Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 7. 10. 2006 12:40

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Vichy

Zdravím lidičky,
mám takový menší problém. Už dříve jsem tu psala, že bych ráda vyzkoušela make-up zn. Vichy dermablend, protože se mi zdá, že by mi po všech stránkách mohl vyhovovat (až na tu cenu!grater). Jenomže si zároveň nechci kupovat tzv. zajíce v pytli, a tak jsem se u nás v Bruntále (kde máme jen jednu partnerskou lékárnu, v níž poskytují letáky, popř. vzorky této značky) rozhodla do lékárny zajít, kde mi bohužel řekli, že poslední dobou žádné letáky ani vzorky od Vichy nedostávají. Dokonce ani na samotných stránkách Vichy jej není možné sehnat...hmm
kapitulationA teď to nejdůležitější! Nenašel by se touto cestou někdo mezi Vámi, kdo vlastní vzorek make-upu vichy dermablend (pokud možno nejsvětlejší odstín)??? A nebo bydlí ve městě, ve kterém by ho nebyl problém sehnat? Jsem ochotna i zaplatit + poštovné. Kdo mi byl ochoten a schopen pomoci, pište prosím na můj e-mail : iwettak@centrum.cz
Všem předem moc díky...godlike
Iveta

Není tady

 

#2 7. 10. 2006 15:08

Bety
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9003

Re: Vichy

V každém Careffouru a nebo nějakém marketu kde je lékárna Lloyd ti ten vzorek určitě dají!


Strach je malá smrt...

Není tady

 

#3 7. 10. 2006 15:11

Zwetta
♥♥-----
Registrovaný: 20. 9. 2006
Příspěvky: 70

Re: Vichy

Bety, ale my tu žádný takový market nemáme. A promiň, že to říkám, ale kvůli vzorečku přece nepovandruju 50 km a zpátky.

Není tady

 

#4 9. 10. 2006 7:56

Renča1
♥♥♥----
Místo: Středočeský kraj
Registrovaný: 25. 1. 2006
Příspěvky: 232

Re: Vichy

Ahoj Zwetto, mrkni dou soukromých zpráv, mᚠtam ode mne vzkaz smile


Život je jako běh v rozvázanejch botách - dřív nebo později si stejně dᚠna hubu.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů