Oznámení

14. února : Vážení uživatelé, vkládat zde odkazy na různé e-shopy a stránky je přísně zakázáno, je to porušení Pravidel. Takové příspěvky budou smazány. Děkujeme za pochopení!

14. února : Kyjevské smažené fazole. I bez masa se dá připravit skvělý oběd!

14. února : Menopauza mění vzhled ženy. Na co všechno má vliv kolísající hladina hormonů

#26 18. 4. 2007 10:24

Décima
♥♥♥♥♥--
Registrovaný: 18. 9. 2006
Příspěvky: 892

Re: Nafouknuté břicho

Nedá mi to, musím zase zapět ódu na ty kapsle Lactobacillus Acidophilus ND - 75 ks kapslí (jí se tak dvě -tři denně při jídle), kde je asi miliarda živých buněk bakteriální kultury. Já moc nemusím jogurty a tohle mi fakt moc pomohlo od letitého nadýmání a od toho odvozující se věčné bodavé bolesti břicha kolem pupku apod... A není to tak drahé -  cca 250,-- Kč !!! Musí se uchovávat v lednici.

Není tady

 

#27 18. 4. 2007 11:05

666salome
♥♥♥♥♥♥♥
Místo: Moravěnka
Registrovaný: 24. 8. 2006
Příspěvky: 6309
Web

Re: Nafouknuté břicho

Pravdu díš lactobacil je fakt super tummenupp i když možná má někdo i zápo*né zkušenosti roll


************Žena bez muže je jako ryba bez jízdního kola ************
http://smajlici-1.ic.cz/znameni/1/rak.gifhttp://smajlici-1.ic.cz/zvirata/9/073.gif
************ Nevěřím na zázraky  -  spoléhám na ně ************

Není tady

 

#28 22. 4. 2007 20:13

sisi21
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 7. 1. 2007
Příspěvky: 13354

Re: Nafouknuté břicho

Taky mám ty kapsle Lactobacillus..... Dlabu,ale tak 1 denně...http://fora.babinet.cz/img/smilies/smile.png


http://www.inglene.dk/billed.asp?PrivatBilled=7195271

Není tady

 

#29 23. 4. 2007 8:29

maharata
♥♥-----
Místo: Rýmařov
Registrovaný: 19. 4. 2007
Příspěvky: 70
Web

Re: Nafouknuté břicho

Holky při nafouknutém břichu je dobré střevo pročistit a ten laktobacilus je príma.
--- nepovolena reklama, Ferda ---
Problém je ale v játrech....taky potřebují pomoci.


Jíme proto,abychom žili...nežijeme proto,abychom jedli.

Není tady

 

#30 23. 4. 2007 18:13

arabela77
♥♥♥----
Registrovaný: 13. 9. 2006
Příspěvky: 167

Re: Nafouknuté břicho

Teda holky, vim o cem mluvite. Trpim na nafukovani bricha uz leta. V puberte mne ufikli kus tlusteho streva a od te doby mam neustale prujem a bricho jak balon. Obcas pouzivam Hylak forte (kapky), trochu to pomaha. Spis by mne zajimalo, jestli jste nekdo byl na tom, streva procistujicim ,klistyru. Rada bych to vyzkousela, ale mam strach kvuli mym strevum.

Není tady

 

#31 14. 5. 2007 19:20

kijka
♥------
Registrovaný: 9. 3. 2007
Příspěvky: 18

Re: Nafouknuté břicho

ahojky a nie si nahodou v strese alebo nemas z niecoho nervy? ja som mala tiez taketo problemy a prisla som nato ze to bolo zo stresu.v mojom vztahu....prisla som na to ze ma chce mat len a len pre seba a pre niekoho to vypadalo akoby ma citovo vydieral..preto som tomu dala koniec a teraz sa citim uplne ssuper nemam ziadne problemy so zdravim

Není tady

 

#32 19. 5. 2007 21:17

kastanka
♥------
Registrovaný: 7. 3. 2007
Příspěvky: 7

Re: Nafouknuté břicho

Colonix je výborným prostředkem na očistu těla a tímto nastanou v těle i jiné pochody k lepšímu,to se týká vlasů i plei.Mám za sebou dvouměsíční  kůru a cítím se skvěle.

Není tady

 

#33 19. 7. 2007 23:26

piskota
♥♥-----
Registrovaný: 13. 3. 2007
Příspěvky: 42

Re: Nafouknuté břicho

Nafukovat muze samozrejme i zelenina, nebo sladke jidla a pod. Mne pomaha aloe vera stava, je potreba ji pit pravidelne. Mrknete treba zde: http://www.activaloe.cz/ . K tomu zaradit cvico, dostatek tekutin ... hlavne ne mineralky a je to. Pokud by to byl dlouhodoby problem, muze to byt take ve strevech a myslim, ze se doporucuje brat tablety lactobacillus. Jogurty jsou sice fajn, ale pry je tam tech dobrych bakterii malo

Není tady

 

#34 3. 11. 2014 21:00

Gargoyla
♥------
Registrovaný: 30. 10. 2014
Příspěvky: 6

Re: Nafouknuté břicho

Babucha napsal(a):

Prosím, poraďte, někdy vypadám, jako bych byla v 5. měsíci s dvojčaty sad. Přitom nevím, čím to je. Nevíte někdo, jaké jídlo nadýmá? A jak se toho zbavit...

Nadýmá čerstvé pečivo, luštěniny, květák, brokolice...
Ale úprava jídelníčku ne vždy pomůže, doporučovala bych zkusit tobolky Espumisan, mně na nadýmání a nafouklé břicho zabíraly výborně. rock

Není tady

 

#35 3. 11. 2014 21:07

Eva.
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 13. 10. 2012
Příspěvky: 11783

Re: Nafouknuté břicho

Nu, snad Babucha nečekala na tvou radu 7 let a už je dávno v pořádku. loldumbom


May the road rise to meet you, may the wind be always at your back.
The sun shine warm upon your face, the rain fall soft upon your fields.
And until we meet again, may God hold you in the hollow of his hand.

Není tady

 

#36 4. 11. 2014 5:55

eremuruss
♥♥♥♥♥♥♥
Registrovaný: 6. 3. 2007
Příspěvky: 12363

Re: Nafouknuté břicho

Gargoyla napsal(a):

Babucha napsal(a):

Prosím, poraďte, někdy vypadám, jako bych byla v 5. měsíci s dvojčaty sad. Přitom nevím, čím to je. Nevíte někdo, jaké jídlo nadýmá? A jak se toho zbavit...

Nadýmá čerstvé pečivo, luštěniny, květák, brokolice...
Ale úprava jídelníčku ne vždy pomůže, doporučovala bych zkusit tobolky Espumisan, mně na nadýmání a nafouklé břicho zabíraly výborně. rock

Me treba nepomahali vubec.


Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Není tady

 
NÁŠ TIP:
  • Procvičte nejen pravopisná cvičení, diktáty, ale i kvízy, časté chyby, doplňovačky a vše, co pomůže ve výuce Vám nebo dětem na webu pravopisne.cz

Zápatí

Powered by PunBB 1.2.24c
© Copyright 2002–2008 Rickard Andersson
Content © Copyright 2000–2016 SAMI spol. s r.o.
Ochrana osobních údajů