Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 23. 9. 2006 16:20

Sára
♥------
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 9

Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Můj manžel mi bez mého souhlasu odvezl syna z prvního manželství na výlet na celý víkend, přes můj nesouhlas spolu s naší 8 měsíční dcerou. Syn bere antibiotika a lékař řekl, že nemá chodit ven. Já jsem na výlet jet nechtěla, protože mě manžel ponižuje a neustále se hádáme. Vždy se tak snaží urovnat naše hádky, sprostě mi nadá a pak mě vydírá, že odjede s dětmi sám. Vždy jsem nakonec vyměkla a jela taky. Tam se pak choval, jako vzorný otec. Už delší dobu se snažíme se nehádat, ale přes veškeré domluvy se nám to nedaří. Uvažuji o tom, že bysme na zkušební dobu žili odděleně. Jak byste reagovali vy? Obrátili byste se na sociální pracovnici a oznámili, že odvezl dítě bez vašeho souhlasu ?

Není tady

 

#2 23. 9. 2006 16:26

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Máte upravené poměry? (jsou děti svěřeny někomu z rodičů do výchovy? )

Není tady

 

#3 23. 9. 2006 16:32

Sára
♥------
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 9

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Syn je v mé péči, je z prvního manželství a dcera je ve společné péči s mým nynějším druhým manželem.

Není tady

 

#4 23. 9. 2006 16:38

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Já osobně bych počkala až se vrátí z výletu  a pak si to s manželem, vyříkala.  Myslím si, že  to stejné by ti poradila  i socka (není to únos).

Upravil(a) aprill (23. 9. 2006 16:39)

Není tady

 

#5 23. 9. 2006 17:09

Sára
♥------
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 9

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Díky za tvůj názor, určitě to udělám. Už vidím, jak ho nudí ty mé "kecy", jak to nazývá.

Není tady

 

#6 23. 9. 2006 17:13

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Kdybych však měla pocit, že péči o děti manžel nezvládne, asi bych jela za nima.  Víš kam s dětmi jel? Vzal si pro syna léky?
Každého chlapa "kecy" nudí.

Není tady

 

#7 23. 9. 2006 18:49

Sára
♥------
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 9

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Byla jsem u toho, když odjížděl. jel dost daleko je to minimálně 4 hodiny autem. Léky si vzal. Asi to zvládne,ale přesto je to poprvé, co je s malou přes noc sám a ještě v cizím prostředí. On mou péči o ně stále podceňuje, směje se, když mu říkám, že toho mám za celý den dost. Možná mu i prospěje, když si to zažije na vlastní kůži. Několikrát jsem ho žádala, a je s malou týden doma on, aby věděl, jak je to náročné starat se celý den o miminko a o školáka. On jen vidí, že není pořád perfektně uklizené.

Není tady

 

#8 24. 9. 2006 9:21

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Nevím, ale zdá se mi jet na víkend bez mámy s 8měsíčním mimčem (když s ní ještě nebyl tak dlouho jen sám) dost riskantní. Nehledě na to, že Tvůj syn je navíc nemocný. Já bych asi zešílela strachem.....Je to od něj velmi nezodpovědné a sobecké!

Není tady

 

#9 24. 9. 2006 13:52

Irenka21
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 1. 2006
Příspěvky: 2655

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Je to nějaký pako, co Tě chce nervovat a na dětech mu asi moc nezáleží, když tahá kluka s antibiotiky  povenku, já bych si nechala vystavit potvrzení od lékařky , kdy prášky začal brát a do kdy měl ležet a v pondělí si dohodla schůzku na sociálce, někdy takovým tatínkům pouhý pohovr pomůže k větší zodpovědnosti ve vztahu k dětem, oni je mají jako hračky, ale Ty je mᚠv péči a ze zákona ručíš za jejich zdravotní stav.


Naděje je vždy, ale ve stresu ji někdy nevidíme.

Není tady

 

#10 25. 9. 2006 8:19

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Irenka má pravdu, měl by ten tvůj Kasanova vědět, že se nenechᚠod něj uzurpovat a že si takové věci má příště rozmyslet-určitě zajdi na tu socku, určitě se jim to tam taky nebude líbit.

Není tady

 

#11 25. 9. 2006 11:39

Sára
♥------
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 9

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Děkuji Vám za vaše reakce, dost jste mě podpořili. Úřadům to určitě oznámím. Představte si, že při návratu zpět ho zastavila policie a možná přijde o řidičák, jel s dětmi moc rychle. Naštěstí to dopadlo dobře a děti jsou živé a zdravé. Je to trest za to, jaký je hlupák. Kéž by ho to posunulo někam vpřed a vzal si z toho ponaučení.

Není tady

 

#12 30. 9. 2006 22:42

Pavlik
♥♥-----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 51

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Promiň, Sáro, ale žiješ s arogantním blbem. Navíc za syna z prvního manželství zodpovídᚠpouze ty. Ono se to totiž jako únos dá úředně kvalifikovat, když  jeho matka nesouhlasí s jeho odjezdem. Tvůj manžel k němu právně nemá žádnou povinnost a je pro něho cizí člověk. Pokud by se nejednalo o Tvého manžela, ale o známého, tak by jsi jistě na policii šla. Já bych mu osobně vysvětlila, že se dopustil trestného činu, a že příště to již nebude tolerováno. Když opomenu fakt, že syn může zcela jistě dceru nakazit. Na argument, že by se to mohlo stát i doma, lze odpovědět, že  to ano, ale tam má zajištěného svého lékaře a dostatečnou odbornou péči. A můžeš mu klidně říct, že pokud nebude respektovat Tvoje "kecy" , tak bude muset respektovat daleko horší "kecy" na sociálce a při soudu o určení dítěte do péče.

Není tady

 

#13 2. 10. 2006 13:56

Frigo
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12610

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Sáro, za jednu rychlou jízdu nemůže přijít o řidičák.


Motto ženy :  :-)  :-)
Všichni si myslí, že největším snem každé ženy je mít dokonalého muže...
Zbláznili jste se..?!     Největším snem ženy je žrát a nepřibrat!  :-)

Není tady

 

#14 2. 10. 2006 15:12

maminka2904
♥♥-----
Místo: Rokycany
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 74

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Děvčata nezlobte se, ale pokud syn není jeho tak se to dá považovat z únos. I když je to manžel matky k dítěti podle právního hlediska nemá žádný vztah. to je můj názor.
Jinak bych to asi řešila tak, že bych si s manželem promluvila a nejspíš bych asi odešla, ale těžko radit.


http://www.rodice.cz/metrik/828.png

Není tady

 

#15 3. 10. 2006 9:54

Sára
♥------
Registrovaný: 23. 9. 2006
Příspěvky: 9

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Frigo, opravdu můžeš za 1 rychlou jízdu přijít o řidičák, je to v tom bodovém systému a už je to u nás doma skutečností.

Jinak celkově je to smutné, co k tomu dál dodat.

Zdravím všechny.

Není tady

 

#16 4. 10. 2006 13:24

Lukas
♥♥♥----
Místo: Mělník
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 193

Re: Poraďte, mám kontaktovat sociální pracovnici?

Neznam vsechny okolnosti, ale z receneho na mne rady typu "je to unos, ohlasit na policii, socialce, odejit" prijdou prehnane. Nedomnivam se, ze je na miste, aby maminka narizovala otci (a je uplne jedno jestli biologickemu nebo ne - vetsi vahu ma jak ho bere dite), kdy si s detmi smi hrat a kdy ne. Obavam rozumim, ale neznam jeho duvody, takze ho, nezlobte se na mne, neodsoudim.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů