Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#1 8. 9. 2006 15:36

alfa256
♥♥♥----
Registrovaný: 8. 9. 2006
Příspěvky: 162

Jak na kluka?

S přítelkyní se chystáme na miminko a ona by ráda chlapečka. Máte nějaké babské rady kdy a jak na to, aby to byl pravděpodobně chlapeček? .-)

Není tady

 

#2 8. 9. 2006 15:48

spirula
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 4. 8. 2006
Příspěvky: 7574

Re: Jak na kluka?

Někde jsem četla, že "klučičí" spermie jsou rychlejší ale méně vydrží než "holčičí", ty jsou naopak pomalejší ale déle vydrží, tj. pracovat na miminku v době ovulace, pro tvorbu holčičky asi 3 dny před ovulací.smile Ale kdyby to tak fungovalo vždycky, tak by to byl docela zásadní objev.

Není tady

 

#3 8. 9. 2006 16:54

janca
♥♥♥----
Místo: Prostějov
Registrovaný: 15. 3. 2006
Příspěvky: 152

Re: Jak na kluka?

My jsme na tom pracovali v dobe ovulace a cekame holcicku:o)Podle vseho to mel byt kluk,podle veku,zmeny krve...ale 4x nam rekli,ze je to na 100% Barborka:o)


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;10721;104/st/20060925/n/Barborka/dt/6/k/f470/age.png

Není tady

 

#4 8. 9. 2006 17:07

Ládi
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Chrudim
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 1228

Re: Jak na kluka?

Nahoru a doprava smile Neexistuje nic co by ti pomohlo. Nakonec pokud to kluk nebude, budeš za to moct ty, neboť je to věcí pánů, ty určují pohlaví dítěte smile
Asi bych se tím nestresovala, prostě s chutí do toho a půl je hotovo. Ať je to co je, hlavně zdraví, že? Přeji štěstí.


http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/4;10715;107/st/20070122/e/Veronika+Birthday/k/2037/event.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2;51;28/st/20080823/n/Marek/k/d2ce/age.png

Není tady

 

#5 9. 9. 2006 22:55

Magdalena Mikulandová
♥♥♥----
Registrovaný: 21. 3. 2006
Příspěvky: 183

Re: Jak na kluka?

spirula napsal(a):

Někde jsem četla, že "klučičí" spermie jsou rychlejší ale méně vydrží než "holčičí", ty jsou naopak pomalejší ale déle vydrží, tj. pracovat na miminku v době ovulace, pro tvorbu holčičky asi 3 dny před ovulací.smile Ale kdyby to tak fungovalo vždycky, tak by to byl docela zásadní objev.

Ano souhlasíme, opravdu chcete-li mít holčičku je dobré mít pohlavní styk pár dnů před ovulací, tak aby  ty rydlejší spermie - klučíčí byly již v době ovulace neaktivní, zatímco v době ovulace, ty "holčičí" budou ještě živé, protože déle vydrží( až4 dny), a oplodní vajíčko. 

Chcete-li mít tedy chlapečka mějte pohlavní styk v den ovulace a 1-2 dny po ovulaci.
Je to babská rada:) a neručíme za výsledek.
Studio pro ženy


Magdalena Mikulandová
soukromá porodní asistentka
Studio pro ženy,
www.studioprozeny

Není tady

 

#6 10. 9. 2006 7:33

Pseudonym
♥♥♥----
Registrovaný: 2. 8. 2006
Příspěvky: 125

Re: Jak na kluka?

...Tak tohle chlape neovlivníš. Je to příroda a tu neoblafnem, připravte se na obě varianty a věř, že to stojí za to. Ciao

Není tady

 

#7 10. 9. 2006 12:05

spunt
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Praha
Registrovaný: 20. 1. 2006
Příspěvky: 17441
Web

Re: Jak na kluka?

A pak taky můžete zkusit výpočet :

http://www.sweb.cz/svjet/plzak.html


http://www.ticker.7910.org/as1cxJr0g411110MTAyZHwwMDAyMjNkfExlbmljY2UgamU.gif
http://www.ticker.7910.org/as1csEk0g410010MjkyZHwwMDAyNTdkfEppdHVzY2UgamU.gif

Stránky na téma: Poruchy pozornosti, hyperaktivita, hypoaktivita  http://www.adhd.denicek.eu/

Není tady

 

#8 10. 9. 2006 13:09

Jesi
♥♥♥♥---
Registrovaný: 12. 1. 2006
Příspěvky: 421

Re: Jak na kluka?

Mně podle všech výpočtů- dle fáze měsíce, výměny krve a různého dalšího předpovídání vycházela pořád holčička a podle UZ čekám chlapečka smile

Není tady

 

#9 11. 9. 2006 10:23

Pepulka
♥♥♥♥---
Registrovaný: 16. 1. 2006
Příspěvky: 322

Re: Jak na kluka?

My tedy máme chlapečka a "zadělali" jsme si na něj přesně v den ovulace!!!


http://lilypie.com/pic/060929/5tkG.jpghttp://b1.lilypie.com/ewijp2/.png

Není tady

 

#10 11. 9. 2006 12:10

ajka
♥♥♥----
Registrovaný: 10. 1. 2006
Příspěvky: 136

Re: Jak na kluka?

Všechny babské rady jsou nesmysly, nevěřím ani na před ovulací a po. Jsem toho jasný důkaz. Ať jsme dělali co jsme dělali máme tři kluky. Ale všechny úžasné.
No a můj bratranec tak toužil po synovi, že zkusil snad všechno i kartářku a má čerstvě pátou dceru.

Není tady

 

#11 11. 9. 2006 12:20

Bibi_30
♥♥-----
Registrovaný: 12. 6. 2006
Příspěvky: 77

Re: Jak na kluka?

ajka napsal(a):

Všechny babské rady jsou nesmysly, nevěřím ani na před ovulací a po. Jsem toho jasný důkaz. Ať jsme dělali co jsme dělali máme tři kluky. Ale všechny úžasné.
No a můj bratranec tak toužil po synovi, že zkusil snad všechno i kartářku a má čerstvě pátou dceru.

Tak to znám. 4 dcery u jedněch známých a 3 kluky u druhých. Anebo se stačí podívat na slavné Beckhamovy :-) Ti teď údajně dělali holčičku podle všech možných receptů a brzy uvidíme jak se jim zadařilo :-)


http://bd.lilypie.com/FQvFp2/.png

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů