Oznámení

4.června : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

4.března : Směňování věcí provází lidstvo od jeho počátků.Nový SWAP Babinet pro všechny!

4.června : Stálice mezi moučníky? Vláčná a rychlá hrníčková bábovka z Granka

#1 10. 9. 2006 11:49

Gabca
♥♥-----

Kočka

Jednou jsem našla divokou kočku a vzala jsem si ji. Jenže jsem z ní dostala alergii a hrozně mě to svědilo:grater:. Ale pak to přestalo a já jsem spala u mé nejlepší kamarádky a ona má Perskou kočku. Já jsem si nevzpomněla co se mi předtím stalo a začala jsem ji hladit. Pak jsem si vzpomněla ale nic se nedělo vůbec žádná vyrážka??!!. A já bych chtěla kočku která se narodila našim sousedům.Co mám udělat aby mi mamka uvěřila že jsem tu alergii dostala jen proto že to byla divoká kočka prosím poraďte mi co mám dělat???kapitulationkapitulationkapitulationkapitulationkapitulation

Není tady

#2 10. 9. 2006 12:53

Ela..
♥♥♥♥♥♥-

Re: Kočka

Gabca napsal(a):

Jednou jsem našla divokou kočku a vzala jsem si ji. Jenže jsem z ní dostala alergii a hrozně mě to svědilo:grater:. Ale pak to přestalo a já jsem spala u mé nejlepší kamarádky a ona má Perskou kočku. Já jsem si nevzpomněla co se mi předtím stalo a začala jsem ji hladit. Pak jsem si vzpomněla ale nic se nedělo vůbec žádná vyrážka??!!. A já bych chtěla kočku která se narodila našim sousedům.Co mám udělat aby mi mamka uvěřila že jsem tu alergii dostala jen proto že to byla divoká kočka prosím poraďte mi co mám dělat???kapitulationkapitulationkapitulationkapitulationkapitulation

Objednej se na alergologii na testy imunity. Budeš mít odpověď hned, zda jsi či nejsi alergik na kočky. Noviny jsou bohužel plné inzerátů s nabídkami koček, jejichž majitelé "nevěděli", že mají na kočky alergii a ona se údajně "náhle objevila", o přeplněných ulicích vyhozených koček ani nemluvě.
Přechod starší kočky z rodiny do rodiny pro ní není nic příjemného, zvykne si na určité své teritorium a pak najednou je ve zcela cizím a neznámém prostředí ..
Kočka není hračka, je to živý tvor, který je navíc silně senzibilní. A zatímco pes ti olízne ruku, ikdyž ho předtím plácneš, kočka se urazí a ztracená důvěra se vrací dlouho. Je to osobnost se vším všudy.

Není tady

NÁŠ TIP:

Zápatí