|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Čau holky,
nemáte některá tip na místo, restauraci v Ostravě, kde uspořádat svatební hostinu asi tak pro +- 50 lidí?
Není tady
V Ostravě přímo nevím, ale my vždycky jezdíme na oslavy na Vinárnu na Roli v Petřvaldě, je to tam skvělé, dobře vaří, obsluha moc milá... Jinak je ještě jedna Třebovická role v Ostravě-Třebovicích, ale tam to podle mě není tak hezké jako v Petřvaldě. Ale i tam to ujde.
Není tady
Ahoj. Na svatbu je hezké prostředí v restauraci Best ve Slezské Ostravě, u rozhledny. Je to vilka, nahoře se dá i ubytovat - svatební noc ? a malá terasa.
Není tady
Ahoj, kamarádka teď měla svatební hostinu v hotelu Jan Maria. Vypadalo to tam moc pěkně, taky plánujeme s přítel svatbu a zvažujeme, že hostinu uděláme tam, ale ještě se pořád rozhlížím Restaurace Best taky není špatná :-)
Není tady
papara napsal(a):
Ahoj, kamarádka teď měla svatební hostinu v hotelu Jan Maria. Vypadalo to tam moc pěkně, taky plánujeme s přítel svatbu a zvažujeme, že hostinu uděláme tam, ale ještě se pořád rozhlížím Restaurace Best taky není špatná :-)
Spam a navíc vlákno 8 let staré 

Není tady