Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#151 21. 12. 2007 11:34

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Na zachode vzdy sedim ... (na pisoari nie big_smile ), ako pisal biker, zachceny zachod ani jeho okolie nemusim a podla toho sa aj spravam.
A pokial je niekto u mna, kto cura po stojacky nerobi mi problem si to prkynko sklopit, aj ked ja ho mavam stale dole.
Nieje jedno ci je hore alebo dole? Je to tak malicherne ... dobra zamienka na buzeraciu a do**bavanie ... Dolezite je, aby bolo ciste, nie? wink


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#152 21. 12. 2007 12:56

Fatimah
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 8. 10. 2007
Příspěvky: 1046
Web

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Já jsem se snažila poctivě zamyslet, proč nějaké ženě vadí, když je prkénko zvednuté... mně nikdy nenapadlo se za to na přítele zlobit, on si ho dává nahoru, já si ho zase dávám dolu. Dávám přednost tomu dát dolů nejen prkénko na sezení, ale i to druhé a nezlobila bych se na přítele, kdyby to dělal taky ;o), ale rozhodně mu do toho nekecám.

Pikantní bylo, když přijel přijel přítelův kamarád z Alžíru - tam se používají jen turecké záchody. Nevím, jestli ten kamarád někdy předtím viděl evropský záchod, ale rozhodně mu nikdo neřekl, že by měl zvedat prkýnko.. no nechutné, co vám budu vykládat. Problém je, že v té jejich kultůře není moc přípustné o takových intimních věcech mluvit a tak se přítel nikdy neodhodlal svéímu kamarádovi vysvětlit, že prkno si chlapi ZVEDAJ ;o)
A teď mi řekněte, jestli vám nepřetalo vadit, že ten vᚠho nedává dolů? ;o)))


Jestliže nevíme, ke kterému přístavu míříme, žádný vítr není příznivý.

Není tady

 

#153 21. 12. 2007 14:45

KALIK
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Město piva
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 18071

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Oni arabové mají obecně problémy s čistotou na evropských záchodech.


Neni nic horšího, než když hlupák dostane myšlenku o které nepochybuje.

Bída a hlad na světě není proto, že nedokážeme nasytit chudé, ale proto, že nedokážeme nasytit bohaté. — Matka Tereza.

Není tady

 

#154 21. 12. 2007 14:47

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

lol Tak potom musí by Slovensko(a aj čechy, bohužiaž) vyslovene arabská krjaina, súdiac podža záchodov pri diažnici...! Mnohé to objasňuje.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#155 23. 12. 2007 10:36

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

KALIK napsal(a):

Oni arabové mají obecně problémy s čistotou na evropských záchodech.

stoltstoltlol


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#156 23. 12. 2007 13:09

Sirius
Host

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Selima napsal(a):

lol Tak potom musí by Slovensko(a aj čechy, bohužiaž) vyslovene arabská krjaina, súdiac podža záchodov pri diažnici...! Mnohé to objasňuje.

pussatummenupptummenuppstolt

 

#157 23. 12. 2007 13:19

lupina montana
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Polabí
Registrovaný: 14. 2. 2007
Příspěvky: 17877

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Selima napsal(a):

lol Tak potom musí by Slovensko(a aj čechy, bohužiaž) vyslovene arabská krjaina, súdiac podža záchodov pri diažnici...! Mnohé to objasňuje.

A moj muž má pravdepodobne dákeho arabského predka, ktorý sa sem-tam prederie na povrch....vavalollollol
Och, ako mi odžahlo! Lebo si už nemusím myslie, že je....no....čuně. Čuně znie lepšie, ako prasa, však? Vidno z toho, že Česi majú k neporiadku zrejme benevolentnejší prístup lollol


Hou, hou, vlci jdou, už jsou tady, už tu jsou......

Není tady

 

#158 29. 12. 2007 7:07

Modroočka
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 10. 2006
Příspěvky: 11401

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

KALIK napsal(a):

Oni arabové mají obecně problémy s čistotou na evropských záchodech.

Jo, takže mí dva synové jsou asi arabové.


Dokud dýchám, žiju....aspoň to tak zatím vypadá

Není tady

 

#159 29. 12. 2007 15:12

ViktorkaLove
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Brno
Registrovaný: 8. 9. 2007
Příspěvky: 5741

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Co já bych za to dala, kdybych měla doma zvednuté a ........ prkénko!!! pussa

Není tady

 

#160 29. 12. 2007 15:19

Damila
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 4. 2007
Příspěvky: 4679

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Naše syny naučil manžel zvedat prkýnko. Mně je jedno, která část je počuraná, jestli tn porcelán, či prkýnko, čistit to musím stejně, bo to pak smrdí.
Manža ale prkýnko sám nezvedá, nebo si sedá (blahořečím). Po klucích zůstává prkýnko zvednuté, ale nepřijde mi jako problém je při čurání sundat.
Proč se tohle vůbec řeší?
Moje mamka zase měla "neřest", že nikdy správně nezašroubovala zubní pastu nebo krém. A příští rok oslaví 40 společných let s tátou. Jelikož jsem podědila podobnou nedůslednost, mám naději, že to manža taky vydrží... smile

Není tady

 

#161 4. 5. 2008 9:44

Josephine
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 11. 6. 2007
Příspěvky: 134

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

markéta napsal(a):

A víš proč to tak tak smrdí??? To neni tim, že by se neuměli strefit, ale tim že nesplachují... Znám dost chlapů, kteří po malé potřebě nespláchnou a ještě si neumyjí ruce!!!!
Tak vidíš... o chlapech kteří čůrají v sedě slyšíš tady... a není jich málo... není to o tom, že muži neumí čůrat v sedě, ale spíš o tom, že jsou líní a pohodlní si sundavat celé kalhoty lol

ten můj taky nechápe. když jsem mu řekla, a to si jako neumyješ ruce? tak na mne zíral, o čem to proboha mluvím. a nevím, proč by muži "snižovalo důstojnost" kdyby čural vsedě. to jako my máme menší důstojnost, protože nečůráme vestoje???? co je to za nesmysl? vždy je to stejně naučené. kdyby to kluka nenaučili v dětství rodiče, vestoje, tak by to neuměl a normálně by čural vsedě.

Není tady

 

#162 23. 9. 2009 22:58

Berberka
♥♥♥----
Registrovaný: 17. 5. 2008
Příspěvky: 174

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

KALIK napsal(a):

Oni arabové mají obecně problémy s čistotou na evropských záchodech.

Nu, proti tomu bych se trochu ohradila - oni sice možná mají trochu jiné představy o tom, jak se evropský záchod používá (pokud ho nikdy neviděli), ale s hygienou jsou na tom často líp, než my. V Alžírsku, alespoň kam až moje zkušenost sahá, je na záchodech vždy dostupná voda, aby se mohl dotyčný umýt (toaleák samozřejmě neexistuje). Kdo se neumyje, porušuje náboženská pravidla. A ta se tam berou trochu vážněji, než u nás. Ehmm...nezanedbatelné procento Alžířanů tvoří Berbeři. Arabové jsou původně minoritní okupační vlna přišedší v 7.-8. století a později. Pokus: zkuste říct Berberovi, že je Arab. Asi ho příliš nepotěšíte. Ale to už na záchod nepatří vissla

Upravil(a) Berberka (23. 9. 2009 22:59)


Imperare sibi maximum imperium est.

Není tady

 

#163 23. 9. 2009 23:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Prkénko nahoře či dole, to je přece tak nepodstatné. Někdo si ho zvedám, někdo zas dává dolů, no a co. Čistota je důležitá.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#164 24. 9. 2009 10:34

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Tak u nas je prkenko prevazne dole. grater Byla bych radsi kdyby zustavalo nahore a ja si ho pri potrebe sklopila. Manzel ani syn ho na horu nedavaji, prestoze jsem jim neustale v patach a snazi se strefovat, syn se pri curani napriklad kouka z okna dumbom a pak to taky tak i nekdy vypada. Nejhorsi je kdyz jdu v noci rozespala na zachod, sednu a....... vracim se do postele nasupena a nevim kdo to tak nechal, jestli stary nebo mlady. usch

Není tady

 

#165 24. 9. 2009 10:56

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

No, vzhledem k tomu, že kamarád mého syna nesplachuje - jaksi není z domova za 13 let naučen va - jsem ráda, že si poklop prkýnka alespoň zvedne. Možná ho to neučili taky, ale nějak mu došlo, že se musí odklopit, než vykoná potřebu.
Jinak Marcio, když můj syn byl malý a začal chodit na záchod, tak se nezavíral. Nevadí, ale chtěla jsem, aby se to naučil, a jak jsem šla jednou okolo záchoda, tak mu říkám - přivírej se...
On na to - cože - a otočil se na mě. Bohužel celý a počůral mi nohy. big_smile
Teď je větší a občas kouká taky jinam, než do mísy... ale aspoň se už zavírá, tak mám nohy v suchu visslalol

Není tady

 

#166 24. 9. 2009 12:27

Marcia111
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 9. 2009
Příspěvky: 610

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

javena napsal(a):

No, vzhledem k tomu, že kamarád mého syna nesplachuje - jaksi není z domova za 13 let naučen va - jsem ráda, že si poklop prkýnka alespoň zvedne. Možná ho to neučili taky, ale nějak mu došlo, že se musí odklopit, než vykoná potřebu.
Jinak Marcio, když můj syn byl malý a začal chodit na záchod, tak se nezavíral. Nevadí, ale chtěla jsem, aby se to naučil, a jak jsem šla jednou okolo záchoda, tak mu říkám - přivírej se...
On na to - cože - a otočil se na mě. Bohužel celý a počůral mi nohy. big_smile
Teď je větší a občas kouká taky jinam, než do mísy... ale aspoň se už zavírá, tak mám nohy v suchu visslalol

Taky docela zabavna historka. big_smile Ja bych, ale osobne byla rada, kdyby to prkenko bylo suche. A to ne, ze bych je k tomu nevedla. Jen Ti chlapi jsou proste od prirody silene natvrdli. Muj syn je strasny bordelar, vecne ma v pokoji neporadek, veci pohazene na zemi a to ho porad napominam a vysvetluji. Uklidi si to jen kdyz nad nim stojim. mad

Není tady

 

#167 24. 9. 2009 13:34

javena
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 8. 2008
Příspěvky: 4274

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Nejen chlapi jsou bordeláři. Kolegyně má dvě dcery, už jsou to velký cácory a kolikrát vypráví... kalhotky, ponožky pod polštářem... špinavý hadry na hromadě... Ale jen co si ta jedna narazila frajera a začala s ním žít, má v bytě čisto, jak na operačním sále, jak uklízí. smile
Ale chlapi to asi nemají takhle nastavený. Dokud je maminka - nemusím uklízet, až nebude maminka, bude manželka... big_smilevissla

Není tady

 

#168 24. 9. 2009 15:34

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Prkýnko u nás není problém, u nás je obrovský problém vyhodit prázdnou ruličku  od papíru kapitulation  . Už jsem to vzdala, nejsem schopna je to naučit butter .

Není tady

 

#169 24. 9. 2009 18:56

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

aprill napsal(a):

Prkýnko u nás není problém, u nás je obrovský problém vyhodit prázdnou ruličku  od papíru kapitulation  . Už jsem to vzdala, nejsem schopna je to naučit butter .

To u nás je to samé. Nejenom že synáček prázdnou ruličku nevyhodí, ale ani ho nenapadne nachystat novou. Ale za to se musím pochlubit - tuhle došlo tekuté mýdlo a on ho úplně sám vyměnil! Myslím, že na 20 letého ogara slušný úspěch.stolt


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#170 24. 9. 2009 21:48

Peuli
♥♥♥♥---
Registrovaný: 29. 3. 2007
Příspěvky: 363

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Tak jsem zjistila, že u nás je to v podstatě v pořádku, synáček prkýnko zvedá, splachuje, ruličku nevyhazuje ... někde jak vidím je to podstatně horší .... a zrovna dneska mi kamarádka poslala vtip, který se tematicky celkem hodí, tak pro zasmání

Na pánské toaletě stojí tři u pisoáru.
První dokončí své dílo a jde si umýt ruce.
Na osušení rukou použije papírové utěrky. Spotřebuje jich asi deset,dokud z rukou neutře každou kapičku
vody.
Otočí se k ostatním a říká "My z Philipsu jsme vedeni k tomu,
abychom všechno dělali extrémně dokonale."
Druhý již také skončil a také si umyje ruce.
Utře si je však pouze do jedné papírové utěrky,
využívajíc každý milimetr čtvereční volné plochy.
Otočí se a povídá: "My ze Siemensu jsme vedeni k tomu,
abychom všechno dělali nejen extrémně
dokonale, ale i extrémně efektivně."
Třetí skončí svou práci a odchází.
Cestou ke dveřím přes rameno prohodí:
"My chlopi z ostravského Baniku, si nechčijeme na ruce."

Není tady

 

#171 24. 9. 2009 23:22

Kuty
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 11. 2. 2007
Příspěvky: 2773

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Judyna napsal(a):

aprill napsal(a):

Prkýnko u nás není problém, u nás je obrovský problém vyhodit prázdnou ruličku  od papíru kapitulation  . Už jsem to vzdala, nejsem schopna je to naučit butter .

To u nás je to samé. Nejenom že synáček prázdnou ruličku nevyhodí, ale ani ho nenapadne nachystat novou. Ale za to se musím pochlubit - tuhle došlo tekuté mýdlo a on ho úplně sám vyměnil! Myslím, že na 20 letého ogara slušný úspěch.stolt

Přidávám se,jsme doma 4,z toho 3 chlapi a vždy to "záhadně" vyjde jen na mě,abych vyměnila ruličku a aby to nebylo až tak okaté,tak je na ní nepatrný zbytek papíru.Vždy mě to děsně vytočí,ale taky mi to připomíná boj s větrnými mlýny.A jsem ráda,jak tady čtu,že v tom nejsem vůbec sama.

Není tady

 

#172 15. 11. 2009 19:05

Lomikel
♥♥♥----
Místo: Jamrtál
Registrovaný: 28. 8. 2006
Příspěvky: 139

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

a což takhle orbis pictus?
Saprlot, jaxe vkládají obrázky?

Upravil(a) Lomikel (15. 11. 2009 19:06)


Ke svobodě nevede jiná cesta, než milující laskavost.
                                                                                     Láma Zopa Rinpočhe

Není tady

 

#173 15. 11. 2009 20:25

miaa
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 1. 9. 2009
Příspěvky: 756

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Ja mám holku, ale ruličkový problém mám taky. Na mně zůstane bez nebo s kousíčkem papíru, jakože ještě tam přece něco je. Občas se už dokonce objeví i nová rulička s papírem, ale tu prázdnou musím vyhodit já. A to máme koš přímo vedle WC! To bude asi nějaká nová nemoc doby, ne? A navíc ta spotřeba! Tedy u mne normální množství. To budou ty rozevláté reklamy s toaletákem po celém domě nebo co. U nás kromě pračky, která žere ponožky, jako všude, navíc žere WC neskutečné množství toaleáku.

Není tady

 

#174 15. 11. 2009 20:50

Tercila
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 15. 5. 2007
Příspěvky: 7001

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

a vždy to "záhadně" vyjde jen na mě,abych vyměnila ruličku a aby to nebylo až tak okaté,tak je na ní nepatrný zbytek papíru.

big_smile big_smile Už už bych se mohla přidat k ruličkářkám big_smile, ale manžel mi minulý týden vyfoukl "téma". Přilša jsem na WC a papír byl vyměněný!!! Byla jsem v šoku big_smile.
Holky, závěr vás asi nepotěší - trvalo to 25 let big_smile big_smile big_smile.

Není tady

 

#175 15. 11. 2009 20:53

aprill
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: kousek od Romči
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 15647

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Tercila napsal(a):

a vždy to "záhadně" vyjde jen na mě,abych vyměnila ruličku a aby to nebylo až tak okaté,tak je na ní nepatrný zbytek papíru.

big_smile big_smile Už už bych se mohla přidat k ruličkářkám big_smile, ale manžel mi minulý týden vyfoukl "téma". Přilša jsem na WC a papír byl vyměněný!!! Byla jsem v šoku big_smile.
Holky, závěr vás asi nepotěší - trvalo to 25 let big_smile big_smile big_smile.

Terci, aby to nebylo - jednou  a dost vissla nebo pokračování za dalších 25 let.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů