Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 20. 9. 2006 15:53

AndreaP.
Administrátor
Místo: Severní Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 12313

Zánět průdušek u malého dítěte

Maminky, hledám jakoukoliv radu, jak pomoci tomu svému dvouletému špuntovi. V pondělí jsem s ním byla u lékařky, měl hroznou rýmu, dostal jen nějaké kapičky, že na plících nic neslyší sad Ještě týž den se jeho stav zhoršil, a dnešní noc to bylo nejhorší, celou jí prokašlal, ale tak moc, že se mi až dusil. Ráno jsem s ním šla znovu k doktorce, a ta když už ho viděla, tak se zhrozila toho jak sípe, má zánět průdušek, a to dost silný, takže máme celou tašku léků, včetně antibiotik, sirupu na rozšíření průdušek, jelikož je má tak zúžené, že nemůže dýchat grater a další a další. Jenže mám problém, že nemůžu do něj dostat žádné léky, jde to u nás jen násilím, a to ho držíme tři, abychom do něj dostaly aspoň ty antibiotika:grater: Jsem z toho psychicky úplně v háji, malý celé dny jen brečí, nejí a teď už ani nechce pít. A tak se chci zeptat na jakékoliv i "babské rady", co může pomoci na zánět průdušek, a se mu aspoň trošku lépe dýchá. Předem děkuji.

Není tady

 

#2 20. 9. 2006 16:30

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Zánět průdušek u malého dítěte

Nahřej tvaroh, nebo smetanu a a dej ji malému na hruď, přikryj sáčkem, na to nahřátou osušku.
Na noc mu dej ,,cibulové ponožky"-fakt zabírají (pravidelně dělám své tříleté dcři). Je dobrý majoránkový čaj.

Není tady

 

#3 30. 9. 2006 22:33

maminka2904
♥♥-----
Místo: Rokycany
Registrovaný: 10. 2. 2006
Příspěvky: 74

Re: Zánět průdušek u malého dítěte

co je také dobré je psí sádlo. Namazat na hrudník dát igelit a na to prostěrdlo.


http://www.rodice.cz/metrik/828.png

Není tady

 

#4 5. 10. 2006 15:30

elementgirl
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 1817

Re: Zánět průdušek u malého dítěte

Nedavno mel syn laryngitidu a okamzite nas prijali do nemocnice kde chodil 3x denne na inhalator.U malych deti je to nebezpecne.Jinak medicinku je nejlepsi mu vstriknout injekcni strikackou do pusinky.A dalsi vec.davat k postylce hrnce s horkou vodou aby se zvlhcil vzduch.To pry pomaha!Snad uz je lepe!


Je mnoho lidí, kteří naši duši, naše cítění nechápou... a nás samotné to poté moc ubíjí... Zavidím Vám, jestli nevíte o čem píši... Proto mé životní motto je: "Kdo nezažije, nepochopí!"

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů