Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#1 8. 9. 2006 14:09

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

TINITUS - "zvonění v uších"

Mnoho let trpím tinitem, nic nepomáhá a s věkem se to zhoršuje. Máte někdo tip na specializované pracoviště nebo co pomáhá vám?

Není tady

 

#2 8. 9. 2006 15:32

Ota
Moderátor(ka)
Místo: Praha
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 5411

Re: TINITUS - "zvonění v uších"


Ota
------------------------------------------------------
Nechceš-li si hubu spálit, musíš mlčet, nebo chválit.
K. H. Borovský.

Není tady

 

#3 11. 9. 2006 9:55

terry2
♥♥♥----
Registrovaný: 15. 5. 2006
Příspěvky: 176

Re: TINITUS - "zvonění v uších"

Ota napsal(a):

http://www.acare.cz/tinitus.html

Děkuji Oto, ty stránky znám, léčená jsem, ale jaksi bez výsledků a léky které užívám my způsobují spoustu vedlejší potíží. Šlo mi o to jestli se mi ozve někdo kdo má alespoň malinké zlepšení. S kým jsem se setkala tak jenom skepse. Můj milý tinitus se už vyšplhal na 40 db a s tím se špatně žije.

Není tady

 

#4 3. 12. 2006 15:01

Hanna
♥♥-----
Registrovaný: 30. 1. 2006
Příspěvky: 42

Re: TINITUS - "zvonění v uších"

Mila Terry, vim presne o cem pises. Me se drzi tento problem jiz 15 let. Mela jsem ruzna vysetreni ale zatim nikdo si s tim nevi rady. Umi pouze poradit jak se naucit s tim zit. Zajimave je ze zvuceni v uchu mam nekdy silnejsi a jindy slabsi ale jeste jsem neprisla na duvody proc sila zvuku je kolisava. Za cela ta leta jsem mela asi 4x "vypadek huceni" trvalo to vsak jen nekolik vterin a vse se vratilo zpet, bohuzel. Pry jsou nas tisice! Drzme si palce a kdyz se dozvime neco vice dejme si vzajemne vedet.

Není tady

 

#5 3. 12. 2006 18:47

Ilseli
♥♥♥----
Registrovaný: 9. 1. 2006
Příspěvky: 181

Re: TINITUS - "zvonění v uších"

Zvuky v uších, se dají velmi těžko léčit. Velmi důležité je s léčbou začít včas na počátku obtíží. Jedná se zde zřejmě o degenerativní projevy. Doporučuje se dlouhodobě brát  Ginkgo bilobu  nebo Tanakan (obsahující Ginkgo bilobu). Čínská medicína doporučuje Tišení mingských zvonů - také brát dlouhodobě až půl roku. V některých případech může pomoci některý z homeopatických léků, které však musí určit homeopat. Léčba klasickou medicínou i alternativní medicínou není vždy stoprocetní a záleží na více skutečnostech daného jedince. Přeji ztišení  zvuků ve vaších uších.


Nejlepším lékem pro člověka je člověk a nejvyšším stupněm léku je láska. Paracelsus

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů