|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Stalo se vám to někdy? Cítím, jako by mě něco šimralo v břiše, nejčastěji pod pravým žebrem, jde to jako by i do zad. Cítím to hlavně, když jsem v klidu.
Upravil(a) Babucha (29. 9. 2006 15:47)
Není tady
A v poslední době mě v břiše i tak divně píchá, vždycky někde jinde, občas mi je taky těžko od žaludku.. nemáte někdo podobnou zkušenost, nevím, čím by to mohlo být. Lékaři mi neřekli v podstatě nic...
Není tady
Já mám to samé pořád cítím jak kdyby šimrání ze vnitř .Strašně divný pocit .A už víte co to bylo ?
Upravil(a) zkuzu (9. 3. 2015 12:41)
Není tady

Jestli si to babucha bude těch deset let pamatovat... 
Není tady
Kež by moc by to pohlo:)
Není tady