|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|

S přítelkyní se chystáme na miminko a ona by ráda chlapečka. Máte nějaké babské rady kdy a jak na to, aby to byl pravděpodobně chlapeček? .-)
Není tady
Někde jsem četla, že "klučičí" spermie jsou rychlejší ale méně vydrží než "holčičí", ty jsou naopak pomalejší ale déle vydrží, tj. pracovat na miminku v době ovulace, pro tvorbu holčičky asi 3 dny před ovulací.
Ale kdyby to tak fungovalo vždycky, tak by to byl docela zásadní objev.
Není tady
My jsme na tom pracovali v dobe ovulace a cekame holcicku:o)Podle vseho to mel byt kluk,podle veku,zmeny krve...ale 4x nam rekli,ze je to na 100% Barborka:o)
Není tady
Nahoru a doprava
Neexistuje nic co by ti pomohlo. Nakonec pokud to kluk nebude, budeš za to moct ty, neboť je to věcí pánů, ty určují pohlaví dítěte 
Asi bych se tím nestresovala, prostě s chutí do toho a půl je hotovo. Ať je to co je, hlavně zdraví, že? Přeji štěstí.
Není tady
spirula napsal(a):
Někde jsem četla, že "klučičí" spermie jsou rychlejší ale méně vydrží než "holčičí", ty jsou naopak pomalejší ale déle vydrží, tj. pracovat na miminku v době ovulace, pro tvorbu holčičky asi 3 dny před ovulací.
Ale kdyby to tak fungovalo vždycky, tak by to byl docela zásadní objev.
Ano souhlasíme, opravdu chcete-li mít holčičku je dobré mít pohlavní styk pár dnů před ovulací, tak aby ty rydlejší spermie - klučíčí byly již v době ovulace neaktivní, zatímco v době ovulace, ty "holčičí" budou ještě živé, protože déle vydrží( až4 dny), a oplodní vajíčko.
Chcete-li mít tedy chlapečka mějte pohlavní styk v den ovulace a 1-2 dny po ovulaci.
Je to babská rada:) a neručíme za výsledek.
Studio pro ženy
Není tady
...Tak tohle chlape neovlivníš. Je to příroda a tu neoblafnem, připravte se na obě varianty a věř, že to stojí za to. Ciao
Není tady
Mně podle všech výpočtů- dle fáze měsíce, výměny krve a různého dalšího předpovídání vycházela pořád holčička a podle UZ čekám chlapečka 
Není tady
Všechny babské rady jsou nesmysly, nevěřím ani na před ovulací a po. Jsem toho jasný důkaz. Ať jsme dělali co jsme dělali máme tři kluky. Ale všechny úžasné.
No a můj bratranec tak toužil po synovi, že zkusil snad všechno i kartářku a má čerstvě pátou dceru.
Není tady
ajka napsal(a):
Všechny babské rady jsou nesmysly, nevěřím ani na před ovulací a po. Jsem toho jasný důkaz. Ať jsme dělali co jsme dělali máme tři kluky. Ale všechny úžasné.
No a můj bratranec tak toužil po synovi, že zkusil snad všechno i kartářku a má čerstvě pátou dceru.
Tak to znám. 4 dcery u jedněch známých a 3 kluky u druhých. Anebo se stačí podívat na slavné Beckhamovy :-) Ti teď údajně dělali holčičku podle všech možných receptů a brzy uvidíme jak se jim zadařilo :-)
Není tady