Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 15. 11. 2006 15:47

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nějak nám to doma vázne...

chomáček: Jo, je to nespravedlivý, taky to tak cítím. Muž si dál žije svůj život bez závazků, zatímco ty sedíš doma s prckem...ale jak napsala Selima, oni nevědí, oč přicházejí...myslím, že i můj otec, který se o mě nikdy nestaral, hodně tímhle ztratil...moje máma, doufám, naopak dost získala. Je to moje kamarádka, opora, které i já jsem připravena být oporou, vážím si jí, udělám pro ni cokoli, vážím si její tolerance, její důslednosti, toho, že se nedala zlomit životem (a že ho neměla lehký), vážím si její starostlivosti a zároveň rozumu, s kterým mě nechala vylétnout z hnízda, abych se tam já později ráda vracela....tak o tohle všechno můj otec přišel...

Není tady

 

#52 15. 11. 2006 20:53

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Nějak nám to doma vázne...

ten můj taky. A ted na stará kolena , když ho postihla nemoc, tak najednou nás znal. Ale táta, to je kapitola sama o sobě. sad
Evi, a jak ty to ted mᚠdoma? Ty jsi taky rozvedená s dítětem, vid? NEbo se mýlím?

Není tady

 

#53 15. 11. 2006 21:03

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Nějak nám to doma vázne...

Já dnes byla v dobré cukrárně na Sokolovské blízko Florence - Hájek a Boušová - Světozor - navrhuji k setkání big_smile


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#54 15. 11. 2006 21:29

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nějak nám to doma vázne...

Holky neni nekde neco kde by se ty prckove dali dat treba na koberec? Me uz moc Misa v kočáru nevydrží dumbom


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#55 16. 11. 2006 9:38

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nějak nám to doma vázne...

chomáček: Ano, jsem rozvedená. po 12 letech a máme 12 letou dceru. Když jsem začala chtít výživné, začal manžel (dnes bývalý) chtít střídavou péči. Není to netvor, je jen hrozně nezodpovědný, ale dcera ho má ráda, tak jsem nakonec souhlasila. Je týden u táty a týden u mě. Ulevilo se mi, když jsem zjistila, že žije s přítelkyní, která se o dceru stará (snídaně, vyprat atd.). Tu si pár měsíců po  našem rozvodu dokonce vzal za manželku. Nakonec ta střídavá péče má svoje výhody - dcera vidí, jaký tatínek opravdu je a já mám týden volno na svoje aktivity. Ale i zápory tu jsou - například se s bývalým těžko dohaduje o penězích třeba na nové boty...kdybych je koupila sama, půlku peněz mi nepřidá, musím si mu dopředu říct o svolení...sám si nevzpomene, že holka roste a potřebuje nové...na moje zprávy mi reaguje pozdě a až na moji opakovanou žádost....chce mě asi vytočit...už jsem uvažovala o tom, že se mu na to vykašlu. Sama vydělám dost, abych to mohla zaplatit celý...a měla bych od něj klid...další stinnou stránkou je, že on ji nechá dost lajdat...třeba v 9 večer ji volám a zjistím, že ještě lítá venku, i když je další den škola...nebo jednou jsem jí něco nesla do školy a zjistila jsem, že jí táta nechal odjet do školy zmalovanou (dvanáctiletou holku!)....

Ale jinak si na rozvod nestěžuju vůbec. Dneska nechápu, proč jsem s ním byla takovou dobu...nezodpovědný žárlivec a sobec a nakonec i podvodník a lhář...ani já nejsem svatá, ale aspoň jsem se snažila naše problémy řešit. On schovával hlavu do písku a říkal, že je všechno fajn a co pořád chci (nakonec se ukázalo, že spokojený moc asi nebyl, už měl milenku...a prý ne jedinou....tak to asi spokojený chlap nedělá, jenže on byl slaboch na to, aby řešil, co se mu na vztahu nelíbí...nic nechtěl, "nic mi nedělal", jak s oblibou říkal, ale taky mě nechal platit jeho dluhy, do práce nechtěl jít, protože podnikal...a hodlal pokračovat, i když to šlo od pěti k nule...nakonec se o nás vůbec nezajímal, domů nechodil...ale pořád tvrdil, že je všechno fajn a že nás miluje...slaboch prostě...jen jsem na to přišla dost pozdě...ale přece!

Teď mám nového partnera a zatím jsem spokojená, sice má své mouchy, ale kdo je nemá. Zatím mě přesvědčuje, že mi umí dát jak to pochopení, lásku, objetí, tak i ten pocit, že se o něj můžu opřít (jak psychicky, tak i finančně třeba)...moje dcera si s ním rozumí docela dobře naštěstí. A jeho dcera se mnou taky, té je taky 12 let jako mojí. Jedinou "nevýhodu" je věk, je totiž o 30 let starší smile Ale i to nese pozitiva - už v životě ledacos dokázal a neubíjí ho, když třeba studuju dálkově vejšku (to bývalý vůbec neuměl pochopit, natož aby mi někdy pomohl třeba s hlídáním, když jsem se potřebovala učit...tehdy jsem dělala státnice z němčiny...). jo a taky je dost trpělivý a chápe, že tím rozvodem jsem pořád taková rozhozená...občas mívám výkyvy nálad...chápe to, neřeší to, obejme mě...a spolu doufáme, že se z toho brzy dostanu úplně.

I na tebe čeká někdo, kdo tě bude umět pohladit, obejmout, vyslechnout, podpořit....chce to netlačit na pilu. Já myslím, že jdeš správnou cestou pussa

Není tady

 

#56 16. 11. 2006 12:13

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Nějak nám to doma vázne...

Miškoo, já bych navrhla nějaký človíčkov. Je jic po Praze víc. Jeden (ten největší) na ZLičíně v Metropoli, pak v Edenu (tam je prý maličky a když tam někdo přijde odpoledne, je tam narváno) a ještě někde, ale to nevím kde. Já na ten Zličín jezdím, ale pro vás je to asi z ruky. Je to tam velké, můžeš si tam vlézt na takovou madračku a položit miminka, nechat válet a větší děti si tam hrají. Je to tam fakt velký, mají tam i dráhu na tříkolky. smile to spíš pro toho m ýho. smile

Evi, ten druhý odstavec, to je jako bys mluvila o mém expříteli. Bez těch podvodů a dluhů. To zase on je docela grant, ale v tom, že byl slaboch cokoliv řešit, raději trvdil, že mě miluje, ale věděl dávno, že to tak není. Jen nechtěl přijít o malého.
No nic, škoda mluvit. Ted se situace doma změnila. Je vidět, že se s tím smířil. Už se mnou mluví normálně a snaží se chápat i mne. Uvidíme, jak to dlouho vydrží. Asi má ženskou a je spokojený, proto je i jiný. Nevím, každopádně at je v tom cokoliv, jsem za to ráda, protože můj klid a malého je pro mne nejdůležitější. smile

Není tady

 

#57 16. 11. 2006 13:20

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nějak nám to doma vázne...

chomáček: Víš, mně je teď opravdu fajn. Ale předtím jsem si taky uvědomila, proč se mi to nepovedlo dřív. Přeju ti hodně štěstí, odvahy a víry v sebe. Pa hjarta

Není tady

 

#58 22. 11. 2006 21:03

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: Nějak nám to doma vázne...

Holky, nějak jste se odmlčely. Takže žádný dýchánek? sad

Není tady

 

#59 24. 11. 2006 11:17

Slvinka
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Střední Čechy
Registrovaný: 2. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Nějak nám to doma vázne...

Ahoj Miško, včera jsem Tvůj příběh četla v práci a bulela jsem jak želva sad! Držím palce, a už se Ti teď nic strašného neděje, fakt moc, moc... Kdyžtak napiš, jak to dál probíhá!!!


cool

Není tady

 

#60 24. 11. 2006 13:54

chlap mezi vámi
♥♥-----
Registrovaný: 8. 4. 2006
Příspěvky: 44

Re: Nějak nám to doma vázne...

uk,uk,uk-smím mezi vás na chvilku, i když jsem jenom chlap? Ale patřím, mezi ty lepší, tak se mě nebojte smile Četl jsem skoro dvě hodiny celý ten příběh Miškyy a krásně povzbudivá slova vás všech. Chci vám předem sdělit, že kromě nepovedených existují i docela prima chlapi (nedělám si vlastní propagandu, pamatuju bitvu na Bílé hoře a vybírám si baby z téhož století :-) ) Prostě jste měly trochu smůlu. Problém je v tom, že čím solidnější mužský, tím méně na očích. nepředvádí se, a tudíž, z hlediska mladých dívek, není dost atraktivní. Jsou ale  výjimky. Hodný a zamilovaný chlap je pro mnoho z vás taky nezajímavý ňouma.  Takže si spousta mladých žen vybírá z předvýběru hajzlíků, kteří loví holky a když s nějakou "zkejsnou", jsou z toho dost otrávení.

K Míščííně problému:
- Décima má pravdu, že se nemusíš uštvat uklízením, malý bordel v bytě nevadí. Ovšem když nelze rozeznat stůl od gauče jinak, než podle výškových rozdílů a v prádelníku se válí plechovky od konzerv (zažil jsem to!) je to už problém.
-Cilka na to kápla geniálně: Chlapa je třeba chválit za každou blbost. To v něm vyprovokuje pocit vlastní užitečnosti a důležitosti a přetrhne se pro vás. Když ho nechválíte, propadne pocitu nevděku a zbytečnosti. Nejhorší taktika je, když chlap něco dělá, tak místo pochvaly mu říct: Ještě nám kape kohoutek a teče do střechy, kdy to uděláš, miláčku? V tu chvíli normální mužský se vším praští a už se k tomu nevrátí, dokud ho fakt neodprosíte,
-Helga superženskou intuicí tuší, jak fungují muži vzhledem k miminkům. Muž funguje na bázi verbální komunikace, nikoliv pouze citové. Miminko, co nemluví, jenom jí, kadí, řve a spí je pro něho červíček, který mu nic neříká. Nejvíce rozvodů je v prvním roce po narození dítěte. Jakmile mimčo začne komunikovat,je tatínek bez sebe. Naučte své mimčo říkat jako první slovo táta, a máte napůl vyhráno. A do té doby se pokuste pozvat chlapa ke koupání mimina, koupejte je s ním, (nebojte se, hygienici jsou cvoci, zlepšíte hned na začátku imunitu dítěte), a je hladí, masíruje. Nestrkejte mu před nos podělané plínky. Použijte svou bezva ženskou taktiku, herdek a nesnažte se lámat přes koleno, co nejde. Vykašlete se na hesla feministek, jsou to většinou podivné bytosti.
-Judita na to kápla: Choďte do mateřského centra nebo něčeho podobného. V Karlíně je například A-centrum. To je ráj pro předtěhulky, těhulky, maminy, mimina, a celé jejich rodiny.  Centra najdete většinou na internetu, třeba pod heslem mateřství, maminy atd.  Tam vás to pohladí po duši, najednou nebudete sama, navíc se ledacos užitečného dozvíte.
-Někdo navrhoval zbavit se minulé zátěže. ANO! To je ono. Pryč se vším hnusem, který člověka táhne ke dnu. Když to víte, jde to snadněji. Když ne, lze to vypátrat. Psychoterapie, rodinné konstelace atd. vám pomohou. Ale není to úplně zadarmo, činži musejí platit i psychoterapeuti:-))
-Chomáček navrhuje odejít od partnera - SOUHLAS!!! podle toho,co Miškaa popsala, ten člověk je naprosto nevhodný pro rodinný život s ní. Taky jsou spolu už dost dlouho, milostná fascinace je dávno pryč a přibyly jen problémy. Je něco jiného říkat si při milování "uděláme si dítě", a něco jiného to dítě mít. Musíte počítat s tím, že muž nevlastní dělohu, čímž se nevysmívám, naopak, děloha je orgánem nejen plození, ale i centrem ženskosti. Chlap myslí pinďourem, žena dělohou. Tak to prostě je. Kdo to ví, má náskok.
-Nemyslete si, že problémy Miškyy jsou pouze problémy žen. Můj kamarád, senza chlap, si vzal původně prima ženskou. Po porodu se z ní stala kráva. Ještě spolu sice žijí v jednom bytě, ale o syna (cca.2 roky) se stará víceméně pouze on. A takových chlapů jen já znám mnoho. Kolegova žena byla královna sexu do té doby, než porodila dvojčata. Pak mu dala zaracha totálně. Takže se rozvedl a našel si partnerku, která mu každý večer dá...Ženský problém je, že většinou jsou na své dítě vysoce vázány, zatímco muž se  smíří s odloučením. Ale při namlouvání je odpovědnost rovnocenná. Klamou chlapi i ženy.  Bohužel neexistují jednoznačná pravidla.  Každý je jiný. Já jsem měl v životě 5 dlouhodobých vztahů (myslím aspoň rok a více, nejdelší trvá už 26 let), včetně dvou manželství.  Všechny byly přenádherné pro všechny zúčastněné. A všechny začaly souloží nebo aspoň pokusem o ni, přestože dr. Plzák a chudinka Jitka Asterová to nedoporučují. Zatímco spousta "dobývání" i několikaměsíčního skončila fiaskem. Když vám holka,pro niž ze sebe děláte půl roku skoro blázna, Cyrano je hadr proti tomu, řekne  v okamžiku, kdy "zasouváte": Stejně o mě stojíš jen pro tohle", je to na zbláznění. Jsou i takové mezi vámi.
TAKŽE: Nevěšte hlavu, lidi jsou míchanice a je třeba hledat tak dlouho, dokud nevyberete toho pravého. A když to nevyjde, hned pryč s ním a znovu. Nenechte se v tom mlít jak v pražce. Věci se samy od sebe nevyřeší. Chce to odvahu a čin!
Ahojda.

Není tady

 

#61 24. 11. 2006 22:05

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: Nějak nám to doma vázne...

Dobře napsané. Pane s Vámi se musí dobře žít.  Bez ironie.

Není tady

 

#62 25. 11. 2006 20:37

Miškaa
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 8. 3. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Nějak nám to doma vázne...

Holky já vůbec nejsem schopná se s vámi domluvit na sraz, mě se to teď nějak všechno nahrnulo, doktoříí a ti ostatní. Já se co nejdříve ozvu, každopádně se všem mooc omlouvám rodnarodnarodna


Usmívejte se, život je sranda
http://lilypie.com/pic/080912/C19K.jpghttp://b3.lilypie.com/rwezp2/.png

Není tady

 

#63 1. 12. 2006 10:05

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Nějak nám to doma vázne...

Miško, já si vzpomínám na sebe, když jsem měla partnera o rok staršího.. Začali jsme spolu chodit v mých skoro 17. Zpětně, když se ohlédnu, tak vidím sobce a nevyzrálou osobnost.. Momentálně je mu 27 a dle slov jeho sestry se nezměnil. Má asi dvou měsíční mimčo, ale chová se stejně k nové partnerce (je mi ji líto a jeho sestra tuší, že od něj časem odejdou). Brrr, jsem ráda, že jsem z toho vztahu po 4 letech vybruslila, páč vím, že co jsem očekávala od vztahu, tak by se nikdy nestalo..

Nicméně Ti neradím radikální řešení, ale začít víc mezi sebou komunikovat a sdělovat si svoje pocity a přání.. Já do ex-přítele mluvila jako do dubu - bohužel žádná zpětná vazba nepřicházela, proto jsem zvolila únik, což bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v mém životě, páč by mě stáhnul ke dnu...

Můj manžel je naprostý opak - zodpovědný, velkorysý, a ikdyž nevyjadřuje moc svoje emoce, tak jsem si jista jeho láskou...

Hodně štěstí smile

Není tady

 

#64 1. 12. 2006 10:22

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Nějak nám to doma vázne...

PS: ještě jsem chtěla napsat, že nezávidím situaci ségry (21let) a její přítel (23let).. Mají dvě malé děti (skoro 2 roky a 3m). Přítel nejdříve myslí na sebe, po práci bez brčka a kámošů by nemohl existovat, a ikdyž je má rád, tak moc ruku k dílu doma nepřidává.. Ségra už ho chtěla poslat do patřičných končin, ale nějak se začíná smiřovat s osudem. Bydlí u našich, babička je v péči o děti dost nápomocná, takže zatím je to docela o.k.

Ale představa, že by se Ti dva měli o sebe sami starat a děti.. Nevím, nevím, to by asi moc dlouho nefungovalo. Ségra vyčkává, že dospěje... Jo, a to když k nim přijedeme, tak si celou dobu sedí u compu a skládá techno, takže je většinou mimo realitu, což bylo i u mého ex..

Není tady

 

#65 6. 12. 2006 12:53

Gia
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 4267

Re: Nějak nám to doma vázne...

sova

Upravil(a) Gia (6. 12. 2006 20:46)


http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1VrIGXDASuAKh96.png  http://tickers.cafemom.com/t/eNortjK1UjI3NjY1U7IGXDASwQKk57.png

Není tady

 

#66 7. 12. 2006 14:29

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 3668

Re: Nějak nám to doma vázne...

Gia napsal(a):

sova

Gio, včera jsem si tu přečetla tvůj příspěvek, nestačila jsem reagovat.. páč jsme jely s N. na plavání a ejhle, dneska už je smazáno vissla

Není tady

 

#67 9. 12. 2006 18:08

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Nějak nám to doma vázne...

Chlape mezi námi...nemᚠnějakého kamaráda, co je tak fajn a normál jako Ty...? /A co nemá ženu...jako Ty?/

Není tady

 

#68 14. 12. 2006 11:06

Anna9
♥♥-----
Registrovaný: 23. 6. 2006
Příspěvky: 49

Re: Nějak nám to doma vázne...

Ahoj Miško, četla jsem tvůj příběh a je mi dost smutno. Pominu-li tvoje dětství a mládí, které mě dojalo asi nejvíc. musím říct, že jsem na tom vlastně úplně stejně. Sice už jsem vdaná 18 let, ale při prvním narození dcery jsem měla úplně stejná očekávání i zklamání stejná jako ty. Ani kytka nebyla. Dost mě to tenkrát zklamalo, přímo rozčarovalo. Pak jsem očekávala nějakou pomoc, podporu. Úplná naivka. A nastalo to stejné dusno. Moc jsem se snažila vše zvládnout, ale když přijde dítě, je to prostě pecka. Myslím si, že na to se připravit nedá. A muži na to připraveni nejsou asi vůbec. A pokud mᚠstejného sobce jako já, tak ten nebude připravený nikdy. Jeho rodina mě obviňovala, že mám velké nároky. Přece pracuje,tak nemůže doma ani přišroubovat  garnýž. Deset let tak ležel, o víkendu nic nedělal, kdykoliv se zvedl a odjel, nevím kam. moc jsem trápila jako ty. Dnes se tomu směju. Za těch deset let přibral 20kg, já mám lepší vztah s dcerami, donutilo mě to zabývat se sama sebou, tak jsem stále něco studovala, jsem na tom s czím jazykem líp jako on (těžko to nese). A dnes mám díky tomu docela dobré zaměstnání. Prostě co naděláš?Mateřská je těžká. Navíc je teď škaredě, člověk je doma sám. A to je první věc, kterou změň. Jestli mᚠkamarádku, běž za ní, neseď doma. Nebo jestli je u vás nějaké mateřské centrum, navšti je. Chatuj o duši, hledej si svoje radosti. To mi pomohlo přežít. Je to hrozné pomyšlení, že se vdᚠa vlastně jsi sama. Jste oba rodiče, tak i tatínek bude někdy hlídat a ty běž do kurzu, cvičit, do kina, pokud to půjde. Jestli jsi unavená, vyčerpaná a duše zlomená, začni se léčit. Mᚠmalé dítě, a to dá hodně zabrat, ale bude líp. Čas ukáže správnou cestu. Teď jde o to předýchat tuto fázi života, zkusit se postavit na vlastní nohy (to už jsi dokázala několikrát) a hledat všemožně radosti života, vychutnávat si je na plný pecky. Myslím si, že jsem se více a stále zabývala mým mužem, byl pryč a já doma se trápila myšlenkami a přitom mi utíkalo tolik radostí. Jednoho dne jsem se probudila a cítila jsem v sobě neuvěřitelný klid, ticho. Přestala jsem se jím zabývat, nezajímal mě, neměla jsem co řešit. Bylo mi dobře, přestala jsem být závislá. Ale to byl stav po několika letech. Zkus třeba ještě něco změnit. Chlapi jsou si strašně jistí, když je žena na mateřské, pak se to nějak otáčí.  Chce to jen předýchat tuhle situaci. Jsi silná osobnost, ani netušíš, že jsi silnější než on. Staň se něčím moc zajímavou, o kterou se budou chlapi rvát, třeba i ten tvůj. Hádky mi nikdy nic nepřinesly. Hodně síly.

Není tady

 

#69 20. 12. 2006 10:02

Judinka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 21. 4. 2006
Příspěvky: 466

Re: Nějak nám to doma vázne...

Anno9, byla by sis bývala zasloužila lepšího manžela, ale zase by ses stala méně moudrou smile hjarta

Není tady

 

#70 22. 12. 2006 23:14

Kiara
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha - východ
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 9643

Re: Nějak nám to doma vázne...

Ano, Judinko, a co ženskou nezabije, to ji naopak posílí -smile


"Náhody neexistují - to jen Bůh chce zůstat inkognito ..."

Není tady

 

#71 12. 1. 2007 14:51

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Nějak nám to doma vázne...

ahojky, možná mi dokážete poradit. Jsem se svým přítelem téměr 2 roky a příští měsíc bysme se chtěli zasnoubit. Jenže v poslední době se nějak hádáme a není to málo. Buď proto,že je toho na mě moc nebo proto že můj přítel nemá na mě čas. Chápu,že má nějaké povinosti do školy, dělá si doktoranturu, ale nebaví mě jít pořád bokem a čekat až si na mě udělá čas. Několikrát jsem se mu snažila říct,že mě to trápí, že mám pocit že už nejsem pro něj ta hlavní,tak jak to bylo když jsme spolu začínali chodit. Řekl mi,že to není pravda, že mě stále miluje ale že přišli i povinosti a starosti. Ano to přišli, ale copak musí jít romantika a to že chci aby si na mě udělal víc času nutně bokem a já mám čekat až co na mě zbyde? Včera jsme se strašně pohádali, málem jsme se rozešli. Ale já ho nechci ztratit, miluji ho, ale chtěla bych víc jeho času pro sebe, pro nás. Snad mi někdo poradí a řekne mi svůj názor. díky


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#72 12. 1. 2007 14:58

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nějak nám to doma vázne...

jancas: Teda...já mám teď zkouškový.....z učení pomalu šílím a lezu po zdi....a to dělám "jen" normálně vejšku, žádnou doktoranturu.....kdyby mě přítel ještě dobíjel tím, že na něj mám málo času a že pro mě není ten hlavní, asi bych se zcvokla úplně...jo, romantika u nás jde na čas stranou... To se neumíš zabavit nějak sama? (Je pravda, že já se snažím pamatovat i na přítele a na to, že určitě chce být se mnou, chce si povídat, milovat atd., takže já si programově odsunu to učení na jinou dobu a těším se z toho, že jsem si na něj udělala dvě hodinky za týden volno. Ale já jsem ženská a tak uvažuju o víc věcech najednou. I tak jsou dvě hodiny málo, myslím si, ale já teď víc času nemám. Tahle doba pomine a zas bude líp. A chlap - ten neumí obvykle myslet na víc věcí. On se teď prostě musí učit, tak zabere a učí se. Sleduje cíl, loví mamuta....tak ho, proboha, nech. Až ho chytí, moc rád se vrátí k tobě do jeskyně a toho mamuta ti přinese. Pak doufám, že předvedeš náležitý obdiv wink

Není tady

 

#73 12. 1. 2007 15:10

jancas
♥♥♥♥---
Registrovaný: 6. 12. 2006
Příspěvky: 385

Re: Nějak nám to doma vázne...

Eva36 napsal(a):

jancas: Teda...já mám teď zkouškový.....z učení pomalu šílím a lezu po zdi....a to dělám "jen" normálně vejšku, žádnou doktoranturu.....kdyby mě přítel ještě dobíjel tím, že na něj mám málo času a že pro mě není ten hlavní, asi bych se zcvokla úplně...jo, romantika u nás jde na čas stranou... To se neumíš zabavit nějak sama? (Je pravda, že já se snažím pamatovat i na přítele a na to, že určitě chce být se mnou, chce si povídat, milovat atd., takže já si programově odsunu to učení na jinou dobu a těším se z toho, že jsem si na něj udělala dvě hodinky za týden volno. Ale já jsem ženská a tak uvažuju o víc věcech najednou. I tak jsou dvě hodiny málo, myslím si, ale já teď víc času nemám. Tahle doba pomine a zas bude líp. A chlap - ten neumí obvykle myslet na víc věcí. On se teď prostě musí učit, tak zabere a učí se. Sleduje cíl, loví mamuta....tak ho, proboha, nech. Až ho chytí, moc rád se vrátí k tobě do jeskyně a toho mamuta ti přinese. Pak doufám, že předvedeš náležitý obdiv wink

Jistěže se umím zabavit sama, ale taky chci být s ním. Chápu že má povinosti, ale taky on by mohl pochopit to,že je mi po něm smutno. A to že mám pocit že pro něj nejsem ta hlavní není jenom díky tomu učení. to už mám delší dobu. Co mám dělat? Mám být teda trpělivá a být sama? Fajn já budu, ale doufám,že to potom oceni. Opravdu ho miluji a nechci ho ztratit zbytečnýma scénama.


http://premamy.sk/images/ticker/narodeniny/25446.png

Není tady

 

#74 12. 1. 2007 15:13

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Nějak nám to doma vázne...

Já bych taky počkala, až chytí mamuta big_smile Ale zkus se pak sama chopit iniciativy a nějakou společnou aktivitu zařídit, vyjděte si do kina, někam, do ZOO vím já co smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#75 12. 1. 2007 15:21

Eva36
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 4794

Re: Nějak nám to doma vázne...

jancas: Jo, děvče....ony vztahy nejsou o tom, že když ty něco uděláš, tak on zas něco udělá pro tebe (jako že ty počkᚠa on to pak ocení)...takhle to nefunguje. Buďto ho mᚠráda, jseš si vědomá jeho kvalit a pak prostě počkᚠa nebudeš za to čekat nějaký ocenění, nebo si uvědom, že tolik těch kvalit pro tebe zase nemá...no a rozejdi se s ním... Já bych tomu teď dala čas a došla si do knihovny přečíst něco o partnerských vztazích a přemýšlela bych.... Co jinak se ti na vztahu nezdá? ... Ono po dvou letech už je ta zamilovanost pryč a musí se oba snažit, aby vztah nezakrněl a musejí oba projevit dost ochoty, trpělivosti, pochopení, někdy i přeměny sebe sama, Ne proto, že ten druhý to chce, ale že já pochopím, že pro mě bude nejlepší, když třeba nějakou svou vlastnost změním - třeba já jsem šíleně netrpělivá, to jsou muka, když mám čekat, až z partnera vypadne nějaká odpověď na moji otázku....čekám třeba týden....ale beru to tak, že mým úkolem je naučit se trpělivosti, neuspěchávat věci...vím, že on to nedělá schválně, je jiný a já mám šanci se od něj něco naučit....on zase se snaží chápat skrze mě ženy, i svoji dceru z předchozího vztahu...někdy mu odhalím úplně jiné vnímání, než má on...a on se diví a učí se zas ode mně..... Tak to nech chvíli u ledu, čti si a přemýšlej. Určitě jsi mladinká, bezdětná, život před sebou a bez omezení. To já už tak moc mladá nejsem (i když mladá ještě snad jo smile a navíc mám holčinu, takže v životě musím brát ohled i na ni .... ty jsi na startu. Takže - dobrý let! smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů