Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 7. 4. 2007 19:49

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Práce na doma

můžete se zeptat v nějaké reklamní agentuře. Já teď pro jednu lepila samolepky na fólie. Kus za 0,70kč. Vzala jsem si 4000ks a za 4 dny měla vyděláno 2800Kč.
Jinak Aisu znám,chodím tam na různé ochutnávky a poslali mi také nabídku,že hledají brigádníky na odchytávání respondentů na ulici.
Nabízeli 60 - 80kč .
Dělala jsem i dotazníky pro agenturu Stem Mark,ale těch dotazníků bylo málo.Někdy 5,někdy 10.Takže ta odměna nestála za řeč.

Není tady

 

#27 7. 4. 2007 20:36

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Práce na doma

Lindo a jak jsi sehnala kontakt na tu reklamní agenturu? To nevypadá špatně.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#28 9. 4. 2007 18:01

lindaB
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 30. 3. 2007
Příspěvky: 1187

Re: Práce na doma

kontakt jsem shánět nemusela, majitel je manželův spolužák. Ale vím, že když má některá reklamní agentura větší zakázku a nestihli by ji udělat, tak vezmou brigádníky.

Není tady

 

#29 10. 4. 2007 11:02

Judyna
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 5. 2006
Příspěvky: 19170

Re: Práce na doma

Díky.


Jakmile si uvědomíš svoji pravou hodnotu, bude se okolo tebe točit celý svět.
Rozhodnutí osvobozuje.

Není tady

 

#30 2. 6. 2007 20:46

annyz
♥♥-----
Registrovaný: 1. 6. 2007
Příspěvky: 41

Re: Práce na doma

Káča napsal(a):

Stačí, když si zajdete, nebo zavoláte na vedení určitého marketu a tam by vám měli dát informace, která firma tyhle lidi pro ně zajišuje. Já byla u Kauflandu. Jinak myslím, že se tím zabývá i Mediaservis.

Roznášení letáků by mi vyhovovalo. Takže mam dojít třeba na informace v Kauflandu a zeptat se, jestli by nechtěli abych roznášela letáky? A jak to chodí, musíš jít opravdu spolehlivě 4x do měsíce, a nebo když nemůžeš, tak nemusíš (samozřejmě pak nedostaneš peníze) ? Mᚠnějakou smlouvu? gloria

Není tady

 

#31 3. 6. 2007 14:03

Káča
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Morava
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 2802

Re: Práce na doma

Ano, sepíšou s Tebou Dohodu o provedení práce a to Tě opravdu zavazuje k tomu, aby jsi to roznášela poctivě. Je jasné, že pokud onemocníš, zavolᚠpředem, že nemůžeš roznést a oni zajistí náhradu. Myslím, že to není zase tak náročná práce a není tak často. Já to měla každý pátek rozneseno tak za 2 hodinky.

Není tady

 

#32 3. 6. 2007 18:25

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Práce na doma

arabela napsal(a):

Tak jsem o tom přemýšlela, když jsem letos byla na hodech a viděla,co se všechno prodává z lidové tvořivosti. Chtělo by to utvořit nějaké sdružení, do kterého by se přihlásil k práci každý, kdo něco umí,za co by se dal stržit peníz:vyšívání,šití,malování,sochání,tvůrčí práce - prostě všeho druhu. A pak to nejlepší prodávat třeba na tržnicích nebo tomu sehnat odbyt do zahraničí.Již si takto pomohly-co já vím- některé lokality:šijí např. boty "valašky" nebo vyšívají a šijí kroje a mají odbyt až v Americe.Vždy my máme tolik šikovných lidí-jenom to chce někoho, kdo si nechce hrabat jen na svém písečku a zorganizovat práci i výdělky pro druhé bez toho, aby byli podváděni hloupostmi ...

Zabývala jsem se podobným nápadem cca před 7mi lety, je to dost složité, náročné, (je potřeba mít kapitálek na odkoupení lidové tvořivosti...), "promýšlela" jsem to tak daleko, až jsem přišla na to, že by si to měl vzít snad Úřad práce pod sebe, nebo tak něco, v každém případě bazary k tomu mají trošku blízko, ale to není ono... možná díky tomuto nápadu, a že byl teď oživen, se k tomu ještě vrátím... tummenupp godlike

Není tady

 

#33 5. 6. 2007 8:31

SLUNÍČKO
♥♥♥♥♥♥-
Místo: VYSOČINA
Registrovaný: 11. 5. 2006
Příspěvky: 2321

Re: Práce na doma

ARABELO, VIKTORKO, BLANCHE
TAK DO TOHO BYCH ŠLA OKAMŽITĚ TAKY....
JAK VIDÍM DRÁTEK,KORÁLKY A KAMÍNEK...NIC MĚ NEZADRŽÍ...
MANŽEL UŽ ŘÍKÁ, ŽE JSME JAKO V LOMU...VŠUDE SAMÝ ŠUTRÁK lol
DĚLÁM DRÁTKOVANÝ ŠPERKY S KAMÍNKY I BEZ, DRÁTKUJI VAJÍČKA, LAHVE, SKLENIČKY, HRNÍČKY...DĚLÁM STROMEČKY Z DRÁTKŮ A KORÁLEK, RYBIČKY, KYTIČKY, SLUNÍČKA...PROSTĚ VŠECHNO MOŽNÝ...JAK P͊E BLANCHE, JE TO ڎASNÝ RELAX
TAKŽE VIKTORKO, AŽ TO DOMYSL͊ (PROTOŽE NE TOHLE JE MÁ HLAVA KRÁTKÁ...NECHCI SI DĚLAT ŽIVNOSÁK, KDYŽ CHCI JEN OBČAS NĚCO PRODAT) TAK SE HLÁSÍM DO SDRUŽENÍ RUKODĚLNÝCH BLÁZNŮ big_smile

Není tady

 

#34 5. 6. 2007 11:28

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Práce na doma

Sluníčko, dík za důvěru, i za takovou energii podivnou, kterou jsem pocítila z tvých nadšených slov, možná, že podobných nadšenců je víc, nemám potuchy, jestli se s tím někdo někdy zabýval, ale podle mně by se to mělo chytnout, šikovný lidičky by si trošku přivydělali, a představte si třeba ten krámek na nějaké pouti, nebo já nevím kde, kde by na stole bylo "všecko možné",já bych teda u takového pultu stála ráda a určitě bych si tam něco našla, kvůli tomu "všemu rozmanitému" chodím ráda do bazarů, nebo antikva... já to nevím, jak to realizovat, kdyby to šlo třeba vedle pracáku (ve smyslu že nezaměstnaní a si aspoň prodají, co doma vyrobí...), možná by na to mohla být i dotace...
Dobrá, vrátím se k úvahám o tom, já jsem přesvědčená, že nápad to není marný...

                                                                       tummenupp tummenupp tummenupp

                                                                                 hjarta

Upravil(a) LViktorka (5. 6. 2007 11:30)

Není tady

 

#35 5. 6. 2007 14:27

Blanche
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 49

Re: Práce na doma

jj nápad to je skvělý, ale já se trochu bojím, že trh je už zasycen. Když to vidím všude kolem, jak je toho plno, bojím se, že konkurence je až moc velká. Ale možná to vidím moc černě

Není tady

 

#36 5. 6. 2007 14:49

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Práce na doma

Blanche napsal(a):

jj nápad to je skvělý, ale já se trochu bojím, že trh je už zasycen. Když to vidím všude kolem, jak je toho plno, bojím se, že konkurence je až moc velká. Ale možná to vidím moc černě

Víš, možná by šlo přemýšlet o něčem, co znám z Bratislavy, možná už to je dávno...
Vyhrazený prostor, kde si lidičky koupí za nějakou symbolickou cenu "místo", rozloží si na něm "své věci" a co si prodaj, to si prodaj, ceny a si dají podle sebe, no a po prodeji (při odchodu) zaplatí nějaká procenta (nebo nevím jaký díl) a je to. Jednoduché, ne? To by mohlo udělat každé větší město, organizátor by musel mít nějaké vzdělání, org.schopnosti a bleble, nevím, já bych to viděla jako "oblast neprobádanou". godlike styrka

Není tady

 

#37 5. 6. 2007 14:58

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Práce na doma

Jo, a zapoměla jsem dodat, že výrobci, kteří nemají nervy na to, aby od svitu do mrku seděli na trhu a prodávali si, by právě mohli své věci dát do nějakých centrálních středisk (středis e k ?), no, uvidíme, ........ pussa
Sluníčko, ten název "Sdružení rukodělných bláznů" je geniální!!! tummenupp

Upravil(a) LViktorka (5. 6. 2007 15:01)

Není tady

 

#38 5. 6. 2007 15:36

Blanche
♥♥-----
Registrovaný: 27. 3. 2007
Příspěvky: 49

Re: Práce na doma

to by nebyl špatnej nápad, jsi hlavička:jojo:

Není tady

 

#39 5. 6. 2007 16:20

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Práce na doma

Blanche napsal(a):

to by nebyl špatnej nápad, jsi hlavička:jojo:

Dik, to mně děsně posiluje, jenom, abych vám nebyla se svým bláznivým nápadem pro smích... reta skurt

Není tady

 

#40 7. 6. 2007 4:31

šamot
♥------
Registrovaný: 7. 6. 2007
Příspěvky: 2

Re: Práce na doma

Milé dámy, ženy, slečny, dívky, holky, jsem zde poprvé a začínám se rozkoukávat, o čem všem si rády povídáte.
Přivedla mne na Vaše stránky tři slova : kdo hledá práci?
A tady je má nabídka: v Praze dáváme dohromady projekt, do kterého se můžou zapojit lidičky XXXXXL a jejich příznivci.
Čekají nás výlety, módní přehlídky, snad i placená účast v reklamách, vlastní časopis a spoustu dalšího. Vše to co všichni společně naplánujeme. Uvítáme šikovné i nešikovné. Zkušenosti i nezkušenosti. Výrobky, rady, pomoc, přítomnost, podporu, .......
Pro toho, kdo hledá práci/zaměstnání je zde volné místo. Místo setkání je v Praze na Václavské náměstí. Termín prozradím tomu kdo napíše
smilesmilesmile
Přeji vám všem krásně dny.
Šamot.

milý šamote, reklama podobného druhu je zde zakázaná, tedy smažu ti telefon i mail, příště ti smažu i příspěvek, doufám, že jsi pochopil smile
cilka

Není tady

 

#41 7. 6. 2007 7:01

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: Práce na doma

Milý Šamote (Tomáši), opravdu "zajímavá" nabídka.Zvláště pro ty, které musí počítat s každou korunou.


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#42 7. 6. 2007 21:15

LViktorka
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 5. 4. 2007
Příspěvky: 635

Re: Práce na doma

Cilko, jsem tak zadubená, že jsem potřebovala, abyste smazali, co by mně svádělo použít? A já taky uvažuju o něčem, co by se mohlo nazvat podnikáním, tak jakto, že moje úvahy jsou "bez viny"?

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů