Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 9. 2006 20:04

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

drogy?....co myslíte???

v práci  se mnou dělá jedna postavově menší Slovenka,je strašně hubená atd....o tom až za chvilku....
přistěhovala se sem se svým partnerem,nejdřív bydleli na ubytovně a nyní bydlí v jednom domě,v horním patře,které jim pronajímá jejího přítele  šéf...ale v přízemí toho domu jsou garáže a jedna místnost,kde se zdržují lidé, kteří berou a vaří drogy...je to tam takové drogové doupě ...schází se tam samá "elita" z okolí...no děs usch smrad všude z toho vaření pervitinu... hmm ...a ted k jádru věci...ta holka se poslední dobou chová  moc divně...jak jsem řekla,je drobnější skoro až vychrtlé postavy,oči má neustále červené - zorniček jsem si nevšimla, zda je mívá roztažené nebo tak něco...pořád se jakoby třese,říká jak nemůže spát,ráno vypadá strašně....
že ji nikdo v práci nerozumí ,že se s ní nikdo nebaví,ale za to si vesměs může sama,protože práci odbývá,pořád říká jak ju všechno štve,to je potom těžký se s ní normálně bavit dumbom a když už se s ní třeba bavím já,tak mi připadá,jakoby neustále mimo,že mě ani vlastně neposlouchá ...pořád ji něco musím opakovat....
lže všem o všem možném,pořád si půjčuje peníze od lidí z práce,které potom nevrací,ale za co je utrácí- to nikdo neví....její přítel o tom půjčování nic neví...navíc on ji dává také peníze na potřebné věci....co ona teda s nimi dělá???že by měla nějaké nové oblečení-to jsem si nevšimla....a jíst jsem ji viděla tak max. sladkosti nebo rohlík nic víc....

co myslíte?můžou v tom být drogy???nebo jaké jsou další příznaky, že dotyčný bere drogy?????


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#2 30. 9. 2006 11:52

BrenTen
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 8. 2006
Příspěvky: 227

Re: drogy?....co myslíte???

S jistotou se to říct nedá, ale je tady moc typických příznaků dohromady - divné chování, půjčování a nevracení peněz, bydlení poblíž vařičského doupěte. Těžko se to dá vysvětlit jinak než drogami.

Není tady

 

#3 30. 9. 2006 13:35

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: drogy?....co myslíte???

smile Pokud bere drogy, tak bude asi roztěkaná, nervní, málo komunikativní. Jíst zřejmě moc nebude, drogy potlačují chu k jídlu. Když už si něco dávají, jsou to většinou právě sladkosti.
Já bych si s ní o tom asi zkusila promluvit. Nevím, jestli bych dokázala pracovat s takovým člověkem a nic s tím nedělat.
Takhle se to dost těžko posuzuje, ale z chování je to většinou poznat.

Není tady

 

#4 30. 9. 2006 13:39

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: drogy?....co myslíte???

Hi choysiii, ako mame?


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#5 30. 9. 2006 13:48

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: drogy?....co myslíte???

Bubu, bubu.....reta

ahoj rodna mám se skurt, včera jsem byla na storstarkstorstarkstorstarkstorstarkstorstarkstorstarkstorstarkstorstarkstorstark
a dokonce 2x....roll
ale přestěhujeme se z drog někam jinam? Drogy nemusím usch

Není tady

 

#6 30. 9. 2006 13:51

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: drogy?....co myslíte???

ok tak niekam ... na sexuologicku? alebo pozri nactilete ... tongue


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#7 30. 9. 2006 14:07

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: drogy?....co myslíte???

Choys promluvit s ní nebude ted asi jednuché,páč dala výpověď , takže končí.... odchází právě z důvodu,že si s nikým nerozumí,myslí si,že jsou všichni proti ní,že jí dělají naschvály atd.... přitom to není pravda.... roll těžko se jí to dá vymluvit...
snad jedinou možností je odchytit si ji někde venku a promluvit s ní..... kapitulation


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#8 30. 9. 2006 14:37

ESKYMKA
♥♥♥♥♥♥-
Místo: OLOMOUC :-)
Registrovaný: 29. 1. 2006
Příspěvky: 1989

Re: drogy?....co myslíte???

ale zase pochybuji že mi něco řekne...zas až takové kamarádky nejsme.... roll
co byste dělali na mém místě vy????


http://www.tickerclub.com/cache/83b1299046.png

Není tady

 

#9 30. 9. 2006 14:56

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: drogy?....co myslíte???

Eskymko, kdybych s ní pracovala, tak bych se jí určitě snažila nějak pomoci. Nebo aspoň si promluvit, zeptat se jí na to, třeba v tom drogy vůbec nejsou. Ale když říkáš, že u vás v práci končí, tak to třeba ani k ničemu nebude, když už nebudeš mít příležitost se s ní sblížit.
A pokud spolu nekamarádíte, pochybuju, že si tě připustí k tělu. Znám spousty takových lidí, oni chtějí pomoc a čekaj na ní, ale od někoho, komu důvěřujou. hmm........
....nevím.....sad

Není tady

 

#10 30. 9. 2006 18:16

Marika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 2482

Re: drogy?....co myslíte???

Ahojky Eskymko smile

z toho co tu píšeš si na 100% myslím, že je taky na pervitinu. Vím to z vlastní zkušenosti, má velká kamarádka na tom byla stejně.  A pokud člověk nespí a nejí - to je jasnej důkaz toho, že bere perník. Pervitin je droga, která tě vybudí, nemůžeš po ní spát a ani jíst a to i několik dní, a pokud si za dva dny dá znovu, je jasný, že se ani nevyspala a ani nenajedla.Prostě ta chu k jídlu není, nemůže nic pozřít, je jí na zvracení, sem tam něco s ní, spíš třeba tekutou, lehkou, měkkou stravu. To přesně byla má kámoška. Snad se mýlím sad

Hodně štěstí, papa, Marika.

Není tady

 

#11 30. 9. 2006 18:19

Marika
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 12. 5. 2006
Příspěvky: 2482

Re: drogy?....co myslíte???

Ještě to poznᚠtak, že někdy má nálady hrozný, třeba je taková mimo, je unavená, strašně se jí mění nálady, třeba jí hned všechno rozpláče nebo naopak je hodně protivná. Jindy, když si dá tak je strašně rychlá, zbrklá, zmatená, hodně upovídaná, všechno jí jde od ruky....Tak to je asi to, čeho by jsi si mohla všimnout. Taky může mít velké panenky! kapitulation

Tak držím palečky...wink

Není tady

 

#12 16. 10. 2006 16:20

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: drogy?....co myslíte???

ESKYMKA napsal(a):

v práci  se mnou dělá jedna postavově menší Slovenka,je strašně hubená atd....o tom až za chvilku....
přistěhovala se sem se svým partnerem,nejdřív bydleli na ubytovně a nyní bydlí v jednom domě,v horním patře,které jim pronajímá jejího přítele  šéf...ale v přízemí toho domu jsou garáže a jedna místnost,kde se zdržují lidé, kteří berou a vaří drogy...je to tam takové drogové doupě ...schází se tam samá "elita" z okolí...no děs usch smrad všude z toho vaření pervitinu... hmm ...a ted k jádru věci...ta holka se poslední dobou chová  moc divně...jak jsem řekla,je drobnější skoro až vychrtlé postavy,oči má neustále červené - zorniček jsem si nevšimla, zda je mívá roztažené nebo tak něco...pořád se jakoby třese,říká jak nemůže spát,ráno vypadá strašně....
že ji nikdo v práci nerozumí ,že se s ní nikdo nebaví,ale za to si vesměs může sama,protože práci odbývá,pořád říká jak ju všechno štve,to je potom těžký se s ní normálně bavit dumbom a když už se s ní třeba bavím já,tak mi připadá,jakoby neustále mimo,že mě ani vlastně neposlouchá ...pořád ji něco musím opakovat....
lže všem o všem možném,pořád si půjčuje peníze od lidí z práce,které potom nevrací,ale za co je utrácí- to nikdo neví....její přítel o tom půjčování nic neví...navíc on ji dává také peníze na potřebné věci....co ona teda s nimi dělá???že by měla nějaké nové oblečení-to jsem si nevšimla....a jíst jsem ji viděla tak max. sladkosti nebo rohlík nic víc....

co myslíte?můžou v tom být drogy???nebo jaké jsou další příznaky, že dotyčný bere drogy?????

Nechci byt za chytrou a rozdavat rozumy.Ja v drogach (tvrdych) jela nekolik let!! a opravdu jsem v tom jela na maximum ,jé to ale urcita zivotni zkusenost takze se tady v te problematice orientuji,tak jako v problematice odvykani a proste podobne.
Takze pokud neni ona nijak nemocna (coz si myslim ten pripad neni ale vyloucit to nemohu)tak jede na stopro v pervitinu (taky mozna kokainu ale ten ma kratsi ucinek,tohle vypada na ten pervitin,zarudle oci ,trepavost a nespavost) takze asi tak.


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů