Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 5. 10. 2006 12:50

Santala
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 18. 7. 2006
Příspěvky: 3234

Milovat dva muže. Jde to ?

.

Upravil(a) Santala (27. 8. 2007 16:18)


Do života je třeba mít připravený rozum, nebo provaz yikes)

Není tady

 

#2 5. 10. 2006 13:15

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Rekla bych ze to jde...proc? mas ten problem?mas pocit ze milujes dva muze?

Upravil(a) elementgirl (5. 10. 2006 14:42)


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#3 5. 10. 2006 13:25

Isidia
♥♥♥----
Místo: Česká republika
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 247

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Asi to jde, ale nesmí o sobě vědět. Aspoň to vidím u mé spolupracovnice a ani ji za to neodsuzuji, protože je to její rozhodnutí.

Není tady

 

#4 5. 10. 2006 13:30

Slniečko
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno-Praha-Brno
Registrovaný: 24. 3. 2006
Příspěvky: 7417

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Nevim proc,ale myslim si,ze milovat muzes jen jednoho,druheho mas bud hodne rada nebo je to jen zvyk. Takto to citim ja a uz se v tomto protloukam nejaky ten patek.


"Nikdo si nezaslouží Tvé slzy či pláč a ten, kdo si je zaslouží, Tě nikdy nerozpláče..."
http://lbyf.lilypie.com/r1htp1.png
1. ROK: 8,570 kg, 74 cm, 2. ROK: 11,0 kg, 86 cm, 3. ROK: 12,0 kg, 93 cm
http://lb2f.lilypie.com/lQfmp1.png
1.ROK: 7,400 kg, 72 cm, 2. ROK: 9,6 kg, 81 cm

Není tady

 

#5 5. 10. 2006 14:02

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Jako taková ta láska co myslím já, tak ta je možná pouze k jednomu.

Není tady

 

#6 5. 10. 2006 14:34

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

dá sa to. ale vždy to trvá len nejakú dobu. ja mám maximum 9 mesiacov. kua:/ dos. ono sa to počas toho obdobia striedalo, raz viedol ten, raz ten, ale potom sa to vyriešilo už nastálo dúfam smile
ale ide to


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#7 5. 10. 2006 14:52

Angie
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 28. 2. 2006
Příspěvky: 916

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Asi tě překvapím, ale já myslím, že STEJNĚ milovat oba nelze.

Ale každého jiným způsobem ANO.
A neznamená to jednoho méně a druhého více, ale prostě každého jinak... to můj názor.......

Není tady

 

#8 5. 10. 2006 15:05

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Myslim si ze jestli to jde nebo nejde muze rict opravdu jen ten ktery uz si to prozil:)Zni to nelogicky ze...


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 

#9 5. 10. 2006 15:15

poletucha
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2535

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Ano

Není tady

 

#10 5. 10. 2006 15:24

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Angie napsal(a):

Asi tě překvapím, ale já myslím, že STEJNĚ milovat oba nelze.

Ale každého jiným způsobem ANO.
A neznamená to jednoho méně a druhého více, ale prostě každého jinak... to můj názor.......

to áno. láska k tomu prvému je hlbšia, je tam niečo prežité, to je tá LÁSKA. to druhé je viacmenej pobláznenie, ale v tej chvíli sa to tak nejaví


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#11 5. 10. 2006 15:34

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Naplno to u mne nejde, jednoho jsem vždy brala jen pro zábavu nabo z prospěchu a jednoho opravdu milovala, když člověk miluje, dává se celý a to mi tedy na dvě strany nejde.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#12 7. 10. 2006 9:42

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Santala napsal(a):

Milovat dva muže. Jde to ?

No jéje, co by nešlo, ale žít se se dvěma najednou nedá... wink

Není tady

 

#13 8. 10. 2006 20:37

Michaela.43
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2075

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Jestliže muž může milovat i dvě a více....( myšleno najednou), pak proč by nemohla i žena?....ano, je rozdíl mezi  milovat a žít.....
...protože muž může "žít" s  třeba 2 ženama....a je to v klidu, ale představte si ženu, která musí vařit pro dva, prát pro dva, žehlit pro dva....prostě starat se o dva jako o vlastní....a nakonec oni po dobré véče "doma" si půjdou dát 2-3 pivka do hospody....

Není tady

 

#14 10. 10. 2006 7:17

Aneri
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 19. 4. 2006
Příspěvky: 4438

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

No, já si myslím, že žít se dvěma muži se dá je to jen otázka času/ .......ale nelze milovat dva muže stejně.....něco jiného je mít rád a něco jiného je milovat !

Není tady

 

#15 11. 10. 2006 23:04

hrosanek
Host

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Jde to. Žila jsem tak rok. Každého jinak, oba strašně.

 

#16 11. 10. 2006 23:15

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Se jen zeptám: jak to snášeli? Věděli o sobě nebo ne? Nevím, nechci být nějak moc vulgární, ale asi jsem čistý heterosexuál a jen pouhá představa, že vylizuju z vaginy ženy sperma jiného "samce" mne jak se říká "natahuje"... Podotýkám, že mé vlastní mi nijak nevadí..


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#17 12. 10. 2006 15:59

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Klokánku a byl jsi ty někdy nevěrnej? Pokud ano, vadilo ti, "obhospodařovat" obě dvě dámy?...Co se týče vylizování cizího spermatu z vagíny své drahé....se ti může nelíbit asi stejně, jako nějaké slečně, když s ní partner obcuje po příchodu od milenky...
Předpokládá se, že trocha výčitek svědomí nasměruje dotyčné, aby se ospoň  osprchovali...
Mno, a víš o tom, že v ejakulátu jsou obsaženy i tzv spermie "zabijáci", které mají jediný úkol ne oplodnit, ale zneškodnit potenciální spermie jiného samce? Tož s tím příroda asi tak trochu počítala...
Nevím jestli milovat, ale mít hodně rád 2 muže podle mě jde. Obzvl᚝, když se doplňují, co jednomu chybí skoro dodokonalosti, tak to má ten druhý, ale zase nemá...etc...Je to většinou bolestné a neplánované, přináší to spíš trýzeň než radost, ale ...jde to...Bohužel hjarta

Není tady

 

#18 13. 10. 2006 7:59

eset
♥♥♥♥---
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 458

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Milova dvoch mužov je podža mňa rovnako možné tak, ako vedia muži milova dve ženy. Môžem poveda, že jeden z nich ani nemusí tuši, že je milovaným. Nemám na mysli sex. Forma a miera náklonnosti môže by rôzna. Konzumný človek to asi ažko pochopí.


Ak a opantala jeho pokojná sila alebo jej čaro, ak sa očarený oddáš, to nie je láska, ale porážka.

Není tady

 

#19 13. 10. 2006 13:22

Feuria
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 10275

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Jde to - každého jinak. Ani míň ani víc - prostě jinak.


Život je boj, tak se tady klidně pozabíjejte a já bych zdovolením prošla....

Není tady

 

#20 13. 10. 2006 13:25

eliimoor
♥♥♥----
Registrovaný: 27. 9. 2006
Příspěvky: 191

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

neřekla bych, že jde milovat dva muže
třeba je to milování a v druhém případě obdiv, neznámo a pomatení smyslů a časem se dospěje k tomu, že jeden je vítěz

Není tady

 

#21 14. 10. 2006 0:04

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Judinka napsal(a):

Klokánku a byl jsi ty někdy nevěrnej? Pokud ano, vadilo ti, "obhospodařovat" obě dvě dámy?...Co se týče vylizování cizího spermatu z vagíny své drahé....se ti může nelíbit asi stejně, jako nějaké slečně, když s ní partner obcuje po příchodu od milenky...
Předpokládá se, že trocha výčitek svědomí nasměruje dotyčné, aby se ospoň  osprchovali...

No - spousta otázek "na tělo" - tak teda to první bez komentáře, moje soukromá věc.., to druhé: kdybych měl obhospodařovat dvě (tři, čtyři, pět..?) dámy (nebo spíš "dá mI" ?? smile ), tak by mi to asi až tolik nevadilo, ovšem v takovém případě mne jako samce (snad mě nebude nikdo brát jako šovinistu..) nemusí trápit poševní sekret oných dam, nebo tou zmíněnou sprchou jej lze bez problémů odstranit beze stop.. V případě dámy (či "dá mI") je to ovšem trošku problematičtější, musela by absolvovat výplach pochvy požární hadicí - a to docela důkladný, páč sperma docela lepí... Zeptám se Tě na stejně soukromou věc, jako Ty mne: Ty si vyplachuješ až tak důkladně vaginu, když se vracíš k manželi od svého milence?? wink

Judinka napsal(a):

...Tož s tím příroda asi tak trochu počítala...

Ale jo, jasně, že s tím příroda počítala, musela, jinak bychom asi vymřeli, příroda jen spíš nějak nekalkuluje s tím, co si citově v současný době lidi dělaj mezi sebou, koneckonců většina živočišných druhů spolu partnersky nežijí, prostě provedou jen tu kopulaci, kde zvítězil nejsilnější samec a tím to všechno většinou končí. Samice vyvede mláďata do světa a žádné vztahy do konce života neexistují. Lidi si plánují, že spolu zůstanou i po tom, co "mláďata" dávno opustila "hnízdo" - a tohle u zvířat tak nějak není, pokud vím.. Řečeno vulgárně, tak si šupnou a to je všechno..

Judinka napsal(a):

.....Je to většinou bolestné a neplánované, přináší to spíš trýzeň než radost, ale ...jde to...Bohužel

Jo - Bohužel jo...

Stačí Ti to tak? smile

A na závěr ještě něco: hjarta Pa..

Upravil(a) klokan (14. 10. 2006 0:09)


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#22 14. 10. 2006 22:19

hrosanek
Host

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Myslela jsem, že neví. Věděli. Ani jeden nechtěl o mě přijít. Tak brutální den, kdy bych měla sex s oběma, jsem naštěstí nezažila.(odpověď pro Klokana).

 

#23 14. 10. 2006 22:35

klokan
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno-venkov
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1954

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

hrosanek napsal(a):

Myslela jsem, že neví. Věděli. Ani jeden nechtěl o mě přijít. Tak brutální den, kdy bych měla sex s oběma, jsem naštěstí nezažila.(odpověď pro Klokana).

Dík za odpověď - ještě chybí ta druhá část, jak to snášeli..? Žárlili, nebo vyčítali nebo pátrali nebo nedělali nic a prostě Tě jednodušše sdíleli? Mně totiž prosté sdílení dělá problémy, tak se zajímám, jak se to dělá, aniž bych z toho měl mít časem infarkt nebo nějakou jinou podobnou chuovku.. Sharing fakt není moje parketa.. wink


Existuje 10 typů lidí - Ti, kteří tohle chápou a ti, kteří nikoliv wink

Není tady

 

#24 15. 10. 2006 17:16

misa1234
♥♥♥♥---
Registrovaný: 15. 4. 2006
Příspěvky: 437

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Myslim,ze opravdove nemuzes zarast milovat 2 muze.  Kdyz milujes 1 muze, tak to staci.  par

Není tady

 

#25 15. 10. 2006 21:46

hrosanek
Host

Re: Milovat dva muže. Jde to ?

Beze scén to vydrželi rok, po roce jsem našla odvahu ten "druhý" vztah ukončit. Paradoxně jsem přišla málem o ten vztah, který jsem vnitřně cítila na celý život. Ten toho měl totiž plné zuby. Nic mi do té doby neprozradil. Bohudík mi odpustil. Ten druhý mi neodpustil do teď.

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů