Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 30. 10. 2007 15:12

Jessika
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 30. 10. 2007
Příspěvky: 4571

Re: Poraďte, co dělat dál ....

kalupinka napsal(a):

.... Nebourejte si domov. Mějte tam zázemí. Ale zkuste žít poněkud jinak. Nepřivázaní k sobě. Mějte svá volna.Jeďte někam sami i spolu po dohodě.....
...do poradny bych nechodila. Jste dost inteligentní, abyste se domluvili. Važ si toho, že jedná na rovinu. Musíš to unést. jinak ho ztratíš už teď.....
....A máte oba doma patřičný díl svobody, nevyčítejte, nesledujte se. I kdybyste se rozešli, najděte si každý toho, co vám bude vyhovovat. Nepřestanete být rodiči. I kdybyste se rozešli, domluvte se na úrovni jako lidi. Jako teď. Držím palce.

Kalupinko, tleskám !!!
Tahle slova by si měla být vyšita zlatou nití na hedvábných polštářkách , které by se jen tak se povalovaly  všude po domácnostech...

Poradnu néééé.  Nikomu na vás nebude záležet  na sobě jako vám samým.


Člověk je moudrý, ale lidstvo je hloupé...

Není tady

 

#102 30. 10. 2007 21:38

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Tak jsme se dnes s manželem domluvili na tom, že na rozvod je prozatím času dost. Máme moc šikovného klučíka, kterého oba máme strašně moc rádi a budeme se snažit, zkusit dát zase rodinu pěkně dohromady. Vztah kamarád s kamarádkou by pro mě nebyl dobrý. Pořád bych se trápila, což manžel uznal. Na rozvodu jsme se dohodli, že je to prozatím unáhlené a zkusíme pro nᚠvztah něco udělat. V pondělí jsme objednaní do manželské poradny (jen jsem to zkusila naposledy navrhnout a on s tím souhlasil). Nemysím si, že by nám to mělo kdoví-jak pomoci, ale můžeme slyšet názor taky od někoho, kdo není v obraze. Třeba to skutečně pomůže. A když ne, třeba pomůže něco jiného .... a když to nevyjde, nebudu si alespoň nikdy vyčítat, že jsem pro to nic neudělala. Ale byla bych strašně moc ráda, kdyby to zase bylo dobré.  I když už si moc iluze nedělám. Díky Vám moc za podporu. Zase se ozvu.

Není tady

 

#103 6. 11. 2007 13:09

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Tak jsme byli v manželské poradně. Byla tam moc příjemná paní, která si s námi dlouho povídala a pak vlastně řekla přesně to, co si mylsíme i my. Probrali jsme to všechno z obou stran. Jak to bude, když se rozejdeme, jak to bude, když spolu zůstaneme. .... Řekla nám ale i dost nových věcí, které jsme my neviděli. Nemyslíme si,že nᚠvztah bude ještě někdy dobrý. Teď se jen potřebujeme dohodnout, jak to bude lepší. Velkou roli teď v našem rozhodování hrají také peníze. Těžko se dá zrealizovat odchod manžela, když jsme vůbec rádi, že vycházíme. Je to strašně těžké. Ale třeba nám taky řekla, že i když si myslíme, že pro malého děláme dobře, že držíme rodinu pohromadě, že to tak vůbec není. On z nás vypozoruje to, že je tatínek má být ten smutný, bez života a maminka ta, co se snaží, aby to všechno fungovalo... Za 14 dní se tam máme zase ukázat a dovézt si "domácí úkol". Takové rozvahy, co nám dá rozvod, co nám vezme, jaké mají vlastnosti (dobré i špatné) partner a jak si dovedeme představit takhle spolu žít dalších několik desítek let. Už na první pohled je nám jasné, že tento vztah skutečně nemá cenu a že rozchod bude nejlepší. Soud nás ale prý nerozvede, pokud hodláme nadále žít ve stejném bytě a vychvovávat společně dítě... ale my jsme se nerozešli ve zlém. Prostě už spolu jen nemůžeme žít  jako muž se ženou. On na víkendy nemá kam jezdit. K nám prozatím jezdit bude. Takže rozvod prozatím řešit nebudeme. Stejně nás to asi nemine. Pokud by měli nastat problémy ve financování domácnosti ze strany manžela, nebo pokud by si třeba jeden z nás našel partnera, stejně se tomu nejspíš nevyhneme. Moc Vám všem děkuji za podporu. Přála bych si, abych se brzy "odmilovala" a aby už to bylo za námi. Nejhorší je, jak to chtějí pořád příbuzní (ze strany manžela) řešit. Pořád to nemůžou pochopit. Mají nás za "ideální pár". A nejen oni. Pro všechny je to šok. A to neustálé vysvětlování nám už leze krkem... Tak ahoj a díky.

Není tady

 

#104 6. 11. 2007 15:51

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Poraďte, co dělat dál ....

godlike Rozís sa v dobrom a vôbec slušne je obrovský výkon a podža mňa aj prejav žudskej vežkosti... A poradňa je tiež asi dobrý nápad, aspoň ukáže cestu von z tej slepej uličky.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů