Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 29. 9. 2006 18:31

eli
♥♥-----
Registrovaný: 20. 7. 2006
Příspěvky: 32

tlusté střevo

Potřebovala bych poradit. Může si člověk nahmatat tlusté střevo? Něco jsem si nahmatala na levé straně břicha kousek od kyčelní kosti. Děkuji za odpověď.

Upravil(a) eli (22. 9. 2009 9:22)

Není tady

 

#2 1. 10. 2006 8:24

Babucha
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 17. 2. 2006
Příspěvky: 5114

Re: tlusté střevo

Ahoj Eli, no, nejsem si jistá, zda se dá tlusté střevo nahmatat. Já osobně bych řekla, že ne.
Ale nadýmání souvisí s tlustým střevem, tak je možné, že je někde nějaký problém. Ale Eli, pokud mᚠnějaké podezření, jakýkoliv problém, běž určitě ke svému obvodnímu lékaři. Ten tě potom pošle na sono břicha nebo na gastroskopii a budeš vědět více.
A co strava, jíš pravidelně? Zkus se třeba vyhýbat jídlům, která by tě mohla nadýmat.
Možná je to nějaká cysta, kdo ví, já bohužel nejsem odborník, ale problémy s břichem mívám, tak vím, že je opravdu lepší vyhledat lékaře. Protože víš jak to je - do břicha nevidíš, může se něco stát.

Není tady

 

#3 7. 10. 2006 15:29

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: tlusté střevo

Babucha napsal(a):

Ahoj Eli, no, nejsem si jistá, zda se dá tlusté střevo nahmatat. Já osobně bych řekla, že ne.
Ale nadýmání souvisí s tlustým střevem, tak je možné, že je někde nějaký problém. Ale Eli, pokud mᚠnějaké podezření, jakýkoliv problém, běž určitě ke svému obvodnímu lékaři. Ten tě potom pošle na sono břicha nebo na gastroskopii a budeš vědět více.
A co strava, jíš pravidelně? Zkus se třeba vyhýbat jídlům, která by tě mohla nadýmat.
Možná je to nějaká cysta, kdo ví, já bohužel nejsem odborník, ale problémy s břichem mívám, tak vím, že je opravdu lepší vyhledat lékaře. Protože víš jak to je - do břicha nevidíš, může se něco stát.

A nebo tě pošle na velmi oblíbenou kolonoskopii:o

Není tady

 

#4 7. 3. 2007 22:55

kastanka
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 7

Re: tlusté střevo

hjartahjartahjarta...I na tenhle neduh je Colonix..,je pravdou vše ,co říká o něm reklama...,jsem jedna z těch ,co se na to dala...tonguetonguetonguetongue

Není tady

 

#5 16. 4. 2007 5:43

suzanicka
♥------
Registrovaný: 12. 3. 2007
Příspěvky: 19

Re: tlusté střevo

eli napsal(a):

Potřebovala bych poradit. Může si člověk nahmatat tlusté střevo? Něco jsem si nahmatala na levé straně břicha kousek od kyčelní kosti. Je to mírně pohyblivé a nebolí to.  Jsem dost hubená a trpím nadýmáním. Může to být střevo nebo co by to mohlo být? Žádné jiné zdravotní potíže nemám. Děkuji za odpověď.

Ahoj  Eli...nacházím si to samé...často trpím zácpama, nadýmáním a dost často mě bolí na levé straně- podle mě tlusté střevo...a když si lehnu na záda,tak si ho nahmatám..je to takový docela velký...a jsem taky poměrně hubená,tak si myslím,že některé orgány cítíš...

Není tady

 

#6 20. 4. 2007 18:13

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: tlusté střevo

Nadýmání je záležitost tls.střeva,ale i jater.Doporučuji Regalen,Cytosan,Probiosan.
Jsem terapeutka a na netu mám poradnu.Při zájmu napíši web adresu.Jinak jsem na emailu maharata@atlas.cz
Držím pěsti.Marta

suzanicka napsal(a):

eli napsal(a):

Potřebovala bych poradit. Může si člověk nahmatat tlusté střevo? Něco jsem si nahmatala na levé straně břicha kousek od kyčelní kosti. Je to mírně pohyblivé a nebolí to.  Jsem dost hubená a trpím nadýmáním. Může to být střevo nebo co by to mohlo být? Žádné jiné zdravotní potíže nemám. Děkuji za odpověď.

Ahoj  Eli...nacházím si to samé...často trpím zácpama, nadýmáním a dost často mě bolí na levé straně- podle mě tlusté střevo...a když si lehnu na záda,tak si ho nahmatám..je to takový docela velký...a jsem taky poměrně hubená,tak si myslím,že některé orgány cítíš...


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#7 23. 4. 2007 13:22

suzanicka
♥------
Registrovaný: 12. 3. 2007
Příspěvky: 19

Re: tlusté střevo

maharata napsal(a):

Nadýmání je záležitost tls.střeva,ale i jater.Doporučuji Regalen,Cytosan,Probiosan.
Jsem terapeutka a na netu mám poradnu.Při zájmu napíši web adresu.Jinak jsem na emailu maharata@atlas.cz
Držím pěsti.Marta

suzanicka napsal(a):

eli napsal(a):

Potřebovala bych poradit. Může si člověk nahmatat tlusté střevo? Něco jsem si nahmatala na levé straně břicha kousek od kyčelní kosti. Je to mírně pohyblivé a nebolí to.  Jsem dost hubená a trpím nadýmáním. Může to být střevo nebo co by to mohlo být? Žádné jiné zdravotní potíže nemám. Děkuji za odpověď.

Ahoj  Eli...nacházím si to samé...často trpím zácpama, nadýmáním a dost často mě bolí na levé straně- podle mě tlusté střevo...a když si lehnu na záda,tak si ho nahmatám..je to takový docela velký...a jsem taky poměrně hubená,tak si myslím,že některé orgány cítíš...

jo to by bylo super ,kdyby jsi poslala tu adresu, trpím na to docela dost let...nekdy se to zlepsí,ale mam sedavé zaměstnání,celkové malo pohybu a castou zacpu, docela si zahravam,co???sad

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů