Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#126 26. 10. 2006 16:16

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Lord souloží, komorník drží svíčku.
Lord se ptá: „Lady, jste ukojená?“
„Ne, můj sire.“
Po chvíli: „Lady, už jste ukojená?“
„Ne, můj sire.“
Lord říká komorníkovi: „Johne, teď ty budeš souložit a já podržím svíčku.“
Po chvíli: „Lady, jste ukojená?“
„Och ano, můj sire!“
„Vidíš Johne, takhle se drží svíčka.“
**********************************************************************************************

Po prázdninách se děti vrátí do školy a paní učitelka se jich ptá, kde byly.
Jeníček: „Prosím, u nás umějí všichni německy, tak jezdíme do Německa.“
Mařenka: „Prosím, u nás se mluví anglicky, tak jezdíme do Anglie.“
Pepíček: „U nás doma se mluví sprostě, tak jezdíme do pr...!“
**********************************************************************************************

Za lordem přijede po roce na návštěvu matka. Po večeři popíjejí u krbu sherry a matka se ptá: „Tak, Jamesi, co je v tvém životě nového?“ „Nic, máti.“ „Něco se přece za tu dobu, co jsme se neviděli, muselo stát, Jamesi.“ „Vlastně mᚠpravdu, máti. Minulý měsíc jsem se oženil.“ „A koho sis vzal?“ „Svého kuchaře Toma.“ „No fuj, Jamesi! Vždy je to komunista!“
********************************************************************************************

Manželé touží po miminku, ale nějak se jim to ne a ne podařit. Jednou se manžel vrátí o den dřív ze služební cesty a načapá ženu v posteli, pošák klečí s hlavou v jejím rozkroku. Manžel na něj začne řvát: „Tak já se snažím mít děti a ty mi je sem chodíš žrát?!“
**********************************************************************************************

Upravil(a) Ariesek67 (26. 10. 2006 16:17)


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#127 26. 10. 2006 16:25

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Jeee ten posledny je dobryyyyyy big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#128 28. 10. 2006 19:32

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Punčocháče

Miláčku, kdybych býval tušil, ze jsi ještě
panna, byl bych na Tebe něžnější..
Vole, tys to vzal takovým hopem, že jsem si
nestačila sundat punčocháče !!!


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#129 28. 10. 2006 19:36

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

DarkAngel napsal(a):

Me se neejvic libi ten vtip s tim ch¨lapeckem, jak si hraje v kuchyni s vlackem, ale nebudu ho sem psat, je sprosty a ja sproste nemluvim big_smile

tak sproste nemluv ale pis ne? wink


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#130 28. 10. 2006 19:37

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Kluciii jeste piste vtipy ja jsem na tom jako Slunicko.Zadny si nepamatuju ale strasne  se mi to libi  tummenupp


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#131 28. 10. 2006 20:06

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Do fotoshopu príde zákazník a hovorí:
- Chcel by som si z tohto filmu da spravi fotky.
- 9x13?
- 117, prečo sa pýtate?

Ide ožratý chlapík z krčmy a na rohu hodí "šabžu". Ihneď pribehne reportér a kričí do kamery:
- Tak toto vᚠjogurt nedokáže!

Ožratý chlapík príde domov nadránom s mladou kočkou. Manželka ho už samozrejme čaká v kuchyni. Kočku teda nechá stᝠpri dverách a pošepká manželke:
- Počúvaj, nebuď sviňa, povedz že si sestra!

Viete, čo treba da slonovi s hnačkou?
Veža priestoru.


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#132 29. 10. 2006 14:24

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Suzuki
První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: "Dejte mi svobodu nebo mě zabte?" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." - "Výborně Suzuki, a kdo řekl: "Stát je národ a národ nesmí zhynout?" Suzuki se postaví: "Abrahám Lincoln 1863 ve Washigtonu." Učitelka se podívá na žáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi pr..., zasraný Japončíku!!" - "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití." Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "Geogre Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka histericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky, 1997 ve Washigtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne histerii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "smile, takový bordel jsem ještě neviděl!!" Suzuki: "Vladimír špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#133 29. 10. 2006 14:37

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Trpaslík
Jede řidič lesní cestou a v tom uvidí jak na něho mává trpaslík. Tak řidič zastaví a trpaslík mu říká: "Já jsem malý zkur*ený trpaslík a mám hlad, nemᚠkousek chleba???" Tak řidič mu dá kousek chleba a jede dál. Po chvíli narazí na druhého trpaslíka, zase zastaví a trpaslík mu říká: "Já jsem malý zkur*ený trpaslík a mám žízeň, nemᚠtrochu vody???" Řidič mu dá vodu a jede dál. Asi po kilometru zase vidí trpaslíka, zastaví a říká: "Tak co teď chceš ty malý zkur*ený trpaslíku???" "Vaše doklady prosím!!!"
************************************************************************************************
Smrtka
Přijde smrtka do nemocnice a obchází pacienty.
Na LDNce říká jednotlivejm pacientům: "Ty tu budes jestě rok, ty tejden, tobě zbejvaj dva měsíce...."
Jeden stařeček, kterej má na kahánku uteče na dětský oddělení, kde si lehne do postýlky mezi děti. I tam smrtka dorazí a obchazi: "Ty más jestě 50 let, pro tebe si přijdu za 70,... a copak ty tady děláš?"
A dědeček z pod peřinky: "Pinkám, pinkám".
"Tak pinkej,pinkej, já zejtra pídu a pudeme pa."
************************************************************************************************
Ztroskotané letdlo
Ztroskotá letadlo na ostrově s kanibaly. Přežijí to jen Američan, Čech a Němec. Kanibalové je okamžitě objeví a vezmou je do tábora. Tam si je náčelník postaví do řady a říká:
"My vás pustit do lesa a vy si přinést jedno ovoce. Potom já rozhodnout co s vy."
Všichni tři se vydají do lesa. První se vrátí Němec a má banán. Příjde k náčelníkovi a ten říká:
"My ti to strčit do pr.... Ty zařvat a my sníst tě."
A hned začali. Němec začal řvát jako by ho na nože brali. A tak byl kanibaly zabit.
Další přišel Čech s mandarinkou. Příjde k náčelníkovi a ten opět říká:"My ti to strčit do pr.... Ty zařvat a my sníst tě."
Začnou. Jenomže Čech chytne brutální výtlem. Kanibalové nechápou a tak se náčelník ptá:"Co ty smát? Tebe nebolet?"
A Čech na to:"Ale jo bolí to, ale já jsem viděl Američana a ten si nese meloun!"
************************************************************************************************
        Na sibiři
Na Sibiři žije děd a jeho tři synové. Mají malý dřevěný domek a ve stáji
jednu krávu. Jednoho dne našel děd krávu mrtvou a začal zoufat.
"Co budeme dělat, jak se teď uživíme, nebude mléko, máslo ani sýr na prodej."
A šel se oběsit.
Zanedlouho ho našel jeho první syn a začal zoufat.
"Co si si počnem, jak se teď uživíme kráva nám umřela otec se oběsil..."
A tak si řekl, že se půjde utopit. Došel k rybníku vysekal díru do ledu,
ale tu se vynořila vodní víla a řekla:
"Iljo, znám tvé trápení a jestli se se mnou 20x pomiluješ tak ti pomohu,
ale jestli to nezvládneš utopím tě."
Ilja souhlasil. Pomiloval ji poprvé,podruhé, ale po desáté už nemohl a víla ho utopila.
Zanedlouho našel jeho tělo druhý syn a začal zoufat.
"Co si si počnem, jak se teď uživíme kráva nám umřela otec se oběsil, bratr se utopil..."
A tak si řekl, že se taky utopí. Vysekal díru v ledu, ale tu se zase
vynořila vodní víla a řekla:
"Míšo, znám tvé trápení a jestli se se mnou 10x pomiluješ tak ti pomohu,
ale jestli to nezvládneš utopím tě."
Míša souhlasil. Pomiloval ji poprvé,podruhé, ale po šesté už nemohl a víla ho utopila.
Když našel těla svých bratrů i třetí syn nenapadlo ho nic jiného než se jít
taky utopit. Jenže z rybníka se zase vynořila vodní víla a řekla:
"Sašo, znám tvé trápení a jestli se se mnou 5x pomiluješ tak ti pomohu, ale
jestli to nezvládneš, utopím tě."
Sašovi se její návrh ale moc nezamlouval a pravil.
"A mohl bych se s tebou pomilovat i 10x?"
"Ano.", odvětila víla.
"A mohl bych tě pomilovat i 20x?"
"Ano."
"A nechcípneš jako ta kráva?"
***********************************************************************************************

Upravil(a) Ariesek67 (29. 10. 2006 14:39)


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#134 29. 10. 2006 15:01

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Ariesek67 napsal(a):

Suzuki
První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: "Dejte mi svobodu nebo mě zabte?" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." - "Výborně Suzuki, a kdo řekl: "Stát je národ a národ nesmí zhynout?" Suzuki se postaví: "Abrahám Lincoln 1863 ve Washigtonu." Učitelka se podívá na žáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi pr..., zasraný Japončíku!!" - "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití." Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "Geogre Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka histericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky, 1997 ve Washigtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne histerii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "smile, takový bordel jsem ještě neviděl!!" Suzuki: "Vladimír špidla ministru financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

tummenupp lol tummenupp lol


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#135 29. 10. 2006 15:04

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Ariesku normalne uprimne rvu smichy...jeste prosiim gloria godlike


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#136 29. 10. 2006 15:39

Ariesek67
♥♥♥♥---
Místo: okolí Brna
Registrovaný: 14. 1. 2006
Příspěvky: 286

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

suzy napsal(a):

Ariesku normalne uprimne rvu smichy...jeste prosiim gloria godlike

Tak zase zítra dnes už musím jít pracovat a vrátím se až pozdě večer .Zatím paaaaaaaa

Upravil(a) Ariesek67 (29. 10. 2006 15:40)


Moudro dne:
    Pesimista vidí v tunelu tmu, Optimista vidí světlo na konci tunelu
    Realista vidí světla vlaku, Strojvůdce vidí tři debily na kolejích……

Není tady

 

#137 29. 10. 2006 15:44

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Ariesek67 napsal(a):

suzy napsal(a):

Ariesku normalne uprimne rvu smichy...jeste prosiim gloria godlike

Tak zase zítra dnes už musím jít pracovat a vrátím se až pozdě večer .Zatím paaaaaaaa

Jasan.ja si pockam...ale beda beda  dumbom      tak prijemnou praci  kapitulation


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#138 29. 10. 2006 16:14

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Tak kurna, je to Klub psychpatu, nebo vtipnejsi vyhrava ? wink

Ale ne, klidne piste co chcete wink

Ja spis ze zivota. Vcerejsi dialog u vecere, po 2 tydennim navratu domu:
- Milacku, prosim Te, kde mame polevkove koreni ?
- V lednici
- Dik ( chvilka hledani, po chvilce navrat do jidelny, nechapavy pohled ) - Milacku? A kde mame lednici roll
- V posilovne, zlato styrka


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#139 29. 10. 2006 16:19

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

DarkAngel napsal(a):

Tak kurna, je to Klub psychpatu, nebo vtipnejsi vyhrava ? wink

Ale ne, klidne piste co chcete wink

Ja spis ze zivota. Vcerejsi dialog u vecere, po 2 tydennim navratu domu:
- Milacku, prosim Te, kde mame polevkove koreni ?
- V lednici
- Dik ( chvilka hledani, po chvilce navrat do jidelny, nechapavy pohled ) - Milacku? A kde mame lednici roll
- V posilovne, zlato styrka

Vy to doma mate nejaky divny ne?vy pujcujete lednici do fitka?Vy ste tak hodniiiii hjarta


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#140 29. 10. 2006 16:44

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Ahoj Suzy - ne, my mame doma fitko wink ja za to nemohu, vratim se ze SC a vse je jinak, kur** wink No, ale zvykam si.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#141 29. 10. 2006 16:46

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Suzy : No a jak se jinak mas ? Ani nenapises wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#142 29. 10. 2006 16:59

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 2570

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

DarkAngel napsal(a):

Suzy : No a jak se jinak mas ? Ani nenapises wink

Aha takze proste jestli to ja chapu spravne (coz se teda snazim ale  vzdycky mi to nejde) tak mate doma svoje soukromy fitko protoze vas bavi hodne cvicit.Asi tak nejak ze?... Ted uz ten vas rozhovor dava smysl ale predtim to bylo fakt jak u blaznu...no ale to je taky v poradku vlastne,takze mile deti pokracujte v takovych dalsich plnohodnotnych rozhovorech,vzdyt je to krasny ze si tak rozumite lol

A ja?ja jsem zase nachcipana ze bych do toho kopla.Nalivam se litrama caje pak se ale v noci vubec nevyspim protoze furt litam na zachod,mezi jednotlivym curanim neusnu protoze mam problem s usinanim,takze pres den jsem jak idiot ...no takze jo,u me taky vsechno v poradku. vissla


http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

 

#143 29. 10. 2006 17:15

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Suzy, tak to mi je lito :-( :-( :-( Preji Ti brzke uzdraven ! A caje nepij hodne, resp. dej si ho normalne, pres den tak 3 sklenicky, vic neni potreba. Na nachlazeni je nejlepsi se vylezet, pekne v postylce, pod dvema perinama, pri teplote paralen. Caj s citronem sice pomaha, ale jen v zacatcich, na teplotu pak uz je to v haji a navic si poskozujes ledviny. ja se divim, ze jeste funguju, imunitu mam potlacenou od kvetna, zcela zamerne, z me vlastni vule, nekdy Ti o tom napisu do SZ wink Ale kdyby se mi nebyla uplne potlacila imunita, uz tu mezi Vama nejsem, prisaham na kocici chlup wink Cekam nejakou strasnou virozu a ono nic. Citim se lepe, nez predtim wink

Opatruj se pusinko wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#144 30. 10. 2006 15:47

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

DA, co je špatného na čajíčcích? Já je leju celý den.....

Není tady

 

#145 30. 10. 2006 19:57

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

AHOJKY!
JAK SE MAJÍ ČLENOVÉ MÉHO OBLÍBENÉHO KLUBU???? big_smile

Není tady

 

#146 31. 10. 2006 9:18

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

janica napsal(a):

DA, co je špatného na čajíčcích? Já je leju celý den.....

Janica - a co Tvuj mozek ? wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#147 31. 10. 2006 9:20

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Slunicko : Ahoj, ja se mam tedy skevele wink Porad na cestach, porad moc prace, na soukromy zivot mi nejak nezbyva moc casu. Co Ty Slunicko ? Klidne napis do SZ wink


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#148 31. 10. 2006 10:05

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

DarkAngel napsal(a):

janica napsal(a):

DA, co je špatného na čajíčcích? Já je leju celý den.....

Janica - a co Tvuj mozek ? wink

Co je s ním????

Není tady

 

#149 31. 10. 2006 10:13

DarkAngel
♥♥♥♥♥♥-
Místo: klášter sester karmelitánek
Registrovaný: 6. 9. 2006
Příspěvky: 2892

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Janica : No, jako po tom cajicku. Cely den pit caj, to musi ten mozek pekne znehodnotit. Ne, nic ve zlem, ale mam kamose z cajovny, normalni rec s nema neni, cely den chlastaji caj, vecer jsou nameteni, jako by vyslukovali 3 kila travy.


Chtěly jste světici, tak prosím, jsem zde! Ale měly by jste vědět, že se mi to, co dělám, dost  hnusí...

Není tady

 

#150 31. 10. 2006 10:26

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Klub psychopatu, cvoku a geniu

Ahoj Anjeliku vissla
Japa se tu máte, cvoci? Aspoň, že já jsem genius....cool
A Klokan to o sobě taky říkal. Kecka roll
Na Sněžce a na Pradědu je sníh, jdu si vyndat igelitku rodna
a frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrnnnnk big_smile

A taky piju čajíky a zatím jsem docela F pohodě.....skurt

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů