|
9.dubna : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení! 9.dubna : Vaření na chatě či chalupě bez stresu: Tipy na vaření z jedné pánve nebo hrnce. 1.dubna : Jak vznikla záhada ďáblova trojúhelníku: Odhalil ji už Kolumbus? |
|
|
začalo to ze čtvrtka na pátek odchodem zátky, to jsem sem ještě psala,..kdy mě to asi může čekat.. dopoledne v pátek jsem šla ještě do nemocnice na monitorování,dala jsem si pro jistotu napsat recept na yal a šla jsem ještě do města i s mírnýma bolestma, jakoby při menstruaci,ale bylo to v pohodě. Večer už začali bolesti sílit a do ráno to byl docela záhul, tak jsem si i zapisovala,jak radila v náký knížce po jak dlouhý době se bolesti opakují, jelikož to bylo hooodně často, tak k ránu už jsem psát přestala a jeli jsme směr porodnice, naštěstí to máme fakt kousíček, ale autem jsme jet museli... doktorka se na mě podívala a řekla mi že pokut mě vidí poprvé,že nepozná jestli se jedná o poslíci nebo o bolesti porodní, tak mě poslali domů s tím že by to stejně ještě trvalo dlouho a pokut jsem místní at si ty bolesti radši užiju doma a že stejně nemají na porodnici zatím místo
tak jsem byla hrdinka a řekla jsem že to teda vydržím doma... No vydržela jsem do čtyř a pak už jsme zase jeli známý směr porodnice...Tentokrát tam byl doktor, a když mě prohmátl řekl že jsem otevřená na 3, takže mi foukli klistýr, přítel dostal žlutej mundůr a šli jsme čekat... Musím napsat, že přítelovi se k porodu moc nechtělo,byl z toho vyplašenej, ale jak jsme nestihli žádnou přednášku a prostě jsme do toho spadli rovnýma nohama, tak nám to přišlo tak nák automatický...TeĎ nevím, jesti tohle čtou holky co ještě nerodily, jestli mám popisovat svoje bolesti,..no jednou větou HRůZA DĚS.. vydržím hodně, ale tohle bylo mooooc.Chvílema jsem byla i dost hysterická, a to jsem si říkala, až budu rodit, nebudu u toho přeci vyvádět...no realita je jaksi jiná, než jsem čekala.. Bolesti se čím dál víc stupňovaly a já už neměla sílu.. porodní asistentka byla suprová baba, moc mi pomáhla,stejně jako přítel, který se fakt moooc snažil
Dostala jsem nějakou injekci proti bolesti, ale úleva veškerá žádná, epidurál jsem nechtěla, chtěla jsem si to vychutnat.. No příště nad tím přemýšlet nebudu a dám si ho píchnout hned!!!Zkoušeli jsme to s teplou sprchou, na míči, pohupování ...prostě všechno ale nic nepomohlo...a otevřená jsem nebyla úplně...když pak asistentka volala telefonem doktorovi a já slyšela-můžeš jít... tak už jsem se i těšila..Pak už jsem jen tlačila při těch hroznejch kontrakcích,..jenže já blbec na chvíli otevřela oči viděla jsem v rukou doktora nůžky- na nástřih a prostě jsem rezignovala
, no samozřejmě ne nadlouho, protože Adámek chtěl už na svět,tak jsem se musela snažit, no a pak jsem slyšela jak asistentka zas někam volá a říká- holky pojďte si pro miminko, a přišla sestra a doktorka, a pak už jsem funěla a tlačila, a funěla a tlačila...no vždyť víte, jak to chodí... a pak (holky já ještě teď u toho řvu)jsem ho slyšela, ten nejkrásnější brekot na světě, malinkej fialovej uzlíček byl na světě a mě v tu chvíli přešla veškerá bolest.a byli jsme ty nejšťastnejší a nejpyšnější rodiče na světě.A to všechno se přihodilo 26,8, 2006 v 23,45 v nemocnici v jičíně rodičům Renatě a Alešovi a jejich štěstí má jméno Adam.
Není tady
Jé to bylo hezký!!! Napsalas to dobře, nevypadá to jako nějakej horor.. 
Ještě jednou moc gratuluju a přeju hodně zdravíčka a štěstíčka pro oba!!!
Není tady
Tak to je nadhera!Gratuluju Sesti a zdravicko pro maminku a hlavne Adamka!!!!!!!!
Není tady
taky ještě jednou gratuluju ať Adámek je zdravý a roste jako zvody 
Není tady
Taky přeju hodně štěstí a zdraví!!!!!!!!!!!! Musím přiznat, že jsem si u čtení článku pobrečela.
Není tady
Jezisi, ja mam strach:(
Není tady
Přeji hodně zdravíčka vám oběma a samé krásné chvilky s miminkem celé rodince 
Není tady
Napsala si to moc hezky, až mi vyhrkly slzy.
Tobě a Adámkovi přeju mnoho zdravíčka
Není tady
Teda Sudi, pěkný, takový z reálu, žádná vomáčka, prostě tak, jak to bylo....moc hezký! Gratuluju a přeju hodně radosti z Adámka a přítelovi velkej
!!! No a Tobě aby ses z porodu co nejdřív zrekonvalescentovala (to je ale slovo - hihi)!!
Jo a mimochodem, řvu tu jak želva
....a strach mám taky, ale snad máte všechny odrodilky pravdu v tom, že se to vstřebá s prvním pochováním potomečka
... 
Není tady
sudino,ještě jednou ti gratuluji....je to napsaný moc pěkně,především ta poslední věta,fakt mě to dojalo....
Není tady

moc hezká slohovka
ještě jednou přejeme hodně zdravíčka
ať Vám to klape jedna báseň 
Není tady

No, holky...tak asi nejdu 



Ale jo...... všechny tam musíme....zvládla jsem to 2 x, zvládnu to i po třetí 


Sudino...moc hezky napsané...... jsi šikula
a hlavně....MÁŠ TO ZA SEBOU....teda tak na tři, čtyři roky...co říkáš ??? 


Není tady
Sudino!!!! Hlavně ať jste zdraví!!!!! Krásně se to čte! Taky se moc těším.....ikdyž vím , co mě čeká!!!! žejo Pinky! Zdravím tě!
Není tady

Cecilka napsal(a):
Sudino!!!! Hlavně ať jste zdraví!!!!! Krásně se to čte! Taky se moc těším.....ikdyž vím , co mě čeká!!!! žejo Pinky! Zdravím tě!
Jo jo Cecilko...... jak se tak dívám, tak ty už budeš mít po šestinedělí a mě to bude teprve čekat !!! 

Ale víme do čeho jdeme, ne ??? 
Jak máš vůbec staré děti ??? Holku a kluka ??? 
Jo a přeju ti jen a jen dobré výsledky z amnia !!!! Neboj, budou 

Po očku tě stále sleduju a jsem zvědavá co to bude ???
Tvůj chlap by myslím raději syna, že ??? 
Upravil(a) Pinky (6. 9. 2006 20:00)
Není tady
Pinky! Já mám dva kluky 18 a 10 a můj muž taky dva kluky a přesto říká, že je muto jedno, hlavně když to bude kluk! Sice si dělá srandu, ale já cítím, že by toho chlapečka moc chtěl!
Není tady
Tak mě to úplně rozbrečelo
!!! a další reakce..asi jak Babu..... !!!! Dostala jsem bobky!!! Asi už ani nebudu hrdinak s epidurálem a nechám s iho dát! já jsem totiž poseroutka !!!! a nemám za sebou žádnou bolest....nikdy jsem neměla nic ani zlomené ( tuk tuk ) !!!! takže budu nejspíš jedna z nejvíce histerických rodiček..no co se dá dělat !! Nějak ven musí 
Není tady
no gratuluju a opravdu moc krásně napsaný, jako když píšeš o mým porodu. nehorší byly záda, to se fakt nedá zapomenout, ale jak vidíš, dělám všechno pro to, abych si to zopakovala, holt komu není z hůry dáno......
ps, to šití bylo snad úplně nejhorší a příště si nechám napíchnout tak tři čtyři epidurály...a jeden nechám píchnout i manžovi 
Není tady
To jsi krásně popsala.Veliké gratulace a hodně štěstí a mlíčka. 
Není tady
Take se pridavam ke gratulaci a preji hodne moc zdravicka a tak dal..... Je to opravdu moc hezky napsane slzy mam take,a ja i kdyz od sveho nahleho preruseni tehoten. (Hellp syndrom) mam prez 2mesice a porod cisarem ,stejne zavidim tehulkam,ze mohli svoje zlaticka privezt na svet v terminu a prirozene a slyset ho a videt. Ale verte vy, co se bojite,vsechno co obnasi porod ,stoji zato vydrzet!!!!!
Není tady
Sudino,celé rodince veliké gratulace a mamce i malému hodně zdravíčka a pohody.



Není tady