Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 27. 9. 2006 22:00

madla
♥♥♥----
Registrovaný: 14. 6. 2006
Příspěvky: 102

Odlicovaci kapesnicky

Pouzivate nektera odlicovaci kapenicky? Je to pohodlne, ale ja si po nich pripadam, takova umastena. Napiste jake s tim mate zkusenosti, nebo ktera znacka vam sedi.

Není tady

 

#2 27. 9. 2006 22:10

Iveta X
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 1548

Re: Odlicovaci kapesnicky

Koupila jsem si je jen do porodnice nebo na dovolenou. Taky nemám po jejich použití pocit čistoty, ale naopak si připadám mastná a ulepená. Není to na stálý používání, ale jen vyjímečně a příležitostně... No ale to je jen můj náhzor, třeba má někdo jiný odlišnou zkušenost.


Iveta X

Není tady

 

#3 28. 9. 2006 9:13

dzahila
♥♥♥♥---
Registrovaný: 22. 3. 2006
Příspěvky: 494

Re: Odlicovaci kapesnicky

Já je naopak používám ikdyž mi připadá,že mám mastnější oblyčej,tak na osvěžení.Vyhovují mi pure a používám stejnou kosmetiku:krém,gel na mytí i noční krém.Je to taková řada pro smíšenou ple.Takže jsem s nimi moc spokojená,používám je už pár let.

Není tady

 

#4 28. 9. 2006 9:36

tmavovlaska
♥♥♥♥---
Registrovaný: 8. 4. 2006
Příspěvky: 490

Re: Odlicovaci kapesnicky

Nejlepší byli snad ty od Yves rocher - Serum vegetal, jsou tmavě červené, když jsou v akci stojí zato (jinak jsou dražší), ple je po nich jako miminko, používala jsem je já i segra který bylo 16 a obě sme si je koupily znovu. Jinak oranžové od Avonu, pak jsem měla od Garnier, bílo zelené, ty jsou taky docela fajn, ale jsem ulepená. Já se moc nemaluju takže mi ty ubrousky vyhovují protože s tím stáhnu celý obličej

Není tady

 

#5 29. 9. 2006 8:44

lepista
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 28. 1. 2006
Příspěvky: 1150

Re: Odlicovaci kapesnicky

Ahoj, používám je několik let, nejlépe se mi osvědčila Nivea.

Není tady

 

#6 18. 4. 2007 3:32

Ferda
♥♥♥♥♥♥-
Místo: originalne Olomouc,nyni USA
Registrovaný: 21. 7. 2006
Příspěvky: 1993

Re: Odlicovaci kapesnicky

pouzivam,od Neutrogeny anebo Garnier !ale neni to jedine co pouzivam na odliceni :-), prvni kapesnicek,pak krem a pak tonikum ...
i kdyz na sebe moc make upu nepatlam,jen kapesnicek to neodstrani!
Jsem s ubrousky spokojena

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů