Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 24. 9. 2008 23:40

marvinka1
♥------

Re: ako sa prinúti cviči?

Já jsem začala chodit s kámoškou na spinning a docela nás to baví. Pokud se to zvládne, nejíst více než před cvičením, tak člověk ubírá. Já to zatím bohužel nezvládla, jím o něco více než, když jsem na spinning nechodila, tak ze mě modelka není, ale postava se zformovala určitě. Svaly se zpevní a pokud mᚠvíce svalové hmoty, začne ti to rychleji spalovat a můžeš si více dopřát dobrého jídla.
Dále jsem si koupila kolečkové brusle, což už že jsem si koupila docela drahé mě nutí, abych nezahálela.
Cvičení v kolektivu, ale doporučuji ten spinning, či squash může být výborný sport, pokud mᚠna to kamarády.
Ale nekupuj si rotoped. My si ho koupily už po druhé a zase to využíváme jen jako věšák. Já se přinutím na tom jet tak dvakrát do měsíce, jinak to zahálí.yikes

Upravil(a) marvinka1 (24. 9. 2008 23:42)

Pokud žiješ v souladu s přírodou, nikdy nebudeš chudý. Pokud žiješ podle mínění lidí, nikdy nebudeš bohatý.
Lidé by měli vědět o přírodě.. ne příroda o lidech.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí