Oznámení

19. dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

19. dubna : Obyčejný citrón a jeho netradiční využití beze zbytku. V kuchyni i v domácnosti je skvělý pomocník!

19. dubna : Rodičovství podle zvěrokruhu: Štíři jsou přísní, Panny umí ustoupit.

#26 22. 9. 2006 10:39

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

Re: spani ve skolce

Ptala jsem se ho a on ze medvidek musi plakat.Vic jsem z nej nedostala,dneska porve rano brecel a nechtel do skolky.Co se to sakris deje?

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

#27 22. 9. 2006 10:59

d2dagmar
♥♥♥----
Místo: Morava

Hoky já si myslím,že polovinu problémů mají na triku učitelky.Když můj  kluk chodil do školky měli takovou neústupnou pedantku,že s ní děcka spíš měli trauma.A to nemluvím o dojídání jídla které jim nechutná apod.Pár maminek bylo svědkem že než si je maminka vzala po "O" poblili se u stolu s květáku na mozeček apod.Každému to nechutná,ale ona nepolevila.Stejné to bylo se spaním.Chodila mezi lehátkama jako dráb.Po důrazné domluvě s ředitelkou byla nakonec odejita,ale vsadím se,že odpor k některým pomazánkám a i ke květáku na mozeček u těch dětí setrval.

Zkus domluvit malému,že pokud nebude zlobit na oplátku spát nemusí-jen ležet.A když se mu to podaří třeba jen do půlky spací doby-chválit a chválit-hlavně,že je velkej kluk a třeba se to nakonec podaří,že bude v klidu.Chce to trpělivost a nepolevit.Někdy je to na dumbom .

Není tady

#28 22. 9. 2006 11:49

suzy
♥♥♥♥♥♥-
Místo: brno

d2dagmar napsal(a):

Hoky já si myslím,že polovinu problémů mají na triku učitelky.Když můj  kluk chodil do školky měli takovou neústupnou pedantku,že s ní děcka spíš měli trauma.A to nemluvím o dojídání jídla které jim nechutná apod.Pár maminek bylo svědkem že než si je maminka vzala po "O" poblili se u stolu s květáku na mozeček apod.Každému to nechutná,ale ona nepolevila.Stejné to bylo se spaním.Chodila mezi lehátkama jako dráb.Po důrazné domluvě s ředitelkou byla nakonec odejita,ale vsadím se,že odpor k některým pomazánkám a i ke květáku na mozeček u těch dětí setrval.

Zkus domluvit malému,že pokud nebude zlobit na oplátku spát nemusí-jen ležet.A když se mu to podaří třeba jen do půlky spací doby-chválit a chválit-hlavně,že je velkej kluk a třeba se to nakonec podaří,že bude v klidu.Chce to trpělivost a nepolevit.Někdy je to na dumbom .

Ja mu to rikam porad ze nemusi spat jen lezet ale i tak to bere jako muceni.Rikam mu to i o tom zlobeni kdyz on ale neni nijak vyjmecne zlobivy dite,je to proste 4 letej kluk ...Ten placici medvidek mi nahnal hruzu ,on  malej nerad maluje a ted po tydnu co si vzal pastelky do ruky tak namaluje tohle.Mam obavu jestly nedelam neco spatne.Ja chci ale jen pro nej to nejlepsi,nechci nic podcenit.

http://animace.org/panenky/G300111.gif

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí