Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#51 4. 10. 2006 13:48

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: ranní vstávání

anela napsal(a):

holky podívejte se teď po ránu z okna a je po romantice!

Přesně! Jedna známá taky horovala pro "úsvit", jak je všude klid a jak se krásně dejchá a kdesi cosi... Jednou jsem měla tu "čest" to vidět. Z balkonu měla výhled na jeden velký plzeňský rybník a les. Nad vodou se vznášela "mha" a les nebyl skoro vidět a celej ten "přenáramnej" pohled na mě dělal dojem blat na anglický vrchovině, jenom "baskervill" se nekonal... K tomu to mrtvolný světlo, no, horror hotovej...supermario Jenže jestli oni si to skřivánci nepletou s ranní idilkou, kdy už sluníčko svítí, kytičky voní a brabenečci upalujou od píchaček? To je zas něco jinýho, ranní rosa už je fuč, v zahradním altánku je připravenej kaviár, šampaňský a košík čerstvě natrhaných jahod, káva voní, tousty jsou ještě teplý a nikde nikdo, jen klid, mír a ptačí zpěv...A nic se nemusí, protože na všechno je ještě móóóc brzy... big_smile vissla

Není tady

 

#52 4. 10. 2006 14:11

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ranní vstávání

Hellgo - co musím udělat, abych měla takovýhle rána???


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#53 4. 10. 2006 22:36

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: ranní vstávání

helena napsal(a):

Hellgo - co musím udělat, abych měla takovýhle rána???

Šikovně se vdej, třeba za schopného burzovního makléře, počkej až ho ze stresu klepne a posléze se staň rentiérkou... vissla

Není tady

 

#54 5. 10. 2006 6:24

helena
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 31213

Re: ranní vstávání

Jó, schopný burzovní makléře už ulovila dvacetiletá kůzlátka... tak asi nic http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://img1.wapster.pl/logosrv.aspx?id=2134840
Láska je to, čemu dovolujeme, aby nám ubližovalo.
chtěl bych jak ponorka lehnout až na dno a přestat vysílat volací znak...

Není tady

 

#55 5. 10. 2006 8:35

Jarka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 7. 2. 2006
Příspěvky: 292

Re: ranní vstávání

Tak to já vstávám v půl čtvrté někdy ve čtyři a pak dojíždím dvě a půl hodiny do práce. Spát chodím kolem desáté, někdy později. O víkendu si zase občas přispím, hlavně když vím, že nic nemusím, ani vařit, tak to vstávám třeba v osm. Jinak se vstáváním problém nemám, už jsem si zvykla, víc mě vadí to šílené djíždění do práce. Ale zase na druhou stranu se mi občas podaří trochu si v autobusu zdřímnout

Není tady

 

#56 5. 10. 2006 12:14

Lehena
♥♥-----
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 88

Re: ranní vstávání

Teda jak to tak čtu, tak si říkám,jaké mám štěstí..já chodím spát tak nejdřív v půl 12..ale většinou dýl..a vstávám až kolem 9 hodiny, protože dělám od 11..sice celý den skoro v práci..ale to by mě zabilo vstávat třeba v 7 nebo nbedej bože ve 4:15,jak tu někdo psal..vím, že už ve škole jsem trpěla vstávat někdy v půl 7 nebo v kolik..uááá..já  jsem typická sova - narodila jsem se kolem 22 hod..takže na tom ai něco bude..můj oblíbený časík:-))

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů