Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 3. 10. 2006 14:28

krtonozka
♥♥-----

VŠFS

Dobré odpoledne, má někdo z vás nějaké zkušenosti se studiem na Vysoké škole finanční a správní v Praze?
děkuji

Není tady

#2 25. 10. 2006 17:52

Jessie
♥♥♥♥♥--

Re: VŠFS

Teprve dnes jsem se sešla se svojí kamarádkou, která letos nastoupila do prváku, ale na Kladně. Moc si to pochvaluje, škola ji baví, předměty jsou prý moc fajn. Naše SŠ není moc dobrá (dost předmětů je tam učeno velmi laxně a vůbec celký přístup stojí za ..., prostě moc problémů) a tak mě zajímalo, jestli se necítí, že má v něčem oproti ostatním nedostatky. Jediné co jí prý dělá problém tak je Aj, je zaměřena na ekonomiku - prostě mluvení o ní v angličtině - prý dost složité. Zase naopak, protože se veřejnou správu a právo učila už na střední, tak má výborného strýčka. Na celé studium na VŠ jí stačí látka ze ŠS.
Vybavení školy, je prý výborné, výhodné je mít notebook - je tam dostatek zásuvek.
Jo a zapoměla jsem dodat - studuje obor Veřejná správa.

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.

Není tady

#3 31. 10. 2006 14:51

karaliene
♥♥♥----
Místo: Praha

Mám tam kamaráda, který nemá ani štěstí ani rozum, a přesto tuhle školu bez většího úsilí a bez problémů dokončil...

...void for uncertainty...

Není tady

#4 22. 4. 2007 21:17

Tia
♥♥♥♥---

Ja na VSFS studuju, jsem v prvaku na navazujicim magisterskym, a muzu vrele doporucit!

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí