Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 14. 9. 2006 12:07

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Orient

prosím nepřesouvat

mluvila jsem s mojí lektorkou na orient, která je fakt skvělá a byla by ochotná dojíždět do Prahy, když by se sestavila skupina, takže jestli máte někdo zájem, ptejte se a pište

jako lektorka je fakt jednička


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#2 14. 9. 2006 12:11

adra
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: moje krásné město:-))
Registrovaný: 13. 4. 2006
Příspěvky: 7401

Re: Orient

ahoj Jájo:-))) dovol mi sem jen něco napsat:
včera jsem byla poprvé na orientu - břišním tanci....a bylo to moc pěkný ta hudba...pěkně nahlas...ty pohyby...sice nás upozornila že na nás bude "zlá" že se to musíme pořádně naučit aby jsme z toho měli ten pravý požitek...moc jsem si to užila, lektorka vubec zlá nebyla hodina utekla jako voda a já se strašně těším na další hodinu,doporučuju vřele všem je to něco úžasnýho:-))))


Co uděláme v životě pro sebe, to si s sebou vezmeme do hrobu. Co uděláme v životě pro druhé, to tu zůstane na věky...

"Pri milování zavři oci a užívej ho plnými doušky, je to dar co teď v tuhle chvilku mas, ale jak skonci vic nedoufej. Milování je dar...ne slib..."

Není tady

 

#3 14. 9. 2006 12:11

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Orient

Ja nemôžem dochádza do Prahy, predsa len je to trochu od ruky, ale keby sa diali nejaké víkendové akcie, skúsim dobehnú... Nemohla by si ich hodi do tunajšieho kalendára, Jáji? (alebo mi apsoň napíš SZ, keď to bude aktuálne, OK? wink


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#4 14. 9. 2006 12:13

Jája
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 10163

Re: Orient

když se bude něco dít tak napíšu - jinak pokud je skupina tak je možný i domluvit seminář jinde


Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, je očím neviditelné.

Jediné hranice, které nás mohou nějakým způsobem omezovat, jsou uvnitř nás, uvnitř naší mysli.

Není tady

 

#5 14. 9. 2006 12:31

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Orient

selima, ty chceš z blavy jazdi do prahy kvôli tancu? veď to mᚠaj u nás. ja som na to chcela chodi ale 1 hodina je 150sk, sa mi zdalo moc hmm


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#6 14. 9. 2006 12:32

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Orient

Ja chodím v Blave, ale už som bola raz v Prahe a raz v Brne na seminári jendého Egypana... a raz vo Viedni na jednom inom... Keď nejde Mohamed k hore, holt musí hora k Mohamedovi dumbom - a vždy záleží na učitežovi, sú žudia, za ktorými by som cestovala aj 2000 km.


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#7 14. 9. 2006 12:34

ADRIANA 1
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 31. 1. 2006
Příspěvky: 7347

Re: Orient

to keď budeš doma, budem od teba iba 200. takže ak nedojdeš tak ma teda nasereš lol  padám, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Natália   * 12.06.2010 *  3100g / 48cm
http://www.tickerclub.com/cache/fc254e0664.png
    http://mareckinblog.blogspot.com/

Není tady

 

#8 14. 9. 2006 12:36

Selima
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: už Bratislava
Registrovaný: 27. 4. 2006
Příspěvky: 40307

Re: Orient

Pýdem, pýdem, neboj...


Vesmír vám nie je nič dlžný, ak nie ste spokojný so svojím životom, zmeňte ho. Arpád Soltész, slovenský novinár, čo práve odchádza natrvalo z vlasti, o svojom rozhodnutí.
Brita

Není tady

 

#9 25. 7. 2007 17:07

Channah
♥------
Registrovaný: 25. 7. 2007
Příspěvky: 2

Re: Orient

Ahoj, ráda bych vás pozvala do svého nového internetového obchodu s potřebami pro orientální tanečnice. Najdete ho na adrese http://www.shop.khalida.info Nabízím kostýmy a doplňky pro tribal, indický i klasický styl, postupně budu rozšiřovat sortiment o další zboží. Už nyní si můžete objednat šavle, kuchi tribal šperky a kostýmy přímo na míru smile

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

f" class="listing_posts_title">Zubní kazy u ročních dětí? Smutná realita. Za...

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů