Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#76 20. 11. 2006 17:15

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Selima napsal(a):

Ja nemám žiadnu podobnú skúsenos, ale ako sa poznám, nechala by som veci len tak plynú a počkala si, čo sa stane. Tlači na pílu nemá význam a asi obaja ešte potrebujete čas, aby ste si uvedomili, čo chcete a čo už nie. Ale zasa sa nemusíte násilne izolova, ja by som šla do takého opatrného kamarátstva s otvoreným koncom(a "nepředloženosti" by som na chvížu odložila).

Nedokážu říct co je lepší, na druhou stranu mám kamarádku, která má takový rozejitý/nerozejitý vztah už delší dobu. Neví na čem je... Přijde mi, že pánům to tak vyhovuje, když se "rozmyslí", můžou se kdykoliv vrátit, proto se snaží udržet nás v nejistotě co nejdéle... dumbom (navíc VÁŽNĚ nejsem trpělivá). Pomóóóóc kapitulation


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#77 20. 11. 2006 17:34

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Andromedo,

zkus si přečíst na Životě po nevěře téma Pocity s odstupem - možná nadhled alespoň na chvíli je právě to, co teď potřebuješ nejvíc. Nenech se odradit názvem,(vím, že se tě právě teď zrovna netýká)...stojí to za to, podle mého názoru obzvl᚝ strana 5. Drž se. smile

Upravil(a) Largo (20. 11. 2006 17:35)


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#78 20. 11. 2006 17:40

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Largo napsal(a):

Andromedo,

zkus si přečíst na Životě po nevěře téma Pocity s odstupem - možná nadhled alespoň na chvíli je právě to, co teď potřebuješ nejvíc. Nenech se odradit názvem,(vím, že se tě právě teď zrovna netýká)...stojí to za to, podle mého názoru obzvl᚝ strana 5. Drž se. smile

Largo, můžeš mi napsat čísla příspěvků, které mᚠna mysli..? Mám nastavené jiné stránkování (mám jen 4 strany, strana po 50, nevím jaké bylo výchozí)...

Díky smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#79 20. 11. 2006 17:55

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Andromedo,

u sebe na monitoru to vidím na příspěvky č. 63 - 116. A při čtení si dej čas, nespěchej .... par

P.S. Jestli se ti příspěvky nezobrazují a jestli je chceš, pošli mi adresu do Soukromých zpráv, vyjedu ti je a pošlu. Přes počítač totiž moc velký umělec nejsem....

Upravil(a) Largo (20. 11. 2006 18:17)


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#80 20. 11. 2006 18:57

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Largo napsal(a):

Andromedo,

u sebe na monitoru to vidím na příspěvky č. 63 - 116. A při čtení si dej čas, nespěchej .... par

P.S. Jestli se ti příspěvky nezobrazují a jestli je chceš, pošli mi adresu do Soukromých zpráv, vyjedu ti je a pošlu. Přes počítač totiž moc velký umělec nejsem....

Pěkné počteníčko, ale to můžu aplikovat, až (pokud) se přítel vrátí... Teď potřebuju vědět, jestli něco mám dělat nebo jestli je lepší hrát mrtvého brouka... smile Ale je pravda, že za těch pár týdnů jsem se naučila hodně... a uvědomila si dost věcí. Jen jsem jednou dole, jednou nahoře, dost se to mění, nevím na čem jsem...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#81 20. 11. 2006 19:27

Largo
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 8. 2006
Příspěvky: 1222

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Andromedo,

myslím, že právě o tom, abys nebyla jednou dole a jindy zas nahoře, abys poznala svou skutečnou cenu a objevila v sobě ženu-čarodějku, o tom ty příspěvky jsou... podle mého je to o úhlu pohledu - podívej se na ně jako na cestu, ne jako na literaturu...


Dobré věci v životě jsou věci nejtišší.

Není tady

 

#82 21. 11. 2006 7:44

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Largo napsal(a):

Andromedo,

myslím, že právě o tom, abys nebyla jednou dole a jindy zas nahoře, abys poznala svou skutečnou cenu a objevila v sobě ženu-čarodějku, o tom ty příspěvky jsou... podle mého je to o úhlu pohledu - podívej se na ně jako na cestu, ne jako na literaturu...

Neberu to jako literaturu, ale jsou to slova, která se dají využít při soužití, které já teď nemám. Je pravda, že ten odchod (nechci ještě psát rozchod, myslím, že jsme si oba uvědomili, že to zatím ještě rozchod není) mi otevřel v některých věcech oči a že se na hodně věcích "minulých" dívám teď jinak. Jak už jsem psala, nechtěla bych se vrátit do stejného vztahu, ale to asi ani on, jinak by neodcházel. Teď se vnímám, že mě ta zkušenost změnila... jenže zatím nejsem schopna si připustit nic jiného než to, že se vrátí a tím směrem bych ráda směřovala své další konání... To ticho a nejistota mě hodně ubíjí, ale co mám dělat??? Poraďte. Koníčky a přátele jsem si nové našla, ale probuzení se ráno v prázdné posteli mě deprimuje. I když se na jednu stranu cítím víc v pohodě a nad věcí, stále jsem ve stresu a hubnu, u mě stačí pár kilo a bude ze mně kostra...


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#83 21. 11. 2006 8:36

terulka
♥♥♥----
Místo: Ústecký kraj
Registrovaný: 13. 11. 2006
Příspěvky: 117

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Andromedo, při čtení Tvého příběhu mě chvílemi mrazilo, zhruba před rokem jsem byla v podobné situaci. Přítel se jednoho dne odstěhoval a mně se celý život zbortil jak domeček z karet.
U nás to po dvou měsících dopadlo tak, že se vrátil, de facto jsme začali nový vztah, včetně té prvotní zamilovanosti.
Předcházela tomu podobná nerozhodnost jako u Tvého expřítele. Když už jsme (asi po měsíci) začali znovu přibližovat, zatlačila jsem na pilu a řekla mu, že se nechci scházet potají a že jediné, co mu můžu nabídnout, je srdíčko na dlani. A jeho odpověď? "Je mi líto, že Ti musím znovu ublížit, ale MOMENTÁLNĚ jsem si jistý, že žádný vztah nechci". To byla rána, po které jsem boj o jeho návrat vzdala.....
Potom přišel obrat - ve chvíli, kdy já už jsem přestala chtít, se to zlomilo v něm... Psal SMS, maily, začal se zajímat o to, s kým trávím čas, co plánuju do budoucna atd. Byla jsem chvíli zmatená, ale nakonec jsem se rozhodla ještě pro jednu šanci. Začali jsme randit, chodit do kina, po pár týdnech jsme jeli na romantický víkend...A na jaře se vše vrátilo do "normálu" - nastěhoval se zpátky a jsme spolu smile
To, že teď Tvůj expřítel mluví o zvelebování podnájmu, toho se vůbec neboj, i u nás to bylo takové....
Jediné, co Ti teď můžu poradit je, abys vypustila veškerou iniciativu (nenavrhovala společné sportování atd.), nepsala mu a nevolala. Byl to on, kdo odešel a musí to být on, kdo se případně bude chtít vrátit....
Už teď jsi na správné cestě - investuješ do šatníku, make-upu, to je skvělé wink
Nech všemu volný průběh a uvidíš - jestli o Tebe má zájem, bude se snažit, jestli ne, nestál za to. A i kdyby Ti po čase řekl, že se chce vrátit, budeš to Ty, na kom bude to konečné rozhodnutí, jestli ano nebo ne...........
Držím Ti pěsti, abys to zvládla.
P.S. Ještě jedna věc - zkus si pořídit knížku Jeronýma Klimeše "Partneři a rozchody", mně osobně moc pomohla. Díky ní jsem pochopila, co přesně prožívám já, co přítel a co bude následovat. Rozchody jsou tam rozdělené do několika fází a najdeš tam i spoustu rad, jak se v té které fázi chovat.

Není tady

 

#84 21. 11. 2006 10:16

engie
♥------
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 9

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Co pise terulka - krasne... No ja som zazila presne opak. Tiez som si stale nahovarala, ze budeme spolu. Ze ma miluje, atd. Naznaky boli - ale topiaci sa aj slamky chyta. S odstupom to vnimam uplne inak. To, ze mu nie je jedno, ze trpis je pekne... No na druhej strane, ak nema potrebu Ta vidat, kontaktovat a ten prvy co sa ozve si len Ty - to myslim, ze nie je znak lasky... Proste mozno som neveriaci Tomas a pisem to tvrdo... No realita byva casto ina a tvrda. Preto Ti chcem napisat Andromeda, aby si pripustila aj tu variantu, ze uz sa nevrati. Nemozes zit a upinat sa sa na to, ze nieco sa vrati. Laska sa vynutit neda... A ja som v tomto fakt skeptik. Ak niekto prestane milovat, neda sa lusknut prstom a opat zacne milovat. Zazila som totiz... V jednom mojom 3 rocnom vztahu (zili sme spolu) sa mi vela veci nepacilo, on sa spraval vselijak - trapil ma... Proste casom opadla zalubenost, ruzove okuliare isli bokom a ja som zistila, ze zijem s clovekom, ktoreho nemilujem... On sa zobudil vtedy, ked som sa odstahovala. Zacal sa menit - teda aspon tak sa tvaril, prosikal o nove sance... Ale moja laska k nemu vyprchala... vyprchavala dlho - on to nezaregistroval. A mozno keby zacal skor... Ja som sa stale snazila rozpravat o tom, co ma zranuje a nici... Takze tolko k tomu. Pozeram sa na to z tejto strany, proste niekedy sa veci nedeju tak ako si prajeme. V kazdom pripade, bola by som rada, keby to Tebe vyslo a Tvoj priatel Ta skutocne miloval a vratil sa. Len ci by Ti neostal ten chrobak v hlave a taky zivot nie je zivot. Ze si stale budes v hlave omielat a mat strach, ci Ta neopusti znova a kedy, atd... Aj to som zazila, nie vzdy navrat prinesie stastie. Ja som skor len prezivala a v noci dumala a plakavala, lebo som citila, ze sa nevratil navzdy... A tak aj bolo, opustil ma zas a uz sa nase cesti viac nestretli...

Není tady

 

#85 21. 11. 2006 10:20

Fanny5
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 5. 10. 2006
Příspěvky: 1832

Re: Poraďte, co dělat dál ....

terulka napsal(a):

Jediné, co Ti teď můžu poradit je, abys vypustila veškerou iniciativu (nenavrhovala společné sportování atd.), nepsala mu a nevolala. Byl to on, kdo odešel a musí to být on, kdo se případně bude chtít vrátit....
Už teď jsi na správné cestě - investuješ do šatníku, make-upu, to je skvělé wink
Nech všemu volný průběh a uvidíš - jestli o Tebe má zájem, bude se snažit, jestli ne, nestál za to. A i kdyby Ti po čase řekl, že se chce vrátit, budeš to Ty, na kom bude to konečné rozhodnutí, jestli ano nebo ne...........

Andromedo, tohle je důležitá rada, kterou ti Terulka dává. Nepiš, nevolej. On nesmí mít pocit, že ho dobýváš. Chlapi chtějí dobývat. Starej se o sebe, svůj zevnějšek, choď sportovat s kamarády, choď do společnosti a jeho úplně vynech. On musí začít vyvíjet iniciativu. Jestli tě má rád, tak začne. Uvidíš. Až se osamostatníš a začneš mu trochu unikat, situace se v dobré obrátí. Věř mi, vím, o čem mluvím.

Není tady

 

#86 21. 11. 2006 11:42

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Terulko, děkuju moc za tvoje slova, opravdu strašně moc mi pomohla. Sama jsem netušila, že je možné člověka zároveň milovat i být do něj zamilovaný - vždycky jsem to brala, že je nejprve zamilovanost, která se pak přemění v lásku. Díky moc i za radu, alespoň vím, jak se mám dál zachovat. Nebudu vyhledávat žádné kontakty a vyčkávat, možná mi trochu pomohou i nadcházející Vánoce (tak mě tak napadá, pořizovat nebo nepořizovat vánoční dar - stejně mě tak napadlo, že bych sehnala nějakou pěknou krabici a dala do ní brambory, no toliko nápad) smile

Ohledně knížek, o víkendu jsem si objednala knížku z jiné diskuze (nejspíš), jmenovalo se to něco jako že muži chtějí mrchy a ne hodný holky... Nechcete mi udělat seznam, a to nesháním po jedné? wink

Děkuju taky za držení pěstiček... smile

Engie, Fanny, odpovím po obědě, beztak to tu datlím místo toho, abych pracovala... smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#87 21. 11. 2006 13:17

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Engie, uvědomuju si, že ač Terulčin příběh dopadl dobře, nemusí to tak dopadnout ve všech podobných případech. Jsem si toho vědoma, nicméně já teď budu bojovat (paradoxně tím, že nebudu dělat vůbec nic - nebudu se snažit o kontakt). Uvidím, sama jsem si uvědomila, že v našem vztahu byly i věci, které mi vadily, jen jsem si to nechtěla přiznat. Teď o nich už vím. Uvidím co bude a co přinese čas. Na druhou stranu mám pocit, že pokud se přítel opravdu vrátí, že to pak už nebude opakovat, protože si uvědomí proč se vrací, jako i já sama jsem hodně prozřela a některé věci zkrátka už budu dělat jinak než dříve...

Fanny5, děkuju za podporu a za zvýraznění Terulčiny rady, my ublížený holky některý věci potřebujeme opakovat pořád dokola, než je dokážeme přijmout tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#88 21. 11. 2006 14:40

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Takže jsem se dívala na net na tu knížku od pana Klimeše a je rozebraná (portal.cz)... smůla, leda bych jí sehnala někde v knihkupectví, jenže zítra ráno odjíždím na služebku. Budu to muset nechat na jindy... v knihovně ji mají prezenčně, tak to také není řešení... hmm


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#89 21. 11. 2006 18:52

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Holky, vy nic neradíte smile Je to tady jedna velká "one woman show" smile Zítra jedu na služebku, takže tu pár dní nebudu, ale kdybyste některá náhodou natrefila někde na netu, kde se dá koupit ta knížka Partneři a rozchody, tak vám budu moc a moc vděčná za info, na tom serveru portal.cz ji mají zrovna rozebranou a jinde jsem na ni nenatrefila... Dííííky, mějte se tummenupp


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#90 22. 11. 2006 16:46

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Zadaj si ju do vyhžadávača, možno aj vydavatežstvo má svoju stránku, na ktorej by sa dala kúpi... ale to len tipujem. Inak, neviem, napísa nič objavné a povzbudivé. Hádam len: drž sa!


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#91 24. 11. 2006 16:52

Andromeda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Brno
Registrovaný: 19. 11. 2006
Příspěvky: 2245
Web

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Nakonec jsem se rozhodla založit nové téma o mém problému, přece jenom toto je Petino téma a na konec této diskuze se málokdo dostane... Takže pokud jste došli až sem, tak prosím reagujte do nové diskuze "Rozchod nerozchod..?".

Děkuju smile


Plýžením v plyš! tongue

Není tady

 

#92 29. 10. 2007 13:03

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Tak jsem tady zpátky ... je to rok, co jsem se tady "vyzpovídala". Je pravda, že jsem se snažila dost řídit vašema radama. Zase jsem nějaká kila zhubla. Začala jsem chodit na aerobik, na angličtinu, večer s kámoškama na kafčo, udělala jsem si úplně jiný účas, nakoupila nové oblečení ..... Myslela jsem si, že je to mezi námi lepší. Snažila jsem se ho moc nehlídat, moc se neptat apod. I se sexem to bylo lepší. Byl častěji a hezčí (z jeho strany). Od té doby se změnilo hodně. Za jedno je Vojtíšek už větší klučík (už je mu skoro 2,5), chodí na zkoušku do školky. Manžel se dostal na vysokou školu a jezdí domů pouze na víkendy. Já jsem celý týden s malým doma a doslova "přežívám", jak se na něj těším, až dojede domů. To ale neznamená, že se tady nudím. Denně se navštěvuji s kamarádkama, jezdíme na výlety, chodím na to cvičení, jak jsem psala apod. Ale moc a moc se na něj v pátek těším. Ve škole je 1,5 měsíce. Tentokrát přijel na víkend takový "otrávený" ... připadal mi divný. TAk jsem se ho zeptala, jestli se něco děje... říkal že ne. Tak jsem se zeptalta, jestli mě ještě miluje (už mi dokonce říkával, že mě miluje). Tak mi řekl, že ne. A že mi celou tu dobu lhal. Že to dělal kvůli mě. Že nás nechtěl ztratit. Nemiluje mě, netěší se na mě, nechce se mnou spát. Protože mu to přijde divný, když mě nemiluje. Jezdí domů jen kůlvi malýmu. Já už jsem si myslela, že je všechno v pořádku. Vypadal šastně .... už ten  minulý víkend, kdy dojel domů, jsme měli takovou vážnější debatu. A vlastně už vícekrát, do té doby, co jsem tady psala. Sem tam jsem vybuchla a měla toho už dost. Ten minulý víkend jsem byla na něj naštvaná,protože jsem se dívala na stránky spolužáků a našla jsem tam fotku, jak je na diskotéce a drží tam nějaké dvě spolužačky kolem pasu. Byl na té fotce takový rozesmátý a mě to přišlo strašně líto. Že se tak hezky na mě ani neusměje. Ten minulý týden, co byl v Praze, byl asi 3 x večer se bavit. Naposledy ve čtvrtek, a to až do 3hod do rána. Pak byl v pátek u nás doma takový unavený a mě to bylo děsně líto. Že je to na úkor Vojtíška, který se na tatínka strašně těší. Jen jsem mu řekla, že by bylo asi lepší, kdyby se snažil v Praze více naučit, aby to pak nemusel dělat doma a více se tam vyspat, aby pak nebyl unavený. On se do mě pustil, že se tam celou dobu taky neválí na zadku .... že se tam taky hodně naučí apod. No a taky jsem mu řekla, že mi vadí ta fotka. Že se baví s děvčaty a já sedím doma. A že mi to vadí. On říkal, tak dobře, nebudu se s nikým fotit apod. Jenže já tam pak našla po týdnu další fotku. Tam je zase držel kolem krku. Moc mě to mrzelo. A teď se od něj dozvím, že mě nemiluje, že ho nepřitahuju, že jezdí domů jen kvůli malýmu. A že by se chtěl rozejít, že to takhle dál nejde. To přetvařování. Že mě vůbec nepotřebuje, .... byla jsem z toho hotová. Vojtíška miluje a nechce ho ztratit. Ale říká, že se mnou nebude nikdy šastný. Že prostě potřebuje milovat a že se snažil hodně dlouho, ale nezlepšilo se to. Ta krize už trvá přes dva roky, skoro tři roky. A je to u něj pořád stejný. Říkal, že jsem hezká, hodná, že se perfektně starám o malého, ale, že mu to nestačí. A že by byl rád, kdybych si někoho našla a byla s ním šastná. Tak jsem se ho ptala, jestli by to pak bylo pro něj lepší, když by věděl, že bude malého vychovávat někdo cizí, koho vůbec nezná. NA to mi řekl, že by asi taky nebyl šastný. Tvrdí mi, že si nikoho nechce najít, že nikoho nepotřebuje. Ale to je přece taky blbost. Každý musí přece někoho v životě milovat... Strašně jsem ten víkend brečela a vzpamatovávala se z toho. Nakonec jsme se oba dohodli na tom, že si budeme oba žít sami za sebe. Nebudeme se zajímat o osob. život toho durhéno. (když by se něco dělo - třeba by si našel novou pa¨rtnerku, tak bysme si to řekli), budeme dál o víkendech bydlet v jednom bytě, jezdit s malým na výlety, bavit se, ale jako kamarád s kamarádkou. ... takhle to chce on. Nechce se rovnou rozvést. To můžeme udělat až později, podle toho, jak se to bude vyvíjet dál .... Nehádáme se, mluvíme spolu normálně. Pro malého bude pořád první, zatím i u mně. Ale jak to bude dál, to skutečně nevím. Chtěla jsem  navštívit poradnu, ale nechce o tom ani slyšet. Na jednu stranu jsem ráda, že mi to řekl, na druhou vůbec neívm, jak z toho ven. Já jen vím, že ho pořád miluji a že bych udělala pro nᚠvztah hodně. Ale nedokážu to pořád dokola ....
Nenapsala jsem tady asi všechno, ono se to dost špatně popisuje. Ale jestli jste z toho něco pochopili, tak mi prosím napište, co mám dělat.... snažím se mu nevolat, nebulet, prostě ho nechat být... a pořád malinku věřím,že se to všechno vyřeší a já budu zase šastná. Ale je pravda, že všechno špatný je k něčemu dobrý. Třeba budu šasnější bez něj ... ale je to tak těžký  !!!!
Děkuju moc za odpovědi a omlouvám se za překlepy a možná i nějaké chyby. Ale nechci nechat Vojtíka dlouho samotného. Tak zatím ahoj.
A děkuju.

Není tady

 

#93 29. 10. 2007 13:10

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Ještě jsem zapomněla říct, že jsem mu vyčetla, že se nechová příjemně na mé rodiče. Řekl mi, že ho to tam nebaví a že je nemusí. A já mu na to řekla, že jsou to moji rodiče a že k jeho rodičům taky jezdím- a on na to, že své rodiče taky nemusí. Já si pořád nevím rady. Připadá mi,. že má nějaký psychický problém. Samozřejmě jsme to řekli rodičům a sourozencům (že jsme se "rozešli" - že máme jiný vztah), protože to na nás každý poznal. Všichni jsou z toho špatní....

Není tady

 

#94 29. 10. 2007 13:57

Ráček
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 8. 2007
Příspěvky: 973

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Peti, mám pocit z toho cos tady napsala, že tvůj manžel se cítil hodně " pod tlakem " možná ho tvoje láska " hodně dusila " . On sám zřejmě není úplně vyzrálý pro usazení a chce mít určitý pocit svobody a užívat si ji. Viz tvoje objevení fotek se slečnami na zábavě ...usch
Tak to na mě působí .
Chápu, že jsi smutná a nešastná a potřebuješ se z toho vymluvit, jediné co ti mohu doporučit, nevolej , nepiš , nestarej se o něho, on sám musí přijít na to co by ztratil a o co přichází . Hlavně nevyčítej ani rodiče, ani nikoho...On je dospělý a odpovídá si za své chování sám...Ono to všechno souvisí s tou krizí, on sám neví čí je..dumbom


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20721;30/st/20081120/k/ab7c/preg.png
Bude to kluk :-)
KO 16.7
4.7 velký UTZ ve 20.tt

Není tady

 

#95 29. 10. 2007 14:18

ADFka2
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 1. 9. 2006
Příspěvky: 1044

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Ahoj, tak jsem se tím vším prokousala... Petino, Tvůj poslední příspěvek mi připomíná chování mého ex-přítele. Zapomeneme teď na to, že my dva jsme nebyli svoji a nemáme spolu dítě. Věkem jsme vám hodně blízcí (já 24, on 26). On taky nevěděl, co chce. A mně to postupem času začalo připadat, že si prostě jistí ty svoje zadní vrátka. Nemiloval mě, bavil ho život beze mě a já pořád škemrala a snažila se něco měnit... Došlo mi velmi brzy, že tím trápím jen a jen sebe, že jemu je to jedno. Když jsem odešla, když jsem se s ním já rozešla, vypadalo to, že se mu ulevilo (koneckonců i mně). Pak se snažil zvrátit rozchod na pauzu, ale já nechápala, k čemu by to jako mělo být dobré. Bolelo to, ale odmítla jsem. A najednou začal mít zájem. Ptá se mě, jestli už někoho mám, před víkendem píše smsky, kam jdu pařit a když mu odepíšu, zjeví se tam taky. Zpátky by mě ale nechtěl (maximálně do postele - dobře, v tomhle je jiný než Tvůj M).
No, trochu jsem se do toho zamotala - co tím chci říct: tvůj manžel neví, co chce a myslím, že nejlepší řešení pro vás oba bude se rozvést a rozstěhovat. Maličkého stejně vídá o víkendech, takže tady žádná velká změna nebude, není třeba si nic vyčítat. Protože jemu nic nechybí, jsi to TY a jen TY, kdo trpí, a to neskončí, dokud nezačneš nový život. Napřed sama s dítětem, později... kdo ví? Bolí to, já vím. Ale Ty nejsi žádný mejdlo, abys to nezvládla!!!
Držím všechny palečky, co mám...


So please, don´t slow me down, if I´m going too fast!

Není tady

 

#96 29. 10. 2007 14:57

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Holky, díky moc. Zatím se nechystám dělat najaké zásadní rozhodnutí. Spíš budu vyčkávat (pokud to psychicky vydržím) a skutečně mu nevolat, neptat se, co dělá, neškemrat. Buď si uvědomí, že nás chce oba, nebo se časem rozvedeme a bude mít jen Vojtíška... Tak uvidím, jak to bude dál.

Není tady

 

#97 29. 10. 2007 15:49

Anda
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 21. 9. 2006
Příspěvky: 1630

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Peti, já to právě přečetla celé. Navrhované řešení - každý na svém písku - sice zní hezky a rozumně, ale dle mého názoru nic neřeší. Živě si dokážu představit, že si stejný verdikt nad vaším manželstvím přečtu i za 5 let. Celou tu dobu budeš Ta, která doufá, těší se a snaží, žije v iluzi, že se "to třeba změní".  Možná změní, ale spíš asi ne. Rok je dost dlouhá doba (navíc s pouhými víkendovými pobyty) na to, aby zjistil, co a jak. Pokud i teď tvrdí, že se nic nezměnilo, přijmi to jako fakt. Proveď radikální řez a začni si žít SVŮJ život. Nevidím jediný důvod, proč tu agonii prodlužovat. Ber ho jako tátu svého chlapečka a dost. K lásce nikoho nepřinutíš, ale zrovna tak nemůže nikdo nutit Tebe, abys žila bez ní. Rozvodové papíry jsou zas jen papíry, zrovna jako oddací list a pokud se někdy jeho vztah k Tobě změní, má šanci Tě s tím obeznámit. A pak bude na Tobě, jestli budeš chtít oprášit i svoje city. A když nezmění, bude někdo jiný. Jiné varianty endu snad nejsou.
Držím palce.

Není tady

 

#98 29. 10. 2007 17:54

kikulec
Host

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Milá Peti, moje rada je podobná jako Andy. Mám za sebou něco podobnýho. Také jsem slyšela,že se mnou nebude nikdy šastný...Našel si dívčinu,respektive se vrátil k dívce, se kterou chodil za studentských let.
Byla jsem v poradně, a Tobě doporučuji, aby si tam šla taky...psycholog Ti pomůže vidět problém z odstupu.
Bež tam kvůli sobě, stojí to za to.
Já jsem asi po půl roce odešla přes půl republiky k rodičům, začala jsem se učit angličtinu, pracovat na počítači...Celý dlouhý rok a pár měsíců mi trvalo, než jsem to zpracovala. Muž (dosud formálně můj) má o děti zájem, vycházíme spolu dobře a doufám,že to bude tak i dál. On se mnou jako intimní partnerkou nepočítá, vztah ke mně zhasl jak plamínek svíčky.
Nakonec a paradoxně mám teď víc než jsem měla...umím víc, jsem svobodná, chystám se zařídit si bydlení pro sebe a pro svoje děti. Na mužské nemyslím.
Netrap se a začni žít svůj život, uvidíš ,že se najde spoustu pomocných rukou.
Věřím,že budeš šastná. Ten vztah ti bere víc než Ti dává.
ŽIj SVŮJ Ÿivot!
Když budeš se svým mužem vycházet dobře, budeš mít v duši klid a ani Tvůj synek nebude citově strádat.
Jsi silná! Bude dobře!

 

#99 30. 10. 2007 5:11

Petina
♥♥♥♥---
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 271

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Holky, díky za radu. Myslela jsem si, jak jsem silná a vydržím hru na kamarádku, ale večer jsem nevydržela a zavolala mu. Nemůžu být přece jeho kamarádka a dělat, že se nic nestalo.... řekla jsem mu, a se rozhodne. Buď bude můj manžel a budeme držet rodinu pohromadě - prostě se probere a začne se chovat jako dospělý člověk, nebo se rozvedeme. Ale kamarádkou být nemůžu. Stejně si myslím, že už je to jasný, že se rozvedeme. Ale je to tak strašně těžký. Nečekala jsem, že mě to vůbec někdy potká .... Tak ještě jednou díky. Já se ještě ozvu. Pa

Není tady

 

#100 30. 10. 2007 6:39

kikulec
Host

Re: Poraďte, co dělat dál ....

Anda píše, že rozvodový papíry jsou jenom papíry...nemysli na rozvod...
Je toho na tebe moc, začni pomalu. Na rozvod je lepší klid.
Pokud se muž aktivně hlásí o syna, chce s nim být a dává Ti pro něj peníze a mᚠkde bydlet, tak si nepřidělávej starosti s rozvodem.
Věř si, tohle jsem zažívala, člověk se drží, aby se držel...Ale jde to přežít :-) Pomalu začneš cítit, jak z tebe padá obrovský balvan starostí o manžela a o Vᚠvztah. Teď Ti je smutno a jsi tím unavená...vem si z toho to dobré, mᚠšikovného chlapečka a víš jak to ve vztahu nechceš. Dej si čas :-)
Moc Ti držím palce! Bude líp!

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů