Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 6. 10. 2006 12:59

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Skolni jidelny :)

jooo ty tacy,to byla aromaterapie usch

Není tady

 

#27 6. 10. 2006 13:08

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Skolni jidelny :)

helena napsal(a):

Copak plíčky, polívky z pomyjí a tak - dodnes málem zvracím při pomyšlení na mateřinku, kde jsme povinně před obědem dostávali rybí tuk na velkou lžíci a nám rebelům, kteří ho nechtěli polykat, ho učitelky normálně nalily do talíře s polívkou a tu jsme museli dojíst http://fora.babinet.cz/img/smilies/skurt.gif

Je tak to jsem ve skolce prozivala taky...bleee usch ty co z toho zvraceli tak je vzali na milost a mohli to zajist kouskem tvrdeho syru...to bylo od nich mily ze nam to alespon nelily do polivky big_smile


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#28 6. 10. 2006 13:20

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Skolni jidelny :)

tácy a ve škole houba nebo hadr na tabuli - to bylo výživné

Není tady

 

#29 6. 10. 2006 13:54

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Skolni jidelny :)

Napadá mi další asociace se školní jídelnou - tenkrát kuchařky nosily melíry. Melíry si dělaly samy doma, většinou měly krátké vlasy a melír nebyl tón v tónu, ale hodně kontrastní k ostatním vlasům. Nemohu si pomoci, mnohé ženy, které teď nosí melír mi evokují právě vzpomínky na kuchařky. Tudéž se mi melír (pokud není tón v tónu) skoro na nikom nelíbí a ženy v něm vypadají lacině ( z mého pohledu).
Omlouvám se účastnicím této rubriky, které mají melír.

Není tady

 

#30 6. 10. 2006 14:12

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Skolni jidelny :)

Na tacy si pamatuji taky:)To byl smrad:(A co se kolikrat na nich naslo za prilepenou zaschlou mnamku ze?smile)))


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#31 6. 10. 2006 14:14

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Skolni jidelny :)

lepista napsal(a):

Napadá mi další asociace se školní jídelnou - tenkrát kuchařky nosily melíry. Melíry si dělaly samy doma, většinou měly krátké vlasy a melír nebyl tón v tónu, ale hodně kontrastní k ostatním vlasům. Nemohu si pomoci, mnohé ženy, které teď nosí melír mi evokují právě vzpomínky na kuchařky. Tudéž se mi melír (pokud není tón v tónu) skoro na nikom nelíbí a ženy v něm vypadají lacině ( z mého pohledu).
Omlouvám se účastnicím této rubriky, které mají melír.

jee co ja bych za to dala kdyby nase kucharky meli melir,ty nase meli paradentozu:))) usch


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#32 6. 10. 2006 14:25

ivca
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 16. 3. 2006
Příspěvky: 1059

Re: Skolni jidelny :)

takže všechno co nakradly v jídelně si musely mixovat ??

Není tady

 

#33 6. 10. 2006 14:29

Barborka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Karlovy Vary
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1143

Re: Skolni jidelny :)

lepista napsal(a):

Napadá mi další asociace se školní jídelnou - tenkrát kuchařky nosily melíry. Melíry si dělaly samy doma, většinou měly krátké vlasy a melír nebyl tón v tónu, ale hodně kontrastní k ostatním vlasům. Nemohu si pomoci, mnohé ženy, které teď nosí melír mi evokují právě vzpomínky na kuchařky. Tudéž se mi melír (pokud není tón v tónu) skoro na nikom nelíbí a ženy v něm vypadají lacině ( z mého pohledu).
Omlouvám se účastnicím této rubriky, které mají melír.

To já mám kuchařky spojený s blond vlasy - takovými těmi hodně blond skoro do žlutobíla lol, taková ta barva "lehkých děv" - a mᚠpravdu, jak si člověk něco s něčím spojí, tak to tak má už na pořád. Já taky blond (tomu jednolitýmu skoro bílýmu odstínu) vlasů mám odpor, přijde mi to jako chemlon, laciný, odpudivý... Je to zajímavý, jak si člověk různý věci spojuje.

Není tady

 

#34 6. 10. 2006 14:30

Svas
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 867

Re: Skolni jidelny :)

Nikiska napsal(a):

Svas ty sis strkala červenou řepu do kapes? tak to si teda dílo!!!!! Já ji prostě nesnědla a bylo to!!!!

No jo, když nad námi vždycky stála taková gestapačka a museli jsme všechno sníst, proto ty kapsy. Jak my jsme se jí všichni báli....

Není tady

 

#35 6. 10. 2006 14:35

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Skolni jidelny :)

Svas napsal(a):

Nikiska napsal(a):

Svas ty sis strkala červenou řepu do kapes? tak to si teda dílo!!!!! Já ji prostě nesnědla a bylo to!!!!

No jo, když nad námi vždycky stála taková gestapačka a museli jsme všechno sníst, proto ty kapsy. Jak my jsme se jí všichni báli....

jezis tak to musela byt pekna ....lol


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů