Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 16. 10. 2006 14:05

choysia
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 28. 3. 2006
Příspěvky: 5989

Re: NÍZKÝ TLAK

A teď si vyberte  big_smilebig_smilebig_smile

Není tady

 

#27 27. 2. 2007 10:12

ice
♥♥-----
Registrovaný: 2. 12. 2006
Příspěvky: 94

Re: NÍZKÝ TLAK

Mam nizky tlak docela dlouho, 80/60 je dlouhodoby normal. Svihla jsem sebou nekolikrat akorat v tehotenstvi, za beznych okolnosti je to dobry. Chtela jsem se zeptat - moje telesna teplota je 35,6° kdyz mam 36,0°  tak to je opravdu uspech. Souvisi to s nizkym tlakem?

Není tady

 

#28 6. 3. 2007 21:02

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: NÍZKÝ TLAK

Trpím také na nízký tlak,jedině co mě pomáhá kafe..Ráno musím mít silný a přes den už slabší..vypiji tak 3 kávy za den..    a hlava se nemotá.....


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#29 16. 3. 2007 12:36

Musim
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 23. 1. 2007
Příspěvky: 1406

Re: NÍZKÝ TLAK

Ice, konečně někdo, kdo je tak "teplý" jako já. Mé hodnoty se po letech ustálily na 100/60-80, někdy mám dokonce i normální tlak. Ale klepu se často zimou a zbytečně se ptám, jestli tato tělesná teplota je normální a co s tím.

Není tady

 

#30 24. 3. 2007 12:06

chomáček
♥♥♥♥♥--
Místo: Praha
Registrovaný: 27. 2. 2006
Příspěvky: 923

Re: NÍZKÝ TLAK

Holky, jestli máte pocit studených nohou nebo rukou a je vám pořád zima, tak si kupte Gingo bilobu. Je to na prokrvení končetin a dokonce i mozek, takže pro lepší pamět. smile

Není tady

 

#31 24. 3. 2007 12:47

bílá kočka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 19. 3. 2007
Příspěvky: 256

Re: NÍZKÝ TLAK

:cool:Ahoj sluníčko!Já na nízký tlak piji čaj z rozmarýny nebo beru tinkturu z rozmarýny.Rozmarýn stabilizuje všechny životní funkce.Beru ho deně již 3 roky bez přestávky a pomáhá mi.Doporučuji.Ještě poraď prosím jak vkládat obrázky?Nejde mi to všdy mi to napíše z důvodu ochrany nejde.:oaO:


Kočka

Není tady

 

#32 21. 8. 2007 15:39

pipi
♥♥-----
Registrovaný: 29. 10. 2006
Příspěvky: 78

Re: NÍZKÝ TLAK

SLUNÍČKO napsal(a):

AHOJKY! kapitulation
PORADÍ MI PROSÍM NĚKDO, JAK ZVEDNOUT TLAK?
MÁM HO NÍZKÝ A MOTÁ SE MI HROZNĚ HLAVA,UŽ JSEM I OMDLELA. TAKY JE MI POŘÁD ZIMA.
JEN PODOTKNU,ŽE ALKOHOL,KTERÝ MI RADIL ZNÁMÝ NEMَU.                   
NEZNÁTE NĚKTERÁ NĚJAKOU BYLINKU,NEBO "BABSKÝ" RECEPT?             DÍKY

Mě se osvědčila koka kola. Mívám nízký tlak hlavně ráno, kupuji si 1/2 litrovou kolu a pomáhá mi. Vím není to moc zdravé, ale nepiji jí každý den pouze když cítím že je mi zle.

Není tady

 

#33 27. 10. 2007 21:37

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: NÍZKÝ TLAK

Mám leta nízky tlak, piju kávu a večer když to jde dám si sklenku vína. Poslední dobou se ozýval žaludek a proto jsem musela kávu omezit a hledat jinou alternativu, dostal se mi do ruky InCardio (směs bylin). Tlak se ustálil a dokonce se mi snížil cholesterol a nohy už nemám tak studené. Konečně můžu něco pochválit.

Není tady

 

#34 27. 10. 2007 23:12

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: NÍZKÝ TLAK

Tak jsem si to zadal do vyhledávače, může to být fakt dobrá věc, ale ta cena...


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#35 28. 10. 2007 12:16

bozenka
♥♥-----
Registrovaný: 27. 10. 2007
Příspěvky: 31

Re: NÍZKÝ TLAK

Judyno mᚠpravdu, je dost drahé, já to mám od známý za nákupku je to o 70 Kč levnější, ale stále je to dost peněz. Já to beru z jiné stránky nemám čas hledat a kupovat bylinky. které by mě pomohly. Nehledě kdyby jsi sehnala směs bylinek co InCardio obsahuje a pila to každý den po celý měsíc, cena by také vystoupala. Takle mám jistotu, že udělám pro moje srdíčko a krevní oběh to nejlepší a klidně se můžu ohýbat a nemusím mít starost, že sebou někde seknu.

Upravil(a) bozenka (28. 10. 2007 13:12)

Není tady

 

#36 5. 6. 2008 10:42

lena111
♥------
Místo: Usti nad Labem
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 4

Re: NÍZKÝ TLAK

AHOJ jsem ráda,že jsem objevila tuto diskuzy,vidim,že to mý motání je u NT běžné.držím vám všem palečky a držte se:reta:

Upravil(a) lena111 (5. 6. 2008 10:56)

Není tady

 

#37 5. 6. 2008 12:32

REŇAS
Host

Re: NÍZKÝ TLAK

Ahoj, smile,tak já také trpím,občas na nízký tlak,ale nikdy to nebylo,tak,až dramatické,jako u tebe Sluníčko,jen,jednou,to manžel,zavolal mou lékařku,píchla mi injekci,doporučila vitamíny,já to měla nízký tlak a vyčerpání. Mně pomáhá,také,to kafe,víno je také pravda(to,ale já nemusím) a 1(né láhev big_smile ) štamprlička slivovičky,prý také,není marná,ale to Sluníčko,jak jsi psala,nemůžeš .. sad
No,ale,co jsem ještě vyčetla od Madžukové,v knize,Co jíst,když..(zabývá se léčbou pomocí bylinek,nebo zelenina,ovoce atd.),tak,na nízký tlak,pomáhá prý čerstvý ananas,dále závra pomůže potlačit,trochu citronové šávy,popř.citr.bonbony nebo kyselá okurka. A stím česnekem,je to tam také.
Dále uvedla recept : do 1 l vína(bohužel,není uvedeno jestli bílé nebo červené,ale na tlak,spíš červené??),přidáme čerstvé lístky šalvěje asi 50ghurá pro bylinky va ) a 1-2 lžíce medu. Směs necháme asi 5 dnů,louhovat,NÉ NA SLUNCI,a pak přefiltrujeme a podle potřeby užíváme 1 likérovou yikes skleničku denně. tongue
Musím,napsat,že my marodi,jsme její rady z této knížky,občas využili(i  sestra,mamčin přítel,kamarádka) a opravdu se některé osvědčily..(né vyléčily,ale pomohly v daných situacích)
Jinak v jiné knize,jsem vyčetla: zvýšit přívod tekutin,v důsledku dehydratace,může tlak,také klesnout,když cítíte slabost,je dobré si dát nápoj pro sportovce,popřípadě masový vývar,tekutiny i soli se tím doplní a krevní tlak znormalizuje. A pak,bylo napsáno,nápoje s cukrem(proto asi ta cola,navíc,pomáhá i při zvracení po lžičkách,mi to kdysi doporučila lékařka,pro malou) i obyčejná vody se napít,prý pomůže. Pomůže i něco zakousnot,pokud jste dlouho nejedli (jídlo né manžela.. wink) a vstávat po sezení,ležení pomalu.. wink Každopádně,při větších problémech,jako to omdlévání,zajít k lékařce sjuk
Bylinky,se určitě dají,koupit,už namíchané přímo na tento problém. A co takhle žen -šen(např.v tabletách),ten si myslím,by mohl,také pomoct. No,tak přeji,všem,a něco z toho,všeho,co tu každá napsala,pomůže a pokud někde něco,ještě vyčtu,tak "písnu"  stolt

 

#38 6. 6. 2008 10:57

lena111
♥------
Místo: Usti nad Labem
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 4

Re: NÍZKÝ TLAK

offtopic

Není tady

 

#39 7. 6. 2008 22:57

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: NÍZKÝ TLAK

Ono je asi také dobré poslouchat své vlastní tělo. Reaguji na příspěvek od Reňas. Já si citron dávám hned po ránu. Jak vstanu, vypiju vodu s citronem, protože jsem zjistila, že mě to úžasně nakopne. Možná mi to opravdu trošku zvedne tlak. A když mi je jaksi divně, vždy začnu jíst, zjišuji, že mi to dělá dobře. Jen ne hladovku! Aspoň u mě to nejde. Taky když na mě šly mdloby, pomáhalo mi jít do čupu a rukama se držet země, za chvilku to bylo v pořádku (ale to souviselo spíš s chudokrevností, ten tlak jsem nikdy až tak nízký neměla).


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#40 8. 6. 2008 8:47

lena111
♥------
Místo: Usti nad Labem
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 4

Re: NÍZKÝ TLAK

chudokrevná jsem taky,dovidám se na sebe věci,které jsou příčinou mého trápenina a také si dávám každý den céčko a nakopne mě,je to věc,že už vím kam patřímgloria

Není tady

 

#41 8. 6. 2008 13:17

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: NÍZKÝ TLAK

Leno, nezoufej. Nevím, kolik Ti je let, já měla největší potíže s chudokrevností asi kolem 20. Teď je mi přes 40, krevní obraz mám celkem v pořádku a tlak mám už taky celkem srovnaný. Takže Tobě se to třeba taky srovná, protože kombinace chudokrevnosti s nízkým tlakem není nic moc.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#42 8. 6. 2008 14:20

PPavlaa
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 1. 3. 2007
Příspěvky: 28044

Re: NÍZKÝ TLAK

No, to by mě zajímalo, kdy se to srovná mě va jsem taky chudokrevná, mám nízkej tlak, v těhu to byla docela síla roll drží mě to pořád a věkem se to moc nelepší sad motá se mi hlava, když jsem unavená nebo delší dobu pořádně nespím, tak se občas složím roll a bývá mi pořád zima sad

Upravil(a) PPavlaa (8. 6. 2008 14:22)


Umění žít není umění hrát s dobrou kartou, ale umění sehrát se špatnou kartou dobrou hru.

Není tady

 

#43 8. 6. 2008 14:59

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: NÍZKÝ TLAK

Tak mně naopak v těhotenství bylo moc dobře. I krevní obraz jsem měla v pořádku. Dělá mi moc dobře pohyb na čerstvé vzduchu, zvl᚝ v předjaří. Mívala jsem problémy se silným měsíčním krvácením. To se mi teď nějak záhadně srovnává (snad to nezakřiknu), takže je mi líp.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#44 23. 6. 2008 13:51

lena111
♥------
Místo: Usti nad Labem
Registrovaný: 5. 6. 2008
Příspěvky: 4

Re: NÍZKÝ TLAK

dumbom

Upravil(a) lena111 (23. 6. 2008 13:55)

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů