Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#101 3. 10. 2006 12:10

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Hm...copak Lysá, tam to znám.......traverzováním... ale na těch lyžích je to přece jen příjemnější. usch

Není tady

 

#102 3. 10. 2006 12:13

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Jo, Janico, souhlas... Dela taky nejake kurzy, tak mu to navrhni...
Jo, to je extrem,z e Te ten tvuj nuti davat  prkynko nahoru... To bych s nim nebyl ani hodinu uz!
Jdu k zubari, z atim se mejte, damy...


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#103 3. 10. 2006 12:13

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Ale to já ještě lyžovat neuměla big_smilebig_smilebig_smile

Zpět k tématu: prkýnko máme bílé loltonguecool

Není tady

 

#104 3. 10. 2006 12:14

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Pa, pa, tak a to nebolí rodna         zubař- skurt

Není tady

 

#105 3. 10. 2006 12:15

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Já chtěla nové dřevěné a neuspěla jsem.
Prý je to jak v panáku na záchodě.....no to mě tedy nepřijde roll

Juraj: no nenutí, jen něco za něco lol Tak a tě to moc nebolí smile

Není tady

 

#106 3. 10. 2006 12:21

Oxi
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 14. 2. 2006
Příspěvky: 14365

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

cely zivot curam po sediacky (teda okrem obdobia kedy do plienok a do musle a v prirode tiez nie) a veeelmi mi vadia navstevy co sa nevedia trafit big_smile


http://www.kolobok.us/smiles/artists/snoozer/koo-koo.gif ... There is only 10 types of people. Those who understand binary and those who don't.  ... http://www.xko.sk/emoticons/bbq.gif

Není tady

 

#107 3. 10. 2006 12:24

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

jani:
Jééééé, to mi připomíná, jak jsem si ve vlaku mezii ty těžký dveře skurt  přirazila prst, když mi bylo asi pět. Řvala jsem jak protržená grater
Brrrr......úplně to vidím a omdlívám...bum skurtskurt
Jsem omdlelá, ty jo, to byla bolest grater auuauuauuau grater

Ale on chce asi to prkýnko a ne ty dveře, viď? No, tak nic lollollol
To byla povídka z dětství rodna

Není tady

 

#108 3. 10. 2006 15:27

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Jo, zubar byl v pohode, damy... dekuji,. ze sjte mi drzeli palce... Je to uz starsi pan puvodne od nas ze Slovenska, a neni zadny "reznik"...

Ani jendou by Ti to nemel rikat, Janico... Pokud ovsem to nemate tak rozdeleny, ze je on Kral a ty jeho poddana... ;-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#109 3. 10. 2006 15:31

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Nebolelo? smile
Už nemusím držet palce?
To jsem ráda, je to pěkná dřina  styrka

Není tady

 

#110 4. 10. 2006 7:31

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Víš Juraji, jsem ženská a občas mám také sklony k přehánění a zveličování a stává se že i k převracení skutečností....... Přiznávám se k tomu a slibuji, že se budu snažit to odbourávat kapitulation
Bylo to tedy takto: Zatím spolu nebydlíme a tak se různě "navštěvujeme" u sebe doma. U nás je v baráku jeden chlap a 4-5 ženskejch a u nich jedna žena a 2-3 chlapi. Logicky tedy u nás je prkénko neustále dole a u nich neustále nahoře. Jednou jsem ho peskovala, že nechal u nás prkénko nahoře (protože mi to přišlo trapný, že je nahoře vůči ostatním členům "mé" domácnosti) a on na to hned, že já u nich ho také nedávám nahoru..... Takže takhle to opravdu bylo, od té doby on ho u nás dává dolů a já u nich zase nahoru.
A teď mě můžete kamenovat, jaká já jsem to lhářka kapitulation lol lol storstark

Není tady

 

#111 4. 10. 2006 8:28

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Janico, "ses jaka ses"... A ja take... A nikdo by nas proto nemel kamenovat... Ani kdyz bys byla bosorka a ja bosorak... ;-)

Diky za vysvetleni... Je to hezke, jak jste to "vyresili"... At Ti to jde ve vsem s nim stejne a budete stastni az do konce...  :-)


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#112 4. 10. 2006 9:15

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Jo díky Juraji, doufám, že se domluvíme i na důležitých věcech a né jen na prkýnku od záchoda gloria
A jen bych ráda podotkla...to že jsme jací jsme neznamená, že bychom na sobě neměli pracovat a nesnažit se měnit k lepšímu reta

Není tady

 

#113 4. 10. 2006 9:59

Juraj
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 1878
Web

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

jo jo, souhlasim, Janico... kazdy den s tim vstavam a do vecera si to mnohdy uz nepamatuji... ;-(


"Hate Cannot Drive Out Hate; Only Love Can Do That." M.L.King Jr.
"Jsa u moci, jsem si permanentně podezřelý." Václav Havel

Není tady

 

#114 4. 10. 2006 10:15

janica
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 2380

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Juraji tak to máme hodně společného dumbom storstark storstark

Není tady

 

#115 5. 10. 2006 13:37

Ivana*M
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Praha
Registrovaný: 17. 4. 2006
Příspěvky: 1935
Web

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Mam doma 2 dospele + 1 skorochlapa. tak uz je mi vsechno jedno.

Není tady

 

#116 5. 10. 2006 17:24

dzifdayly
♥♥♥♥---
Místo: Ústí n.Labem
Registrovaný: 29. 4. 2006
Příspěvky: 311

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Tak já ho taky naučila čůrat vsedě a jak?Jednoduše nebudeš si sedat a toaletu budeš vytírat ty at slyšíš jak to šustí protože je to pocákaný a bylo rozhodnuto.

Není tady

 

#117 5. 10. 2006 17:45

tmavovlaska
♥♥♥♥---
Registrovaný: 8. 4. 2006
Příspěvky: 490

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Ten můj sedí, protože nám nahoře nedrželo prkýnko.. a je po problému, naopak si to chválí tummenupp

Není tady

 

#118 6. 10. 2006 15:10

BB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1767

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Janico, dřevěný prkýnko je na nic. Také jsem po něm toužila .... kámoška si ho pořídila dřív, já to nějak vypustila a když jsem viděla  její prkýnko asi po roce zespodu celé nabobtnalé  ( její chlapík ho nechal nahoře ) tak jsem ráda a pořídila si radši barevné " prolezlé veselým červíkem " ....

A jinak, můj člověk taky čůrá  v sedě a libuje si to , že někdy dojde i " na pevnou "  reta 

Jinak .... krásné téma při pátku ..... není to nádhera, řešit TAKOVÝHLE  problémy ????    tummenupp

Upravil(a) BB (6. 10. 2006 15:10)


BB

Není tady

 

#119 6. 10. 2006 21:51

Helča2
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 9. 5. 2006
Příspěvky: 987

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Řešit zvedání prkénka mi přijde zrovna tak stupidní, jako mačkání zubní pasty uprostřed tuby. Doma jsme 2 ženské a 2 chlapy a takové ,,blbosti ,, fakt neřešíme.


http://ticker.7910.org/as1cA1P0g410010Mzk0MTIxfDAwMDY3NDRkfCBadXphbmthIG3h.gif
nar. v úterý 15.5.2007 ve 23:55 hod v Motole, váha  3,60 kg a  49 cm *

Není tady

 

#120 7. 10. 2006 9:49

Hellga
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 3. 2. 2006
Příspěvky: 5682

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Jééééé..., holky a klucí, ...dočista jsem si poprskala monitor!!! Už jsem na babinetu četla různé "perly", ale tady jsem se fakt nachechtala...tummenupp Pište, pište, já zas dondu...big_smile

P.S. ...a nedejte na "zapšklý baby". hmm Slovy klasika: Jsem člověk a nic lidského mě není cizí...tummenupp

Upravil(a) Hellga (7. 10. 2006 9:53)

Není tady

 

#121 7. 10. 2006 10:35

TERCIA
♥♥-----
Registrovaný: 2. 9. 2006
Příspěvky: 63

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Kaliku,
mohl bys nám tady všem vysvětlit, proč by ses "šprajcnul"? Z jakého rozumného důvodu? Jestliže se podá např. argument, že tříleté dítě musí pak sahat na desku, což je samozřejmě velmi nehygienické, tak mi potom připadá, že chlap by měl rozumně vysvětlit a zdůvodnit, PROČ mu dělá problém vlastně vyhovět takovému rozumnému argumentu? Co mu vlastně brání sáhnout po své potřebě na to prkno a dát ho prostě dolů. Myslím, že čemukoli rozumnému by se měl partner přizpůsobit.
A nemᚠpocit, že by se pak mohla "šprajcnout" manželka a nevyžehlit Ti prádlo do práce, neuvařit oběd, nenakoupit cokoliv....? ;-)
A pokud píšeš (podle mě dosti hloupou větu, promiň) a si holka zvyká na to, že existují chlapi, proč by si nemohl chlap zvyknout na to, že jsou tady taky ženské, hmmm? ;-) :-))...

Není tady

 

#122 7. 10. 2006 11:31

maya
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 706

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

BB napsal(a):

Janico, dřevěný prkýnko je na nic. Také jsem po něm toužila .... kámoška si ho pořídila dřív, já to nějak vypustila a když jsem viděla  její prkýnko asi po roce zespodu celé nabobtnalé  ( její chlapík ho nechal nahoře ) tak jsem ráda a pořídila si radši barevné " prolezlé veselým červíkem " ....

A jinak, můj člověk taky čůrá  v sedě a libuje si to , že někdy dojde i " na pevnou "  reta 

Jinak .... krásné téma při pátku ..... není to nádhera, řešit TAKOVÝHLE  problémy ????    tummenupp

Já zas na dřevěný prkýnko nedám dopustit! Měli jsme nejdřív různý umělohmotný a dřevěný jsme si pak koupili původně z estetického důvodu, když jsme zařizovali nový byt a kupovali dřevěné skříňky do koupelny, tak aby to "ladilo" big_smile . Ale od tý doby, co ho máme, už jiný nechci! Užívám si totiž konečně teď toho příjemného kontaktu těla s přírodním materiálem a ne studenou, neosobní umělou hmotou lol
Jinak když jsem manželovi navrhla, jestli nechce vykonávat svoji malou potřebu vsedě, odmítl s tím, že prý by mu to vadilo psychicky (necítil by se jako normální chlap). Tak to neřeším. Jinak prkýnko sklápíme celé i s deskou, takže neřešíme, jesli "dole" nebo "nahoře" smile

Není tady

 

#123 16. 10. 2006 3:59

commex
♥♥♥----
Místo: Ostrava
Registrovaný: 15. 10. 2006
Příspěvky: 171

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Ahojda všem "Prkénkářům"......
Tak takhle dobře jsem se už dlouho nezasmál....Asi mám doma nějakou zvrácenou ženu...Ta nás (3 chlapy) nutí dávat prkénko nahoru....No kdyby zůstalo dole,tak jsme všichni tři postaveni v lati a máme zaražené vycházky...A to i ten nejmenší-tříletý....
Naše domácí toaleta,je pro nás - chlapy domácí strašák.....A pak ještě taky ten ručník přesně na svém háčku,ten zase na druhém....Ale to bych pro změnu zase rozesmál já Vás,....reta
Jak málo stačí pro ženskou k radosti....

Není tady

 

#124 19. 10. 2006 14:23

Regina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 5487
Web

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Já jsem prozměnu ten prudič s pastou, může mmě vzít čert, když je zmáčklá zprostředka. Tak jsme to vzala jako test trpělivosti a pokaždé tu tubu  "srovnám"...a pak jsem zjistila, že mě nějaká tajmená síla nutí to zmáčknout vprostředku a představuju si, že zrovna vejde do koupelny manžel a otevře údivem pusu...no a já se tou pastou do nich trefím za všechna ta utrpěná léta zubnopastovního formování :cool.  big_smile


Krása a zdraví Před svítáním je největší tma.

Není tady

 

#125 23. 10. 2006 16:31

kalupinka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 28. 4. 2006
Příspěvky: 1367

Re: Milionkrát omílané záchodové prkénko

Takových řečí a vpodstatě nic nevyřešeno... Tady je vás škoda. Uplatnili byste se na nějakých vyšších postech. Tam by to nebylo aspoň zadara.
Uznávám, že jsou detaily, které můžou člověku pěkně život otrávit. Tahle drobnost třeba někoho dožene pomalu k záchvatu bezmocnosti nad tupostí druhého. Má-li to být fifty fifty, skoro nechápu, proč by prkýnko MUSELO být zrovna dole.
Dle mého soudu není nad hezky čisté WC, umyté a ZAVŘENÉ.
A v životě každé domácnosti jsou daleko důležitější věci. Howgh. Domluvila jsem.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů