Oznámení

9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce.

1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus?

#26 7. 9. 2006 10:58

Babu
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 16. 2. 2006
Příspěvky: 9908

Re: slohová práce-porod Adámka

Sudino uplne jsem zapomnela pogratulovat. Ja vim, ze mimi nekama ven musi a ze to pak je asi nadhera kdyz ho mas. Ale prece jen ja jsem posera tak se bojiiim, au:(

Není tady

 

#27 7. 9. 2006 13:05

Simka
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 27. 1. 2006
Příspěvky: 4594

Re: slohová práce-porod Adámka

Mnoho gratulací, hodně zdravíčka. Hezky jsi to napsala, až mám slzy v očích.


http://lilypie.com/pic/080513/O5td.jpghttp://by.lilypie.com/1avSp2/.png

http://lilypie.com/pic/080513/CVjC.jpghttp://m3.lilypie.com/yx2Hp2/.png
MMB ID 31328

Není tady

 

#28 7. 9. 2006 13:10

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: slohová práce-porod Adámka

Pinky napsal(a):

No, holky...tak asi nejdu big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Ale jo...... všechny tam musíme....zvládla jsem to 2 x, zvládnu to i po třetí lollollol

Sudino...moc hezky napsané...... jsi šikula tummenupp a hlavně....MÁŠ TO ZA SEBOU....teda tak na tři, čtyři roky...co říkáš ??? smilesmilesmile

no když to bylo za námi, tak jsem doktorovi řekla, že mu děkuju ale že už mě tam vícekrát neuvidí..:lol:Tak mi řekl, že za dva roky jsem tam určitě znovu...no asi jo no...

Není tady

 

#29 7. 9. 2006 13:15

Pinky
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Morava
Registrovaný: 6. 2. 2006
Příspěvky: 8796

Re: slohová práce-porod Adámka

sudina napsal(a):

Pinky napsal(a):

No, holky...tak asi nejdu big_smilebig_smilebig_smilebig_smile

Ale jo...... všechny tam musíme....zvládla jsem to 2 x, zvládnu to i po třetí lollollol

Sudino...moc hezky napsané...... jsi šikula tummenupp a hlavně....MÁŠ TO ZA SEBOU....teda tak na tři, čtyři roky...co říkáš ??? smilesmilesmile

no když to bylo za námi, tak jsem doktorovi řekla, že mu děkuju ale že už mě tam vícekrát neuvidí..:lol:Tak mi řekl, že za dva roky jsem tam určitě znovu...no asi jo no...

Jsi šikula !! tummenupp  Já se taky zařekla, že už nikdy ( teda až po druhým, vyvolávaným porodu ) a vidíš, asi tam polezu zase po dlaždičkách big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile


http://lbyf.lilypie.com/hX62p1.png

Není tady

 

#30 7. 9. 2006 13:22

Orace
♥♥♥----
Registrovaný: 3. 8. 2006
Příspěvky: 112

Re: slohová práce-porod Adámka

No to je pěkná slohovka, krásně se to čte..Čeká mě to po třetí, ale až na jaře..Ale musím říct, že i já, po prvním porodu prohlásila, že už další dítě nikdy nechci..Tehdy jsem si užila dost, a syn byl na kleště...Ale ten pohled do postýlky na miminko vynahradí veškerou bolest...A do 3 let jsem byla v porodnici zas.
Přeji Adámkovi i mamince hooodně  zdravíčka a pohody...


http://b2.lilypie.com/sHVJp2/.pnghttp://by.lilypie.com/C3pzp2/.pnghttp://by.lilypie.com/EQqcp2/.png

Není tady

 

#31 7. 9. 2006 13:39

sudina
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 29. 5. 2006
Příspěvky: 17017
Web

Re: slohová práce-porod Adámka

holky moc děkuju za pochvaly...:godlike:sloh mě vždycky docela šel, horší to bylo s porodem..haha

Není tady

 

#32 7. 9. 2006 15:10

Haňule
♥♥♥♥♥♥-
Registrovaný: 2. 2. 2006
Příspěvky: 3874

Re: slohová práce-porod Adámka

Sudino, moc k Adamkovi gratuluju a preju vam obema hodne  zdravicka


http://lilypie.com/pic/090314/hTx6.jpghttp://b3.lilypie.com/OclOp1/.png
24. mesic:  11,2 kg  88 cm, 27.mesic 12 kg  93 cm
http://lilypie.com/pic/2009/11/23/ltiW.jpghttp://lb1f.lilypie.com/J484p1.png

Není tady

 

#33 7. 9. 2006 15:53

Blanka LBC
♥♥♥♥♥♥-
Místo: Liberec
Registrovaný: 24. 5. 2006
Příspěvky: 4713
Web

Re: slohová práce-porod Adámka

Tak jsem si pobrečela nad tím koncem referátku gloria Sudino, ještě jednou blahopřeji a už žádné bolesti! No prdíkům se asi nevyhnete lol lol lol

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

  • Turistické, populárně – naučné, dětské a zábavné e-knihy. Stáhněte si zdarma e-knihy Jiřího Gleta. Můžete si vytvořit vlastní knihovničku e-knih na svých mobilech a tabletech.

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů