38

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Web

To děti mi v létě hodily do pračky osušky co jsme měli u bazénu, tak jsem to šoupla na vyvářku a když jsem je vytahovala z pračky byly jak monterky lol lol lol
Zůstaly v nich zamotané synovy černo šedé plavky vissla
A věřte nebo ne po dvou praních s tím " obarveno omylem " byly fakt super a dneska už to ani není poznat lol Takže držím palce aby to taky vyšlo tummenupp

************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí