Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 19. 9. 2006 17:24

Jana24
♥♥♥----
Registrovaný: 1. 6. 2006
Příspěvky: 101

VŠEM - studium

Ahojky, máte někdo nějaké zkušenosti se studiem Bc. na VŠEM v Praze - organizace, prostředí, spokojenost, náročnost?

Díky za info!

Jančakapitulation

Není tady

 

#2 6. 5. 2007 12:17

Ibi
♥------
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 6

Re: VŠEM - studium

Jana24 napsal(a):

Ahojky, máte někdo nějaké zkušenosti se studiem Bc. na VŠEM v Praze - organizace, prostředí, spokojenost, náročnost?

Díky za info!

Jančakapitulation

Ahoj,
Samotne studium je delsi nez na ostatnich skolach, ale zase je jen o vikendovych dnech, takze pokud mas potize dostat dovolenku atd., tak je to dobre reseni. Bc. je ale na 4 roky misto 3.
Zkousky se udelat daji....tedy ja jsem zatim vsechny udelala.
Vpodstate jsem rada, ze jsem tam sla. Jedine, co mi vadi je, ze je to dlouhe sad. Na druhou stranu mi vyhovuje, ze se muzes udelat vlastni rezim studovani - tj. chodit na zkousky behem celeho roku (maji zkouskovy termin cca 1 x v mesici, pricemz pro ruzne predmety jsou terminy navyseny. Daji ti vsechny studijni materiali, takze nemusis pracne shanet po knihkupectvi a knihovnach. Za cele studium jsem zatim "ze sveho" koupila jen 2 ucebnice navic.
smile preji hodne stesti na studiu wink

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů