Oznámení

6. ledna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

6. ledna : Nejzdravější a nejchutnější rybou je losos. Jak si ho snadno, rychle a pokaždé jinak připravit?

6. ledna : Zima přeje infarktům. Kardiologové vyzývají: volejte záchranku hned při prvních příznacích!

#1 14. 9. 2006 21:12

Ultra
♥♥-----
Místo: CZ
Web

Jak se projevit

Ahoj. Určitě někdy máte chu se nějak umělecky zvýraznit a hodit do světa nějaké svoje výplody fantazie. Nevíte o nějakym dobrym a efektivnim způsobu? Mě osobně by hodně bralo hrát na elektrickou kytaru, nebo točit filmy. Ani jedno se mi však nesplní, protože na to nemám ani prostředky, ani peníze. Malovat neumím, háčkování mě nebaví skurt, básně nikdo nečte a knihu bych sice napsat uměl a možná i chtěl, ale stejně by mi jí nikdo nevydal a nikdo by to nečetl. usch smile Jediný co mě napadlo, je svařovat ze starýho železa sochy a umělecký nesmysly. Svářečku sice mám, ale mladá by mě to asi doma dělat nenechala. big_smile

"Kdo ví, proč je na světě, snese každý způsob života."
(Friedrich Nietzsche)

Není tady

#2 14. 9. 2006 21:44

Lucy
♥♥♥♥♥♥-

Re: Jak se projevit

Nazdárek, podívej se naše výplody v Pavlači téma Udělej si doma aneb naše tvoření.....
Sice to není asi moc pro muže, ale to neva, třeba časem se tam objeví  i nějakej ten mužskej výplod.

Život je jen zavření a otevření očí, záleží jen na Tobě, co v tom krátkém okamžiku uvidíš.

Není tady

#3 16. 9. 2006 19:52

arabela
♥------

...tak mám takový nápad pro lidičky, co se chtějí projevit na veřejnosti literární tvorbou: plánuji založení občanského sdružení pro začínající spisovatele. Jen tak bychom mohli shánět příspěvky na vydávání dílek/samozřejmě těch nejlepších/ a třeba se i vzdělávat a navzájem se radit,kam a co lze na našem knižním a vydavatelském trhu umístit. Prosím-jestli Vás tento nápad zaujal,ozvěte se,a mám přehled,jestli se do tohoto pustit nebo ne. Je mnoho lidí, kteří tvoří do šuplíku a dobře píší. Když se podívám,co se nám nabízí na pultech, kolkrát by člověk zaplakal nad úrovní vydaných děl/ti,co mají peníze,mohou si vydat co je napadne-myslíte si,že je to pro naše kulturní dědictví to pravé ořechové?/.Těším se na odpovědi.

Není tady

#4 16. 9. 2006 20:07

Ultra
♥♥-----
Web

Já bych tomu mohl vyrobit web, jsem programátor.

(Friedrich Nietzsche)

Není tady

#5 18. 9. 2006 11:24

Fatima
♥♥♥♥♥--

Ultra,

nějak jsem nepochopila, o co ti jde? Jde ti o to ventilovat své schopnosti nebo se stát známým? Protože bych řekla, že např. opravdový spisovatel a vlastně jakýkoliv jiný umělec tvoří v první řadě proto, že ho k tomu cosi "pudí", něco napíše... má pocit, že je to dobré... nabídne to k vydání a když si opravdu věří nabízí to dál a dál (viz, autorka harryho Pottera, kterou snad odmítli v několika nakladatelstvích).
Tvůj příspěvek na mně působí tak, že se chceš stát řekněme známým a tak vymýšlíš, co by ti k tomu pomohlo... A věta - knihu bych napsat i uměl, ale nikdo by mně nevydal... no nezlob se, ale tohle může napsat jen trouba. Pokud takhle přemýšlíš, je celkem jasné, že z toho opravdu nic nebude.
Myslím si, že s talentem se člověk rodí a z prstu si jej nevycucá. Samozřejmě - jsou tady jisté "celebrity", které dokázaly prd a stejně je o nich slyšet, ale o takovou slávu snad mpže stát jen někdo hodně malý duchem.

Pokud mᚠdojem, že opravdu něco umíš, tak se do toho pus a neřeš předem, zda ti to přinese úspěch. pokud totiž řešíš především di čeho se pustit, aby ti to doneslo úspěch, pravděpodobně nemᚠani vůli ani touhu něco skutečně dokázat.
A pokud mᚠdojem, že stačí svařit pár kousků železa a vydávat to za umělecké dílo, tak jsi asi opravdu hodně naivní osoba.

Není tady

#6 1. 10. 2006 8:48

Ultra
♥♥-----
Web

Hm, tak nic. No známej teda opravdu bejt nechci.

(Friedrich Nietzsche)

Není tady

#7 30. 11. 2006 22:21

PetaZ
♥♥♥♥♥♥-

Já píšu do šuplíku, respektive do paměti IBM.. Bude to autobiografický dílko.. Uvidíme, jestli aspoň jednu věc dotáhnu do konce. Problém u mě je, že se pro něco nadchnu (umělecký ráz) a ten zápal na začátku rychle opadává.

Vždycky jsem měla pocit, že se můj život bude vyvíjet v tomto duchu. Zpěv skončil jedním vystoupením se sborem, klavír jakbysmet, keramika a malba to je spíš hobby (chodím na kroužky) a teď jsem si v jedný chytrý knížce "Analýza osobního horoskopu" dočetla tučným písmem "zkuste psaní", tak jo, proč ne smile

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí