|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
Je to chvile co mi napsala Sylva-Ahojky tak jsem venku jmenuji se Patrik vykoukl jsem na svet ve 14:45 po 4 hodinach snazeni ,vazim 3.10 a merim 50cm.
Ja i Kacenka jsme moc radi,ze uz nejsou 2v1 a jsou zdravy a mooooc jim blahoprejem
Není tady
tak Sylvě veliká gratulace k Patričkovi!!! Oběma hodně zdravíčka a štěstíčka!
Není tady
Veliké gratulace,už se těším,až budu moct taky napsat,že nejsme dva v jednom....Hlavně hodně pohody a zdravíčka.



Není tady
Blanka s Patričkem taky posílají velkou gratulaci a hlavně ať je vše bez komplikací a jste brzy doma. Hodně zdravíčka a štěstíčka oboum

Není tady

Jééé............ Sylviku...to byla rychlovka..... alespoň ti Páťa vynahradil to čekání !!! 


Gratuluju a přeju ať je všechno na jedničku 


Není tady
Taky od Cecilky velká gratulace!!!!!
Není tady
Gratulujeme a hodně zdravíčka mamce i mrňousovi
Opatrujte se a brzo domů, aťu užijete ještě sluníčka.
Není tady
Taky gratuluju
a přeju hodně zdravíčka 
Není tady
I já se přidávám a gratuluju.
Přeju mamince a Patričkovi hoooooodně moc zdravíčka a štěstíčka 
Není tady
Taky gratuluju k Patričkovi!! Už bylo na čase!! Přeju hodně zdravíčka a hodně mlíčka a samou radost!!!
Není tady
Sylvi přeju hodně štestí tobě i Patričkovi, pěkně se rozrůstáme 
Není tady
Sylvíku, taky moc děkuju... Tak ses přece jen dočkala, viď
Hodně zdravíčka vám oběma!!! A už se na Tebe těšíme!!!
Není tady

Já se přidávám ke gratulantům. Patriček ti určitě vynahradil to čekání 
Není tady
Pripojuju se taky k velkym gratulacim a obema preju hodne zdravicka a Patrickovi at je na svete spokojeny
Není tady